Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 9 dní.


Zajištění prohlídek těl zemřelých na území Jihočeského kraje mimo zdravotnické zařízení

Zajištění prohlídek těl zemřelých na území Jihočeského kraje mimo zdravotnické zařízení

Předmětem plnění zakázky je zajištění prohlídek těl zemřelých na území Jihočeského kraje mimo zdravotnické zařízení v souladu s § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), ve znění pozdějších předpisů (dále „zákon o ZS“) a v rozsahu a souladu se zadávacími podmínkami.
Předmět plnění spočívá zejména v zajištění prohlídek těl u všech zemřelých na území Jihočeského kraje nepřetržitě, tj. 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, v provozování telefonního čísla, které bude dostupné v době pro zajištění prohlídek těl, úzce spolupracovat s dotčenými orgány, společnostmi a organizacemi, vykonávat předmět plnění zakázky v souladu s příslušnými předpisy, dodržovat slušné a uctivé chování atd.
Veřejná zakázka vložena:
22.02.2021 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Jihočeský kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
23.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jihočeský kraj

Zadavatel IČ:
70890650

Zadavatel ulice:
U Zimního stadionu 1952/2

Zadavatel PSČ:
370 76

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Není důvod mít obavy z ošetření zubů, pokud se rozhodnete pro návštěvu moderní ordinace Zubní kliniky Rafael MUDr. Chajruševa ve Zlíně nebo Centra Happy Smile Otrokovice. Ošetření Vám provedeme bez bolesti. Naše Centrum estetické stomatologie má moderní vybavení zubní ordinace a perfektně vyškolený personál. Využijte možnosti nadstandardní péče nejen pro dospělé, ale i pro děti - rádi Vás uvítáme. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči, při které využíváme moderní techniku a navíc bezbolestně. Poskytujeme komplexní bezbolestnou péči o Váš chrup: - endodoncie - estetická stomatologie - dentální hygiena - dětská stomatologie - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů zubní péče. Už se nemusíte bát zubaře. U nás víme jak na to a nic Vás bolet. Navštivte nás ve Zlíně, nebo využijte naši provozovnu Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile.


Plastická operace prsou a modelace poprsí - privátní plastická chirurgie

Plastická operace prsou a modelace poprsí - privátní plastická chirurgie

Modelace, zmenšení a zvětšení poprsí může vyřešit zdravotní i psychické problémy mnoha žen. Máte bolesti zad způsobené velkým poprsím, nebo potřebujete zvýšit sebevědomí a poprsí zvětšit? Obraťte se na nás. Plastická operace prsou má různé indikace: - augmentace – zvětšení prsou prsními implantáty s cílem získat plnější, větší poprsí - mammoplastika – cílem je vymodelovat vzhledově lepší tvar prsů - redukční mammoplastika – cílem je zredukovat, zmenšit poprsí v případě, kdy má žena příliš vyvinutá prsa a zbavit ji tak zdravotních problémů. Konzultace poskytujeme zdarma. Klienty máme především na Moravě – okres Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Olomouc, Přerov, Vsetín, Zlín, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj.


Manuální terapie - chiropraxe Praha - kineziologické vyšetření lékařem

Manuální terapie - chiropraxe Praha - kineziologické vyšetření lékařem

Poradíme si s bolestí páteře, svalovými dysbilancemi, výhřezy plotének a se stavy po úrazech. Vyléčíme Vás z bolestí hlavy, onemocnění kloubů, z manažerského syndromu přepracování i dalších obtíží vyskytujících se především u sportovců. K léčbě používáme měkké manuální techniky, jako je mobilizace a manipulace s nárazem segmentů páteře a kloubů. Provádíme izometrické antigravitační cvičení i klasickou léčbu analgetiky, antirevmatiky, injekcemi, obstřiky a infuzemi do žíly. Objednejte se na kontrolu a rehabilitace dřív, než Vás bolest přemůže. Jsme tu pro Vás na čísle 272 940 401.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Pokud očekáváte od zubního lékaře individuální a vlídný přístup, objednejte se u Rafael dentální klinika s.r.o. Zlín. Tato nadstandardně vybavená zubní klinika poskytuje pro klienty z lokality Zlínský kraj veškerou zubní péči pod jednou střechou. Oceníte výhodnou polohu v centru města Zlína, snadné parkování přímo na parkovišti kliniky. Dostupnost MHD téměř u budovy. Standardní služby: - diagnostika a léčba zubního kazu - pomocí přístroje DIAGNOdent detekujeme zubní kaz již v období jeho vzniku - ošetření bez bolesti a strachu - inhalační analgetikum s rychlým nástupem - výplně zubů (plomby) - kompozitní výplně, skloionomerní cementy, amalgám - bělení zubů - Estetická stomatologie - stomatologický robot CEREC pro zhotovení keramických výplní, faset, korunek během jedné návštěvy v ordinaci - Endodoncie - ošetření, léčba kořenových kanálků - služby dentální hygienistky. Zubní implantáty.


Moderní zdravotnické zařízení zajišťující základní i následnou zdravotní péči v okrese Karviná

Moderní zdravotnické zařízení zajišťující základní i následnou zdravotní péči v okrese Karviná

Naše nemocnice zajišťuje kompletní zdravotní péči pro všechny občany jak spádové oblasti Karvinska, tak i z blízkého okolí. Poskytujeme kvalitní a vysoce odbornou péči za dodržení nejpřísnějších hygienických a kvalitativních zdravotnických standardů. Náš tým profesionálů se neustále vzdělává a zdokonaluje v praxi, a proto se můžete spolehnout na vysokou úroveň našich služeb. Nemocnice zajišťuje jak jednotlivé ambulance (od alergologické, přes gynekologickou až po rehabilitační), tak také lékařskou pohotovost. V rámci naší nemocnice provozujeme lékárny, kde je možné ihned po návštěvě nemocnice vyzvednout patřičné léčivo. Naleznete nás na adrese Vydmuchov 399/5, Karviná Ráj, případně na našem přidruženém pracovišti v Orlové - Masarykova třída 900. V případě potřeby konzultace či rady se na nás neváhejte obracet či si nalézt patřičné informace na našem webu www.nspka.cz. Odměnou za naši práci je vaše zdraví...