Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 6 dní.


Poptávám pokovení částí kachlových kamen

Poptávám pokovení částí kachlových kamen

Potřeboval bych v rámci restaurování historických kachlových kamen nové pokovení kovových částí /dvířka průduchů, kovové mřížky .Je možné se na zakázce s Vámi domluvit?
Poptávka byla vložena dne:
22.02.2021 11:45

Platnost poptávky:
22.03.2021 11:28

Kontaktní osoba:
Alois Kropáč

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Elox hliníku a jeho slitin v různých barvách - eloxování s předúpravou E6 satén

Pokud vyžadujete u hliníkových součástek a dílů vysokou odolnost proti korozi i zlepšení jiných vlastností, zvolte povrchovou úpravu hliníku eloxováním. V regionu Uherské Hradiště působí firma ELOXTECH, která provádí elox hliníku a jeho slitin v různých barvách, eloxování s předúpravou E6 satén i EO. Maximální rozměr dílů, které je možné zpracovat, je dán velikostí van: - 1100 x 700 x 400 mm. Elektrochemické ošetření povrchu hliníkových (duralových) výrobků vede k vytvoření ochranné oxidové vrstvy na jejich povrchu: - zvýší se odolnost na povětrnostní vlivy - zvýší se mechanická otěruvzdornost povrchové vrstvy - sníží se tepelná i elektrická vodivost - sníží se drsnost povrchu. Předúpravy: - E6 satenové alkalické moření - designu saténového matu - E0 alkalické moření - vyčištění povrchu hliníku před eloxací.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Protikorozní povrchové úpravy kovových výrobků Příbram, galvanické zinkování dle norem

Protikorozní povrchové úpravy kovových výrobků Příbram, galvanické zinkování dle norem

Představujeme Vám firmu CVP Galvanika s.r.o., která nabízí protikorozní povrchové úpravy kovových výrobků po celé České republice i v zahraničí. Provádíme galvanické zinkování hromadné, závěsové, galvanické slitinové zinkování. Certifikováno podle norem DIN EN ISO 9001:2000, VD 6.1. Takto ošetřené výrobky mají lepší vzhledové, mechanické či protikorozní vlastnosti. Spolehlivá protikorozní ochrana kovových výrobků zaručuje jejich prodlouženou životnost. Naše firma CVP Galvanika s.r.o. je schopna zpracovat kusové i malosériové zakázky. Působíme v lokalitách Příbram, Slavičín a Ždánice. Neváhejte nás kontaktovat.


Povrchové úpravy – lakování, pozinkování či broušení

Povrchové úpravy – lakování, pozinkování či broušení

Hledáte dodavatele kvalitní povrchové úpravy pro vaše výrobky, díly a nástroje? Naše firma HS Umformtechnik s.r.o. zajistí a zprostředkuje nejlepší finální úpravu vašich produktů. Vyrábíme hliníkové, nerezové i ocelové výlisky všech velikostí, které dodáváme kompletně i se zajištěním povrchové úpravy, takže do svým rukou dostanete kompletní produkt. Zinkováním zajistíme delší ochranu výrobků a zabráníme korozi. Lakování má nejen funkci chemickou, ale i designovou. Provádíme také broušení, při kterém zajistíme obrovskou přesnost a kvalitní povrch. Touto technikou našim klientům poskytneme produkt s přesnými rozměry, v požadovaném tvaru a s předepsanou drsností dle požadavků každého zákazníka. Broušení obnovujeme řeznost vašich nástrojů a můžete tak prodloužit jejich životnost a naostřit je. Vlastníme certifikaci IATF, takže můžeme dodávat zboží do automobilového průmyslu. Sídlíme v Chomutově, na ulici Pražská 5479. Pokud bude potřebovat pomoc s námi nabízenými službami, můžeme se domluvit na osobním setkání, nebo nejprve telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat.


Popisování laserem Praha – čitelné, trvanlivé, rychlé

Popisování laserem Praha – čitelné, trvanlivé, rychlé

Rychlé, trvanlivé a vždy čitelné laserové popisování výrobků logem, textem, číslem nebo čárovým nabízí nově díky gravírovacímu laseru společnost NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy. Popisování výrobků lasem lze díky softwaru s intuitivním ovládáním, který je společně s notebookem i přenosnou laserovou zástěnou a ochrannými brýlemi součástí dodávky, velice pohodlně a snadno uzpůsobovat velikosti popisované plochy nebo povaze materiálu. Volitelná je taká hloubka popisu, a to v rozmezí až 3 mm při zachování prvotřídní kvality a čitelnosti. Více technických informací o laseru pro popis výrobků žádejte u společnosti NOVAPAX CZ s.r.o. z Prahy.


Galvanické povrchové úpravy kovů, zinkování

Galvanické povrchové úpravy kovů, zinkování

Naše služby: - povrchová úprava kovů - galvanické zinkování - hromadné pozinkování - maximální náplň 60-80kg - galvanizace - galvanické povrchové úpravy kovů - zinkování ve slabě kyselé chloridové lázni - zinkování v alkalické bezkyanidové lázni. Stálým zákazníkům nabízíme pravidelný rozvoz zboží po celé Moravě.