Termoprádlo, súčasť osobných ochranných pracovných prostriedkov

Termoprádlo, súčasť osobných ochranných pracovných prostriedkov

Predmetom zákazky je dodávka termoprádla ako súčasti osobných ochranných pracovných prostriedkov, ktoré je určené pre pracovníkov THZ a R kategórie. Termoprádlo zabezpečuje tepelnú ochranu pred chladom pri výkone pracovných činností. Dodanie zákazky je vrátane dopravy a všetkých nákladov spojených s dodaním, vrátane balenia a vyloženia na miesto dodania.
Veřejná zakázka vložena:
03.03.2021 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.03.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Zdenka Čupková

Zadavatel telefon:
+421 484 344 282

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18100000-0
Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop, velkoobchod značkové dámské spodní prádlo - komplety prádla, podprsenky, brazilky, tanga, kalhotky

Eshop, velkoobchod značkové dámské spodní prádlo - komplety prádla, podprsenky, brazilky, tanga, kalhotky

Každá žena se potřebuje cítit krásná a s tím souvisí i pravidelný nákup spodního prádla, které je důležitou součástí oblečení. Značkové dámské spodní prádlo za velkoobchodní ceny pořídíte v eshopu vermali.cz, který provozuje společnost VERMALI GROUP s.r.o. Zlín. Jsme distributory mnoha značek - dodáváme v rámci ČR i na Slovensko. U nás si snadno vyberete správný střih a velikost - využijte při nákupu velikostní tabulku na webu. Objednávky vyřizujeme obratem. Velkoobchod i kamenná prodejna je ve Zlíně, na ul. Podlesí 5307, kde je možné zboží osobně vyzkoušet a zakoupit. Dámské spodní prádlo: - podprsenky - vyztužené, nevyztužené, bez kostic, s push up efektem, neviditelné i kojící - kalhotky - klasické, bokové, brazilky i tanga - komplety prádla - krajkové i hladké vzory - elegantní body.


Pracovní oděvy vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života – kyselinovzdorné a nehořlavé

Pracovní oděvy vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života – kyselinovzdorné a nehořlavé

Přichází Vaši zaměstnanci při práci do prostředí s nebezpečím výbuchu? Pracujete s elektrickým obloukem? Hrozí Vám u práce poleptání kyselinou? Pokud ano, potřebujete kvalitní pracovní oděvy, které jsou kyselinovzdorné a nehořlavé. Pracovní oděvy, které slouží jako ochrana v rizikových oblastech, seženete u společnosti Industrial Starter Czech s.r.o., která se zabývá vývojem a prodejem ochrannými oděvy řady ISSA LINE M-PRO. Pracovní oděvy nutné do prostředí s nebezpečím výbuchu a ohrožením života jsou kyselinovzdorné, nehořlavé, proti statickému výboji, pro práci s elektrickým obloukem. U nás seženete OPP i ve výstražné variantě. Najdete u nás OPP ISSA M-PRO multi ochrana a speciální permanentní oděvy OPP: - kalhoty - vesty - košile - bundy - kombinézy - polokošile - mikiny Podívejte se na naše webové stránky, kde u každého oděvu naleznete bližší informace o produktu i jeho přesné složení. Zvolte pro sebe a své zaměstnance ochranné oděvy, které mají maximální počet možných ochranných opatření a přitom jsou pro nositele pohodlné.


Pracovní a profesní oděvy - kvalitní a trendy pracovní oděvy na míru od Dafné profi, s.r.o.

Pracovní a profesní oděvy - kvalitní a trendy pracovní oděvy na míru od Dafné profi, s.r.o.

Sháníte společnost, která pro Vaši společnost nebo firmu, ale hlavně pro Vaše zaměstnance vyrobí kvalitní a přitom módní pracovní nebo profesní oděvy? Pak se s klidem obraťte na společnost Dafné profi, s.r.o., která sídlí v Praze, ale vyrábí oděvy pro firmy po celé České republice a dokonce i v zahraničí. Společnost Dafné profi, s.r.o. z Prahy působí na českém trhu již přes 25 let a za tu dobu si vytvořila již řadu spokojených zákazníků. Společnost se zaměřuje na návrhy a poté výrobu pracovního oblečení, které šije z kvalitních materiálů. Důraz se rovněž klade na praktičnost, ale i módní stránku. Oblečení tak pro Vaše zaměstnance bude nejen nápadité, ale i pohodlné. Společnost poskytuje katalog oděvů, ale dokáže pro Váši firmu navrhnout i oděvy šité na míru. Za dobu svého působení své produkty vytvořila například pro společnosti Benzina, Bageterie Boulevard, České dráhy nebo Škoda Auto a.s..


Digitální konstrukce střihů a technická příprava výroby TPV – nízkoodpadový systém

Digitální konstrukce střihů a technická příprava výroby TPV – nízkoodpadový systém

DISTING s.r.o. disponuje různými typy moderních technologií v oblasti textilní a oděvní výroby. Mezi tyto technologie patří i střihárenské vybavení včetně souboru potřebných SW. Veškeré střihové konstrukce dnes máme zhotovené v příslušných SW – proto je u nás dávnou minulostí používání klasických papírových střihových šablon, ruční kreslení na tkaninu a  následné ruční vyřezání pomocí pily či jiného zařízení. Pro digitální konstrukce střihů používáme systémy spadají do oblasti Industry 4. Tyto digitální technologie v rámci technické přípravy výroby a nízkoodpadového systému šetří čas, materiály  i životní prostředí. Používáme software, jako je konstrukční program PDSTailor pro automatizovaný návrh střihů. Další technologií je polohovací program Nest Marker , který umožňuje tvorbu nástřihových plánů pro řezání a velkokapacitní stříhání textilií. Velice užitečný je v rámci naší výroby systém LayCobbler, pomocí kterého dosahujeme optimálních nástřihových plánů, a to především materiálových úspor ve výrobě.


Šití firemních uniforem a profesních oděvů pro firmy a různé spolky

Šití firemních uniforem a profesních oděvů pro firmy a různé spolky

Hledáte firmu, která ušije kvalitní firemní obleky? Naše firma LIPTEX TRADING s.r.o. je schopna navrhnout jednotný styl firemního oblečení a zakázku kompletně realizovat dle požadavku zákazníka. Při realizaci zakázky na firemní oděvy zpravidla dojíždíme za klientem. Na zhotovený oděv poskytujeme servis po dobu užívání oděvu: - povolení a zabrání kalhot v pase zdarma - 1 x za rok hromadný servis zdarma na všechny zhotovené oděvy - přežehlení obleků - celková kontrola - přišití knoflíků - malá oprava podšívky apod. Při šití obleku na míru poskytujeme individuální konzultaci, kde doporučíme módní trend s ohledem na požadavky a vytvoříme Vám Váš osobní styl. Jsme tady pro Vás. Těšíme se na spolupráci s Vaší firmou


Noční prádlo, domácí oblečení - velkoobchod, nákup přes eshop

Noční prádlo, domácí oblečení - velkoobchod, nákup přes eshop

Pokud jste si oblíbili nakupování přes eshopy a znáte dobře svoji konfekční velikost, můžete si objednat touto cestou i domácí oblečení a noční prádlo - pyžama i noční košilky. Kvalitní značkové noční prádlo pořídíte v eshopu vermali.cz. Společnost VERMALI GROUP s.r.o. Zlín je dodavatelem dámského, pánského i dětského prádla. Pyžama a pohodlné oblečení na doma máme od zn. Cotonella, Crazy Farm, Navigare, Diadora, Happy people, Laura Biagiotti, Infiore, Umbro a dalších. Objednávky vyřizujeme pružně, zboží obratem expedujeme a Vy jej tak můžete mít doma do 48 hodin.