Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


Údržba pohrebísk a správa domov smútku na území Mesta Martin

Údržba pohrebísk a správa domov smútku na území Mesta Martin

Predmetom verejného obstarávanie je zabezpečiť zhotoviteľa na poskytovanie služieb spojených s údržbou cintorínov, jarnú a jesennú očista cintorínov a starostlivosť o technické zariadenia cintorínov, správu a údržbu domov smútku vrátane príprav obradných miestností a ďalších požiadaviek na základe požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky.
Údržba pohrebiska a správa domu smútku bude vykonávaná na Ul. Sklabinskej, pohrebiska Jahodnícky cintorín, pohrebiska a domu smútku v Martine Kolónia Hviezda, pohrebiska v Martine Priekopa, pohrebiska Partizánsky cintorín, pamätníka Bukoviny a pohrebiska Záturčiansky cintorín.
Podrobné vymedzenie dodania predmetu zákazky a požiadavky k predmetu plnenia zákazky sú uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky Súťažných podkladov v nadväznosti na podklady uvedených v obchodných (zmluvné) podmienky, ktoré tvoria časť D. "Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky" Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
23.02.2021 10:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Martin

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
22.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Martin

Zadavatel IČ:
00316792

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98371110-8
Cintorínske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej českých uren - dřevěné, ocelové, kamenné, hliníkové a další

Výroba a prodej českých uren - dřevěné, ocelové, kamenné, hliníkové a další

Hledáte českého výrobce pohřebních uren? Chcete si pořídit úřední urnu? Širokou škálu typů uren z různých materiálů zakoupíte ve firmě Martin Urbášek z Uničova. Vyrábíme následující typy uren: - Hliníkové - Plastové - Dřevěné - Ocelové - Pozinkované - Bio - Kamenné - Miniurny a další. Urnu, kterou si zákazník vybere, opatříme nadpisem nebo textem. Styl a barvu písma si zákazník taktéž zvolí sám.


Nepřetržitá pohřební služba, pohotovost 24 hodin denně

Nepřetržitá pohřební služba, pohotovost 24 hodin denně

A + A KASPO s. r. o. Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek se zabývá kompletními službami v oboru pohřebnictví s nepřetržitou pohotovostní službou 24 hodin. Zajišťujeme: - pohřby žehem - pohřby do země - převozy zesnulých - tisk smutečního oznámení - zajištění květinové výzdoby - prodej hřbitovního zboží. Ústní nad Orlicí, Česká Třebová, Letohrad, Brandýs nad Orlicí.


Pohřební služba Úpice, pořádání pohřbů, převozy zesnulých z celé ČR a ze zahraničí

Pohřební služba Úpice, pořádání pohřbů, převozy zesnulých z celé ČR a ze zahraničí

Představujeme Vám Pohřební službu z Úpice, kterou provozuje Jaroslav Jansa. Odchod blízkého člověka je vždy velkou ztrátou a my Vám rádi pomůžeme se zařízením všeho potřebného pro poslední rozloučení. Jaroslav Jansa - Pohřební služba Úpice zajišťuje v katastru Úpicko a Rtyňsko, Trutnovsko, Náchodsko pohřby i rozptyl včetně smutečního obřadu. Poskytujeme kompletní pohřební služby včetně převozu zesnulého jak po celé České republice, tak i ze zahraničí. Zajistíme zařízení všech náležitostí a formalit, tisk parte, květinovou výzdobu a smuteční věnce, reprodukovanou i živou hudbu. O důstojné poslední rozloučení se postará Jaroslav Jansa - Pohřební služba Úpice.


Pohřební služba Olomouc - zajištění pohřbů do země i kremace, smuteční rozloučení

Pohřební služba Olomouc - zajištění pohřbů do země i kremace, smuteční rozloučení

Potřebujete-li zařídit smuteční rozloučení nebo pohřeb, obraťte se na Pohřební služby MISERICORDIA s.r.o. z Olomouce. Provádíme veškeré pohřební služby na vysoké profesionální a společenské úrovni. Zajistíme pohřeb do země i kremace, důstojné vyprovázení zesnulého na jeho poslední cestě dle Vašeho přání. O vše se postaráme za vás! Komplexní pohřební služby pro důstojné rozloučení s Vaším nejbližším: - převoz zesnulého z místa úmrtí po celé ČR 24 hodin denně - vyřízení všech formalit a administrativních záležitostí spojených s úmrtím, vytvoření parte - zajištění smuteční vazby, hudebního doprovodu, pořízení videa nebo fotografa - převoz zesnulého na hřbitov, do krematoria, do zahraničí, doprava pro smuteční hosty - poslední rozloučení v krematoriu, v kapli na místním hřbitově, v kostele apod. - vsyp na vsypovou loučku na Ústředním hřbitově v Olomouci nebo ve Šternberku. Naše kanceláře pro sjednání pohřbu najdete v Olomouci, Litovli, Šternberku, Uničově a Moravském Berouně. V případě smutné události nás kdykoli kontaktujte. Jsme tu pro vás nepřetržitě, bez omezení pracovní doby!


Nerezové vitríny pro uložení jedné nebo více uren

Nerezové vitríny pro uložení jedné nebo více uren

Potřebujete novou nerezovou vitrínu pro urnu? Hledáte firmu, která Vám na zakázku vyrobí schránku pro více uren? Pak se obraťte na společnost Martin Urbášek Urny-kříže z Uničova. Na zakázku Vám vyrobíme nerezové vitríny pro uložení jedné, dvou nebo tří uren. Námi vyráběné urny jsou 100% českým ručně dělaným výrobkem. Urnu je také možné vyrobit v černém barevném provedení. Kromě schránky na urny si u nás také můžete vybrat ze široké škály uren.


Pohřební služba Vsetín, pořádání obřadů, prodej smutečních rakví, květin, urny, tisk oznámení

Pohřební služba Vsetín, pořádání obřadů, prodej smutečních rakví, květin, urny, tisk oznámení

Představujeme Vám Pohřební službu ze Vsetína, která všem co to potřebují ráda zajistí důstojné rozloučení se zesnulými. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, stálá služba soboty, neděle i svátky. Jsme schopni zajistit pohřby civilní i církevní, kremace i uložení do země, pohřby bez obřadů, převozy po celé ČR. Pohřební služby: - kněz a řečník k obřadu - prodej rakví a uren - smuteční květiny a vazby k obřadu - tisk smutečních stuh - hudba v obřadní síní - svoz zesnulých z bytů - převozy zesnulých - tisk úmrtního oznámení na počkání - smuteční obálky. Neváhejte s čímkoli se na nás obrátit, naše Pohřební služba Vsetín je tu pro Vás.