Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Dodávky služebních zimních pletených čepic pro potřeby Městské policie hl. m.  Prahy

Dodávky služebních zimních pletených čepic pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky služebních zimních pletených čepic pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na dobu 4 let nebo do vyčerpání finančního limitu rámcové dohody podle toho, která ze skutečností nastane dříve, a to včetně dopravy na místo plnění.
Veřejná zakázka vložena:
19.02.2021 10:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
26.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

18110000-3
Zaměstnanecké oděvy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Český výrobce originálních pletených čepic - dámské, dětské a pánské

Český výrobce originálních pletených čepic - dámské, dětské a pánské

Hledáte kvalitního českého výrobce pletených čepic? Obraťte se na společnost PLETEX s.r.o. v Třebíči, který působí na českém trhu a zabývá se výrobou a prodejem originálních a cenově dostupných pletených čepic - dámských, pánských i dětských. Čepice od nás, ať už pánská, dámská nebo dětská, je zárukou příjemného nošení a na našem e-shopu můžete zakoupit již od jednoho kusu. Nabízíme každoročně kolekci více jak 200druhů čepic v různých barevných provedeních a velikostech. Provádíme také zakázkovou výrobu dle přesně dodaného návrhu. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Moderní dámská a dívčí pletená čelenka – jednobarevné, dvoubarevné, s uzlem

Moderní dámská a dívčí pletená čelenka – jednobarevné, dvoubarevné, s uzlem

Omrzela se Vám klasická zimní čepice? Líbá se Vám pletená čelenka? Stylové pletené čelenky české výroby v mnoha barvách pořídíte na e-shopu kulichy.cz. Máme zde na výběr z několika typů dámských a dívčích pletených čelenek: - jednoduché jednobarevné - jednobarevné podšité fleecem - široké jednobarevné - jednobarevné s uzlem - dvoubarevné s uzlem - melírové podšité fleecem Čelenky jsou vyrobeny ze 100% akrylu a dostupné jsou v UNI velikosti.


Dětská sada hřejivé bavlněné čepice a nákrčníku podšívkou z fleecu

Dětská sada hřejivé bavlněné čepice a nákrčníku podšívkou z fleecu

Rádi byste svým dětem pořídili slušivou sadu hřejivé čepice a nákrčníku z bavlny? Hledáte e-shop se širokým sortiment čepic a nákrčníků pro dávky i chlapce? Navštivte e-shop kulichy.cz, kde pořídíte sadu čepice a nákrčníků pro dívky i chlapce ryze české výroby za příznivé ceny. Najdete zde dětské bavlněné čepice celopodšité fleecem v široké škále barev pro dívky i chlapce. K chlapeckým i dívčím čepicím máme k dispozici i barevně ladící nákrčníky, taktéž celopodšité hřejivým fleecem.


Dětské pletené čepice a teplé zimní doplňky oblečení

Dětské pletené čepice a teplé zimní doplňky oblečení

Dětské pletené čepice a teplé zimní doplňky oblečení pro Vaše nejmilejší nakoupíte v e-shopu od české firmy PLETEX s.r.o.. Značnou oblibu u našich nejmenších zákazníků mají čepice s ručně háčkovanými zvířecími motivy. Většina dětských čepic je podšitá kvalitní mikro-fleecovou podšívkou. Kromě praktického a módního hlediska je neméně důležité, že čepice je z vnitřní strany velice příjemná právě díky mikro-fleecu. Důležitou součástí naší kolekce jsou pletené nákrčníky a šály, pletené rukavice a bavlněné čepice a kšiltovky, dívčí šátky na jaro a léto. Při výrobě klademe důraz na použité materiály, certifikované na hygienickou nezávadnost a splňující požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Každoročně se snažíme svou kolekci inovovat, aby maximálně vyhovovala potřebám našich nejmenších a zároveň požadavkům dětí v teenagerském věku.


Kvalitní a originální pletené čepice značky Pletex, které zahřejí v chladném počasí

Kvalitní a originální pletené čepice značky Pletex, které zahřejí v chladném počasí

Nejen děti, ale také dospělý by neměli zapomínat na čepice, které vás příjemně zahřejí v chladných zimních měsících. Chraňte se před štiplavým mrazem a pořiďte si kvalitní a originální čepice značky Pletex ve firmě TEXPA Pavlasová, s.r.o. v Šumperku. Čepice Pletex si oblíbí každý. Velice oblíbené jsou dámské čepice ze silných přízí, ale na výběr jsou také sportovní čepice, čepice s bambulí, pletené kšiltovky nebo klobouky. Na své si přijdou jistě i pánové, kteří mají na výběr vzorované čepice z funkčních materiálů a v univerzální velikosti. Nezapomněli jsme ani na čepice pro děti, které jsou podšité kvalitní mikro-fleecovou podšívkou. Velice oblíbené jsou u dětí čepice se zvířecími vzory. Navštivte naši prodejnu v Šumperku a vyberte si čepici značky Pletex, kterou si určitě oblíbíte.


Dívčí, chlapecká bavlněná čepice s fleecem a pletené  zimní čepice

Dívčí, chlapecká bavlněná čepice s fleecem a pletené zimní čepice

Máte rádi teplé čepice? Hledáte e-shop, kde můžete svým dětem pořídit kvalitní české čepice za přívětivé ceny? Pak navštivte e-shop kulichy.cz firmy Pletex z Třebíče. Najdete zde širokou škálu dětských bavlněných čepic s fleecem a také hřejivé pletené zimní čepice. Na našem e-shopu pro Vaše ratolesti pořídíte: - pletené zimní čepice podšité fleecem – klasické, s bambulí, háčkovanou aplikací - bavlněné čepice s podšívkou z fleece – spadená, s dětskými motivy Čepice jsou dostupné v mnoha barevných provedeních jak pro chlapce, tak i dívky. Ke všem čepicím je možné dokoupit nákrčník ve stejné barvě.