Potraviny 2 – Suché strukoviny, koreniny, pochutiny a prídavky do jedál

Potraviny 2 – Suché strukoviny, koreniny, pochutiny a prídavky do jedál

Predmetom zákazky je dodanie potravín - suché strukoviny, koreniny, pochutiny a prídavky do jedál pre potreby oddelenia liečebnej výživy a stravovania Fakultnej nemocnice s poliklinikou J. A. Reimana Prešov.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky, tvorí časť B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov a časť C. Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
11.03.2021 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2021 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove

Kontaktní osoba:
Anna Sobotová

Zadavatel telefon:
+421 517 011 232

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnsppresov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Proč si vybrat přírodní produkty Energy právě u nás? Klademe důraz na garanci originality zboží a individuální přístup, ale také pro své zákazníky připravujeme zajímavé a pravidelné akce včetně výhodných balíčků. Široký sortiment přírodních produktů Energy pro vaše zdraví: - bylinné koncentráty - čaje - léčivé koupele - opalovací krémy - produkty na chřipku a nachlazení - potravinové doplňky - vitamíny - zelené potraviny. V našem eshopu s přírodními produkty můžete objednávat bylinné koncetráty, čaje i léčivé koupele nonstop, ale také můžete navštívit naši kamennou prodejnu Zelená lékárna Pampeliška, kterou naleznete v Zábřehu nedaleko města Šumperk.


Mlýn Palhanec, mlýnské produkty a mouka - vlastní výroba s rodinnou tradicí

Mlýn Palhanec, mlýnské produkty a mouka - vlastní výroba s rodinnou tradicí

Pod značkou HERBER najdete mouky s vyrovnanou kvalitou s garancí prověřené technologie s trvalou laboratorní kontrolou. Všechny výrobky ve spotřebitelském balení získaly národní značku kvality Klasa. Prvotřídní kvalitu a čerstvost naleznete u všech výrobků jako jsou mlýnská krmiva, speciální pekárenské, pečivárenské a pšeničné mouky. Společnost MLÝN HERBER spol. s r.o. vyrábí pšeničnou a žitnou mouku: - Hrubá mouka - Polohrubá - Hladká polosvětlá - Celozrná mouka graham nebo trhanka - Pšeničná vláknina - Žitná mouka hladká tmavá chlebová, vyrážková, celozrnná Graham - pšeničné výrobky krmné-otruby, šrot, pšeničná mouka krmná, pšeničné kličky - žitné výrobky krmné-otruby Každou středu od 12-16hod.si můžete u nás zakoupit kvalitní a čerstvou mouku.


Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Krabičková dieta a jejich programy na hubnutí. Rozvoz jídla až k Vám.

Nestíháte si nachystat jídlo a přitom by jste chtěly zhubnout nebo si udržet svoji váhu? Nevíte jak si sestavit jídelníček? Ti co chtějí zhubnout nebo si udržet svoji váhu. Firma Pohodlná dieta připravuje jídelníčky pro své klienty vždy pod vedením zkušeného nutričního poradce. Programy na hubnutí jsou rozděleny pro muže a ženy,podle typu zaměstnání i jaký efekt chcete dosáhnout. Někdo chce redukci váhy, někdo si chce svoji váhu udržet. I pro ty co mají zvýšenou fyzickou aktivitou. Můžete využít programy od 5000 kj/den až 12000 kj/den: -Celodenní menu, kde je snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře. -Odpolední menu - oběd, svačina, večeře. -Dopolední menu - snídaně, svačina, večeře. -Zkrácené menu - snídaně, svačina, oběd -Oběd, večeře -Polévka.


Hroznový džem, mouka a olej z hroznových jader - nakupujte přes e-shop

Hroznový džem, mouka a olej z hroznových jader - nakupujte přes e-shop

Hledáte e-shop, kde pořídíte 100% přírodní produkty z hroznů, jako je hroznová mouka, džem z hroznů nebo za studena lisovaný olej z hroznových jader? Pak nakupujte na e-shopu Vinařství Sýkora, kde najdete 100% přírodní sekundární produkty z hroznů. Vyzkoušet můžete naši lahodnou bílou nebo červenou hroznovou marmeládu s výraznou chutí. Na našem e-shopu pořídíte i hroznovou bezlepkovou a bezlaktózovou mouku, která obsahuje vysoké množství vlákniny a také je bohatá na antioxidanty. Výborný je také za studena lisovaný olej z hroznových jader, který je také bohatý na antioxodanty, flavonoidy, betakaroten a vitamíny E a C. Je vhodný pro použití v kuchyni, ale také na masáže a do koupelí.


Výroba dárkové balíčky vitamínů, doplňků stravy pro firmy, zaměstnance

Výroba dárkové balíčky vitamínů, doplňků stravy pro firmy, zaměstnance

Vitamíny nebo doplňky stravy patří v posledních letech mezi žádané zaměstnanecké benefity. Pokud máte zájem o dárkové balíčky, obraťte se přímo na výrobce vitamínů a doplňků stravy - firmu JML Fitness Line, s.r.o. Zlín-Velíková. Poskytujeme kvalitni výrobky za výhodné, konkurenční ceny! Připravíme pro firmy výhodné balíčky vitamínů a doplňků stravy z našich produktů, které jsou vhodnou volbou jako firemní benefity. Obsah balíčku si vždy konfigurujete dle svých potřeb v předem smluvené cenové výši. Nabízíme širokou škálu řešení požadavků na posílení, ochranu či prevenci zdraví. Získáte tak nejen výhodnější ceny, ale také přirozenou formou snížíte nemocnost zaměstnanců. Naše balíčky jistě potěší nejen Vaše zaměstnance. V případě zájmu nás kontaktujte mailem či telefonicky.


Výroba, prodej, velkoobchod, eshop - zinek, vápník, vitamín C v tabletách

Výroba, prodej, velkoobchod, eshop - zinek, vápník, vitamín C v tabletách

Společnost Galenická laboratoř Ostrava navazuje na tradiční výrobu léčiv a od roku 1993 se specializuje na výrobu farmaceutických výrobků. Všechny vyráběné produkty podléhají nejpřísnějším hygienickým normám. Je použita výrobní technologie, která vychází z tradiční výroby, ale je přenesená do nynější moderní doby. U nás si vyberete z širokého sortimentu: - tablety - zinek - vitamín C - vápník - hořčík - léky, léčiva - chladivé mazání - masážní masti - tekuté pudry - homeopatika - kosmetika - potravinové doplňky, doplňky stravy - veterinární přípravky. Naše výrobky dodáváme po celé České republice. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.