Dodávky ocelových konstrukcí pro BTS

Dodávky ocelových konstrukcí pro BTS

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek ocelových konstrukcí pro transformační stanice 22kV - 35kV / 1x400kVA na betonových sloupech s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu ocelových konstrukcí pro BTS zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2022 - 01/2028.
Veřejná zakázka vložena:
19.02.2021 10:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.03.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Roman Miczka

Zadavatel telefon:
+420 606 721 166

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212300-2
Konstrukce a díly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Naší činností je nerezová výroba přesně na míru. Dle požadavků našich klientů jsme schopni vyrobit atypické produkty. Nerezová výroba různého provedení nebo rozměru. Vyrábíme: nerezové konstrukce nerezové zábradlí a schodiště výroba pro potravinářský průmysl (nerezové stoly a pulty, parní nerezové kotle, nerezové řezací stroje, nerezové kráječe)


Montované ocelové haly - montáž ocelových konstrukcí po celé ČR

Montované ocelové haly - montáž ocelových konstrukcí po celé ČR

Moderní technologie využívá při montážích ocelových konstrukcí společnost Opravny Telč, a.s. . Díky tomu je firma schopna docílit maximální úspory času při výrobě a montáži. Montované ocelové haly staví po celé ČR. Společnost Opravny Telč spolupracuje v oblasti výroby ocelových konstrukcí již více než 25 let s rakouskou firmou Lagerhaus Raab. Dodává ocelové haly různého typu a rozměrů. Montáž ocelových konstrukcí: - stáje pro zvířata - výrobní haly - prodejní sklady - sportovní haly, tělocvičny - hangáry pro letadla, vrtulníky - přístřešky a další.


Výroba stožárů a sloupů pro osvětlení - ocelové strožáry pro osvětlení a signalizace

Výroba stožárů a sloupů pro osvětlení - ocelové strožáry pro osvětlení a signalizace

Hledáte českého výrobce kvalitních ocelových stožárů pro veřejné, venkovní osvětlení a signalizace? pak je tu česká společnost Amako, spol. s.r.o., která má více jak 20ti leté zkušenosti jak na českém tak i zahraničním trhu. AMAKO, spol. s r.o. má své sídlo v obci Strachotín se zabývá se především výrobou stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení, pro dopravní signalizaci, dekorativní a železniční stožáry, sloupky pro dopravní značky a ocelové konstrukce k nejrůznějšímu použití. Pro výrobu používáme nemodernější zařízení, automatické a poloautomatické stroje, počítačem řízené stroje. Důležitá je pro nás vždy záruka nejvyšší možné kvality naší výroby. Pro více informací nás můžete kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Montáže a demontáže ocelových konstrukcí a dopravníků

Montáže a demontáže ocelových konstrukcí a dopravníků

Potřebujete zmontovat výrobní halu, most či dopravník? Povolej na to profesionální společnost MONTÁŽE Chrudim, s. r. o. Naše společnost se více jak 20 let specializuje na montážní práce se zaměřením na ocelové konstrukce, dopravníky a technologická zařízení. Podle předložené výkresové a technické dokumentace naši profesionální montéři, zámečníci a svářeči zhotoví požadovaný objekt. V oblasti ocelových konstrukcí Vám provedeme opláštění budov, nainstalujeme skladovací či výrobní halu, lávku, dopravníkový most či výtah. Dále pak realizujeme montáže pásových, trubkových i šnekových dopravníků. V rámci našich prací zajistíme i demontáž starých konstrukcí. Tak neváhejte a v případě zájmu nás kontaktujte. Naše služby poskytujeme po celé ČR.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

Hledáte profesionála v oblasti zpracování plechů? Firma R + W Ferra s.r.o. z Brna zajišťuje CNC zakázkovou i sériovou výrobou tvarových výpalků a výpalků s úkosy pro Vysočinu a okolí. Výpalky zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu (různé formáty, jakosti). Provádíme různé metody zpracování, a to pálení laserem, autogenem a plazmou, řezání vodním paprskem či dělení řezů. Postaráme se o technologickou přípravu, zpracování podkladů a konkrétní cenové kalkulace. Mezi naše služby patří také dokončovací práce, jako je svařování, obrábění, dílčí montáže a povrchové úpravy. Vždy dbáme na flexibilní přístup při realizaci zakázky, splnění požadavků zákazníka a dodržení dohodnutého termínu dokončení.


Výroba zastávek, autobusových čekáren a laviček

Výroba zastávek, autobusových čekáren a laviček

Výrobky jsou oblíbené pro velkou variabilitu rozměrů a vzhledu. Autobusové čekárny jsou vyráběny a dodávány v sedmi rozměrových modifikacích. Výroba: - jednotný městský mobiliář - autobusové čekárny, zastávky - lavičky - přístřešky - odpadkové koše - informační plochy - informační směrníky a ukazatele - plakátovací plochy - stojany na kola a zábrany. Naše kvalitní výrobky jsou za příznivou cenu a mají dlouhou životnost.