Poptávám smrková bidla

Poptávám smrková bidla

Poptávám smrková bidla o délce 3 metry. Potřeboval bych cca 8 kusů. Potřebuji je na stavbu posedu.Děkuji za odpověď. Dedic
Poptávka byla vložena dne:
15.03.2021 10:16

Platnost poptávky:
15.04.2021 08:31

Kontaktní osoba:
Jan Dedic

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 293 657

Okres:
Mladá Boleslav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební, konstrukční řezivo, pilařské výrobky-výroba, export

Stavební, konstrukční řezivo, pilařské výrobky-výroba, export

Pilařské výrobky a stavební i konstrukční řezivo můžete odebírat od společnosti Malenovická pila. Výroba má dlouholetou tradici. Naše výrobky jsou určeny i na export. Zákazníkům nabízíme i různé úpravy řeziva - hoblování dřeva, ošetření dřeva impregnací látkou BOCHEMIT QB. Mezi naše pilařské výrobky patří: - dřevěné desky, fošny, latě, trámy, hranoly. Platné ceny pro aktuální období naleznete na webu.


Výroba řeziva na zakázku - trámy, fošny, hranoly dle požadovaných rozměrů

Výroba řeziva na zakázku - trámy, fošny, hranoly dle požadovaných rozměrů

Nejen stavby domů i vybavení jejich interiérů se bez dřeva neobejdou. Stavíte a potřebujete na stavbu řezivo? Sháníte dobře opracované dřevo? Pak se obraťte na dřevařskou Pilu Lubná, kde Vám vyrobíme řezivo na zakázku. Dle požadovaných rozměrů Vám dodáme trámy, fošny, hranoly, prkna, latě i desky. Výroba stavebního řeziva na zakázku: - trámy - fošny - hranoly - prkna - latě - desky - střešní vazby - materiál na pergoly, altány. Využít také můžete služby v oblasti povrchových úprav: - impregnace řeziva - ochrana proti hnilobě, proti dřevokaznému hmyzu - hoblování dřeva. Pokud máte zájem o řezivo na zakázku, neváhejte nás kontaktovat.


Hoblované řezivo, obkladové palubky i střešní latě na stavbu střechy, plotu, pergoly

Hoblované řezivo, obkladové palubky i střešní latě na stavbu střechy, plotu, pergoly

Chystáte se na stavbu plotu, střechy, pergoly či altánu a potřebujete zajistit kvalitní hoblované řezivo? Společnost PROŘEZ spol. s r.o. se sídlem v Prostějově vám zajistí výrobu a prodej obkladových palubek, střešních latí a jiného řeziva dle vašich potřeb. Hoblované řezivo si můžete také objednat na zakázku v požadovaném množství a rozměrech. Vždy se můžete spolehnout na profesionální zpracování a ošetření dřeva dle daného účelu. Hoblované řezivo nejen na stavbu střechy, plotu nebo pergoly: - střešní latě - dřevěné lišty - obkladové palubky. Součástí služeb je také profesionální impregnace či tepelné ošetření řeziva.


Dřevotřískové OSB desky pro truhlářství a nábytkové konstrukce

Dřevotřískové OSB desky pro truhlářství a nábytkové konstrukce

Pila Hartman Jičín Vám nabízí kompletní stavební řezivo od trámů na krovy, až po střešní konstrukce. Pila Hartman se zabývá nejen prodejem řeziva, ale i těžbou a výkupem dřeva. Dále nabízíme dřevotřískové OSB desky za výhodné ceny. Dřevotřískové OSB desky OSB jsou vícevrstvé desky vyráběné z plochých třísek smrkového nebo borovicového dřeva, které jsou plošně lisované. - velkoplošný nosný materiál s velkou tuhostí a pevností - dobré tepelněizolační i akustické parametry - zdravotní nezávadnost - snadná montáž a opracování


Pilařská výroba Příbram, stavební i zakázkové řezivo pro jednotlivce i firmy, hranoly, palubky, latě

Pilařská výroba Příbram, stavební i zakázkové řezivo pro jednotlivce i firmy, hranoly, palubky, latě

Představujeme Vám firmu ABL Petrovice s.r.o. Příbram, která se zabývá výrobou kompletního pilařského sortimentu. V našem stavebním a zakázkovém sortimentu pro jednotlivce i firmy naleznete hranoly, palubky, latě, hranoly, palubky, latě, OSB desky, šalovací hranoly, vaznice, krokve, pozednice, kleštiny, vaznice, krokve, pozednice, kleštiny a mnoho dalšího. Na objednávku jsme schopni zajistit lepené hranoly KVH a BSH. Dle individuálních potřeb zákazníka řežeme veškerou hranolovinu. Také zpracujeme nejen vlastní kulatinu, ale i dodanou od zákazníků. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Petrovice 200, okres Příbram.


Zpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

Zpracování stavebního a truhlářského řeziva, palubek i palivového dřeva na Pile Jestřábí

Potřebujete dřevo na postavení pergoly? Či budete dělat novou střechu a potřebujete rámy? Sháníte kvalitní palivové dřevo? Nařezat palubky přesně na míru? Obraťte se na Pilu Jestřábí v okrese Nový Jičín. Na naší pile se postaráme o zpracování stavebního a truhlářského dřeva na stavbu pergoly či na střechu dle Vašeho přání. Nařežeme pro Vás jakékoliv dřevo na míru, které je vhodné pro tesaře, truhláře a stavaře. Dodáváme i palubky a v případě potřeby se postaráme i o podbití. Stavíte-li plot a chcete si jej udělat dle svých představ, tak se neváhejte za námi zastavit. Vyhotovíme Vám plotové výplně přesně podle Vašeho návrhu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme a poradíme.