Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptávám sazenice pro zalesnění zničené plochy lesa

Poptávám sazenice pro zalesnění zničené plochy lesa

Poptávám sazenice pro zalesnění zničené plochy lesa: 270 kusů, druh LO/VLS 12/4 nebo 12/5
Poptávka byla vložena dne:
22.02.2021 10:33

Platnost poptávky:
22.03.2021 09:44

Kontaktní osoba:
Imrich Frano

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Prachatice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej cibulovin - petrklíče, narcisy, hyacinty a jarní cibulové květiny pro Vás na jednom místě

Prodej cibulovin - petrklíče, narcisy, hyacinty a jarní cibulové květiny pro Vás na jednom místě

Jarní cibuloviny jsou nádherné rostliny, které rozzáří jakoukoliv zahradu včetně té Vaší. Cibulky jarních květin se sázejí na jaře a svými květy Vás budou obklopovat celé léto. Neváhejte a navštivte naše GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě, kde si na jednom místě vyberete ze široké nabídky narcisů, petrklíčů, hyacintů a dalších jarních květin. Prodáváme cibulky nejznámějších a nejoblíbenějších druhů jarních cibulovin, které jsou vhodné nejen na okrasné zahrady, ale i do květináčů na balkon či terasu, vyzkoušejte to. Nabízíme: - tulipány - narcisy - lilie, liliochvostce - modřence - hyacinty - sněženky, bledule - petrklíče - ladoňky - krokusy, ocúny a další. Všechny tyhle rostliny nejsou náročné na pěstování, takže si s nimi poradí i méně zkušený zahrádkář. Tak přijďte k nám a vyberte si!


Prodej ovocných i okrasných stromů a keřů, trvalek, skalniček a letniček na Vaši zahradu

Prodej ovocných i okrasných stromů a keřů, trvalek, skalniček a letniček na Vaši zahradu

Zvelebujete zahradu a rádi by jste si nasadili okrasné stromy či keře? Máte rádi chuť domácího ovoce? Hledáte zahradnictví s velkým výběrem letniček, trvalek a dalších sazenic? Navštivte zahradnictví Zelená zahrada ve Znojmě a okrášlete si svou zahradu. U nás najdete velký výběr okrasných dřevin, nejen listnaté či jehličnaté stromy, ale i keře. Pokud preferujete domácí ovoce, zajisté Vás potěšíme i výběrem ovocných dřevin, jako jsou broskvoně, jabloně, hrušky, třešně a švestky. Poradíme Vám, jak se i o tyto stromy a keře nejlépe starat a které se hodí na Vaši zahradu, aby Vám dělaly radost. Keře prodáváme v balech, prostokořenné či v plastových kontejnerech. Ale v zahradnictví nemáme jen stromy, ale i květiny, letničky, trvalky, bylinky a skalničky. Také máme rostliny pro založení živého plotu. Samozřejmostí je i sortiment potřebný pro péči o Vaši zahradu.


Zeleninová sadba na zahradu Opava - rajčata, zelí, okurka, paprika, kedlubny, saláty k výsadbě

Zeleninová sadba na zahradu Opava - rajčata, zelí, okurka, paprika, kedlubny, saláty k výsadbě

Chcete si vysadit šťavnatou a zdravou zeleninu na Vaší zahrádce? Pak zavítejte do zahradnictví GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě, kde na Vás čeká stálá zásoba sezónních mladých rostlin. Naše zeleninová sadba se skvěle ujme a ihned roste. Můžete si tak zasadit rajčata, zelí, papriky, kedlubnu i dýni. Zelenina z vlastní zahrádky je voňavá, zdravá, barevná a vždy při ruce, využijte proto sezónní nabídku sazenic zeleniny a vybírejte si z osvědčených odrůd zeleniny k výsadbě: - kedluben - brokolice - kapusta hlávková - květák - brokolice - zelí bílé - papriky - rajčata - patizon - tykev - cuketa - dýně - meloun - okurka salátovka, hadovka, nakládačka - saláty. Všechny rostliny jsou připraveny k odběru pro výsadbu. Přijďte si do našeho zahradnictví vybrat kvalitní sazenice zeleniny a sklízejte bohatou úrodu. Zeleninu můžete pěstovat v záhonu, ale i v nádobách. Listová zelenina jako je salát či ředkvičky je vhodná pro pěstování v truhlících. Naopak v nádobách se daří plodové zelenině jako je paprika, lilek nebo rajčata, nevhodná je pak kořenová zelenina. Nezapomínejte také na bylinkovou zahrádku. Do truhlíku si můžete vyset také naše bylinky.


Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

Zahrádkářské, zahradnické potřeby, nářadí v eshopu agro-centrum.cz

V eshopu firmy Agro-centrum Uherský Brod můžete z domova pohodlně nakoupit zahrádkářské a zahradnické potřeby i zahradní nářadí a nábytek. V našem sortimentu najdete: - lisy, drtiče na ovoce - mačkače obilnin - kompostéry - měřící pomůcky - demižony - plastové nádoby, sudy, přepravky - nářadí pro zahrádkáře - krmiva - hnojiva, výživa pro rostliny, chemická ochrana rostlin, insekticidy - odpuzovače hlodavců a pasti - osiva - zeminy a substráty - květináče, nádoby na rostliny - zahradní nábytek - výrobky z recyklovaného plastu - ploty a pletiva. Objednané zboží můžete platit bezhotovostně, na dobírku i hotově při převzetí na prodejně v Uherském Brodu.


Kvalitní zahradnické potřeby pro Vaši zahradu - od rukavic po opory, rohože, násady nebo nářadí

Kvalitní zahradnické potřeby pro Vaši zahradu - od rukavic po opory, rohože, násady nebo nářadí

Pokud hledáte firmu, která Vám poskytne široký zahradnický sortiment, pak se obraťte na brněnské Zahradnické centrum Brabec, kde najdete plné vybavení pro Vaši zahradu. Firma poskytuje širokou škálu kvalitních zahradnický potřeb. V nabídce najdete: - zahrádkářské rukavice (v různých velikostech, barvách a provedeních) - opory rostlin (z různých materiálů pro malé i velké rostliny) - rohože (různé typy rohoží, které lze obdržet na objednávku) - textilie (netkané i tkané textilie) - násady na nářadí (dřevěné násady o různých velikostech) - zahradnické nářadí (značkové nářadí Fiskars a Gardena, ale i klasické neznačkové nářadí) - postřiky pro ochranu rostlin (proti škůdcům a chorobám, klasické i ekologické a šetrné k životnímu prostředí) Nečekejte a zajeďte si do Zahradnického centra Brabec nakoupit kvalitní zahradnické náčiní pro vaši zahrádku. Kvalifikovaný personál Vám rád pomůže a poradí s výběrem.


Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum Diké, je místo kde naleznete okrasné dřeviny ale i různá hnojiva a mnoho dalších věcí pro správná udržování Vaší zahrady. Víte, že Diké byla řecká bohyně míru, klidu, pořádku a spravedlnosti? V současné době tyto vlastnosti najdete na jednom místě – v zahradním centru DIKÉ. Jedině v přírodě totiž můžete najít harmonii a klid v této uspěchané době. Proto je potřeba starat se o svou zahradu. Diké se člení na 5 oblastí: - Zahradní centrum - Okrasná školka - Velkoobchod školkařskými výpěstky - Velkoobchod zahradnických potřeb - Prodej termofoliovníků Zahradní centrum Diké je přímo rájem zahrádkářů. Najdou zde totiž vše potřebné pro zvelebování a udržování své zahrady. U nás najdete široký sortiment rostlin – bonsaje, ovocné dřeviny, popínavky, trvalky, letničky, vodní a bahenní rostliny, ale také mnoho dalších rostlin. Přesvědčte se na vlastní oči, najdete nás zhruba 2 kilometry za Turnovem, v blízkosti rychlostní komunikace. U nás si ale můžete vybírat z mnoha dalších výrobků. Nabízíme totiž široký výběr zahradních doplňků a sortimentu potřebného k udržování zahrady: hnojiva, zahradnické zeminy, osiva, keramiku, nářadí, truhlíky, kameny, rákosové a proutěné zboží a mnoho dalších. Součástí zahradního centra je také okrasná školka o rozloze 21 hektarů. Zde si můžete za výhodnou cenu zakoupit rostliny zejména z kontejnerů, jako: - Roubované dřeviny na kmínku (listnaté i jehličnaté) - Okrasné dřeviny - Solitérní keře - Vzácné dřeviny Tyto rostliny distribuujeme jak maloodběratelům, tak velkoodběratelům, např. zahradním centrům nebo městské správě pro výsadbu zeleně v městech. Díky Diké vás nezastaví ani nepříjemné počasí. V našem sortimentu totiž najdete i termofoliovníky, díky kterým vytvoříte pro své rostliny optimální tepelné a klimatické vlastnosti. Dodáváme kvalitní a profesionální termofoliovníky německých firem Schick a Bieber. Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit termofoliovník přesně podle vašich rozměrů a požadavků.