Mezinárodní přeprava zásilek i v expresním termínu, spediční služby

SPEDQUICK Třebíč, spol.s r.o.

Mezinárodní přeprava zásilek i v expresním termínu, spediční služby

Spediční služby s garancí 100% spolehlivosti poskytuje společnost SPEDQUICK Třebíč, spol. s r.o. Ať už potřebujete přepravit jakoukoliv zásilku do Německa či ostatních evropských zemí ve standardním či expresním termínu s minimálními přepravními náklady, je naše spediční firma tím nejvhodnějším partnerem.Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Šternbersko door to door systém sběru a svozu odpadu

Šternbersko door to door systém sběru a svozu odpadu

Předmětem veřejné zakázky je dodávka: 14 425 ks nádob na tříděné odpady o objemu 240 l, 23 ks nádob na tříděné odpady o objemu 770 l s horním výsypem, 144 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1100 l s horním výsypem, 43 ks nádob na tříděné odpady o objemu 1500 l se spodním výsypem, 2 ks kontejneru na textil o objemu 2, 5 m3, připevnění 14.619 ks RFID čipů, dodávka 15.119 ks RFID čipů, 1 ks ruční čtečky a RFID technologie pro evidenci svozu nádob určená k montáži na svozovou techniku, montáž zařízení, zaškolení obsluhy kupujícího a zajištění výroby polepů, dodávka do míst plnění, vykládka, kompletace zboží, zajištění výroby povinné publicity a její nalepení na zboží, a to dle specifikovaných parametrů uvedených v příloze č. 1 smlouvy obchodních podmínek.
Veřejná zakázka vložena:
22.02.2021 10:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Mikroregion Šternbersko

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
22.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mikroregion Šternbersko

Zadavatel IČ:
04234201

Zadavatel ulice:
Horní náměstí 78/16

Zadavatel PSČ:
785 01

Zadavatel obec:
Šternberk

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44613700-7
Nádoby na odpad

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Plastové bazény, zastřešení, jímky, nádrže, septiky Opava, výroba atypických tvarů bazénů

Naše firma Pavel Kuzník z Opavy má bohaté zkušenosti s výrobou a prodejem plastových bazénů, zastřešení a kompletního bazénového příslušenství. Mezi další plastové produkty našeho výrobního programu patří nádrže, vsakovací nádrže, jímky, septiky, vodoměrné šachtice nebo nádrže na ryby. Pro své zákazníky je firma Pavel Kuzník schopna vyrobit i velmi netypické a nestandardní tvary bazénů. Výroba, realizace, prodej: - plastové bazény všech tvarů - zastřešení, příslušenství - plastové nádrže - vsakovací nádrže - septiky, jímky - vodoměrné šachtice - nádrže na ryby, speciální nádrže - filtrační šachty....a další produkty. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jantarová 272/26 Opava.


Strojírenská výroba, výroba nádrží Hradec Králové, výroba i atypického zařízení, opravy dílů

Strojírenská výroba, výroba nádrží Hradec Králové, výroba i atypického zařízení, opravy dílů

Představujeme Vám firmu TOMAS s.r.o. Holohlavy, okres Hradec Králové která se zabývá výrobou, opravami a režijními dodávkami technologického zařízení na klíč včetně výrobou nádrží. Svým zákazníkům rádi vypracujeme cenovou nabídku, zajistíme konstrukční zpracování, výrobu i atypického zařízení, případnou montáž včetně dopravy. Strojírenská výroba, výroba nádrží: Výroba náhradních dílů pro stroje a zařízení pro potravinářský průmysl Oprava dílů u nádrží Renovace povrchů Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dlouhá 252, Holohlavy, Hradec Králové.


Akumulační nádrže na dešťovou vodu bez obetonování Nymburk, zahradní, speciální, šachtové

Akumulační nádrže na dešťovou vodu bez obetonování Nymburk, zahradní, speciální, šachtové

Představujeme Vám firmu Instal-Renč s.r.o. Nymburk, která se specializuje na velkoobchodní a maloobchod prodej instalačního materiálu včetně plastových nádrží na dešťovou vodu. Na veškeré nádrže poskytujeme bezkonkurenční záruku 15 let! Akumulační nádrže na dešťovou vodu nabízíme v různých variantách dle umístění a využití. Jsou dokonale pevné a splňují požadavky na vysokou těsnost. Nádrže není třeba obetonovávat a s litinovým poklopem jsou pojízdné osobními auty. Nádrže na vodu nabízíme v klasickém plastovým provedení pro celoroční využívání. - akumulační nádrž COLUMBUS pochozí 3700l na dešťovou vodu sPE poklopem - akumulační nádrž Li-Lo 3000l - šachtová kopule bez pokolopu Columbus - Cristall Li-Lo s otvory délka 470-950 mm d600 mm - zahradní nádrž sada HERCULES pro podzemní montáž - Garantia Cristall 2650L podzemní nádrž PE poklop pochozí Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poděbradská 483, Nymburk.


Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Výkup a prodej kovových a plechových beden Mars, drátěných palet Gitterbox

Sháníte kovové bedny či drátěné palety, které jsou plně funkční a mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost? Potom se obraťte na firmu Jan Šuster se sídlem poblíž Opavy, která se zabývá prodejem a výkupem drátěných palet Gitterbox či kovových a plechových beden Mars. Gitterbox je velmi pevná a vysoce odolná kovová drátěná ohradová paleta, která má mnoho výhod, mezi které patří: - široké využití - velmi dobře stohovatelná - jedna strana této ohradové palety je vyklápěcí - složí k uskladnění a přepravě širokého sortimentu zboží pro automobilový, elektro, hutní, dřevařský a jiný průmysl. Kovové bedny Mars jsou plně funkční, mají vynikající odolnost a dobrou stohovatelnost. Využívají se pro skladování různého zboží a výrobků. Vše realizujeme s kompletní péči o zákazníka, zajistíme dopravu i poradenství. Firma Jan Šuster má vlastní areál, kde prodává a skladuje své výrobky. Přepravu máme zajištěnou vlastní dopravou a vše dodáváme dle požadavku zákazníka.


Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Kovové obaly, gitterboxy, bedny a dřevěné palety

Přepravujete často větší množství zboží či je to dokonce Vaší obživou? Zajisté musíte chránit dané předměty před poškozením, ale také potřebujete zajistit snadnější manipulaci. Neváhejte a pořiďte si potřebný obalový materiál od společnosti EXPEDIENCE s.r.o. Naše firma se specializuje na výrobu a prodej standartních i speciálních obalů dle požadavků zákazníka. Prodáváme jak obaly různých rozměrů, velikosti, pro nejrůznější použití. Jedničkou naší výroby jsou kovové gitterboxy, které jsou zhotoveny jako plechové klece ze silné oceli. Z kovových obalů si můžete také vybrat bedny mars. Našim zákazníků nabízíme i plastové obaly či dřevěné, plastové přepravní palety. Můžete využít i našich služeb pronájmu obalového materiálu. Zajišťujeme také odkup i výměnu poškozených palet, které znovu obnovíme, a tak šetříme náklady.


Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Nádrže na dešťovou vodu různých velikostí

Voda v krajině je velmi důležitá pro život, a proto s ní nesmíme zbytečně plýtvat. Pokud žijete v rodinném domě či máte chalupu používejte dešťovou vodu na závlahu. Využijte k tomu akumulační nádrž na dešťovou vodu, kterou Vám dodá naše společnost REGAPLAST s.r.o. Specializujeme se na poradenství, návrh a dodání plastových retenčních jímek na dešťovku. Zajistíme pro Vás nejvhodnější a nejkvalitnější nádrž v požadovaných rozměrech a objemu. Zachycené dešťové vody můžete dále využívat jako zálivku zahrady či jako vodu užitkovou na WC a mytí. Tím tak ušetříte velkou část vody pitné, a tak dbáte o životní prostředí a šetříte své peníze. Naše nádrže nachází využití i v rozsáhlých areálech firem. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, sídlíme v okrese Znojmo, ale působíme na českém a slovenském trhu.