Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Nákup lineárních zavlažovačů - Šanov nad Jevišovkou

Nákup lineárních zavlažovačů - Šanov nad Jevišovkou

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka
a) lineárního zavlažovače o délce 419 metrů
b) lineárního zavlažovače o délce 250 metrů
Veřejná zakázka vložena:
19.02.2021 10:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
AGRA ŠANOV, spol. s r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Znojmo

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
23.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
AGRA ŠANOV, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
48530662

Zadavatel ulice:
č. p. 223

Zadavatel PSČ:
671 68

Zadavatel obec:
Šanov

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Automatické závlahové a zavlažovací systémy - instalace úsporných závlah

Záhony i trávník se bez pravidelné závlahy neobejdou. Chcete-li stále zelený a hustý trávník, pořiďte si automatický zavlažovací systém, který navíc ušetří čas a námahu. Závlahové systémy pro zahrady a parky všech velikostí zajistí firma STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. z Olomouce. Realizujeme automatické zavlažovací systémy a závlahy. Prodáváme a montujeme veškerý sortiment pro zavlažování. Pro vyhloubení optimální díry pro rozvody vody máme vlastní rýhovací stroj. Dodáváme závlahový systém RainBird, který je velmi variabilní a použitelný pro všechny typy a charaktery ploch. Zavlažovací systém RainBird zajistí trávníku potřebnou vláhu v dostatečném množství v pravidelných intervalech. Závlahové systémy podkládáme na zahrady, parky, do komerčních prostor, na sportovní a golfová hřiště. Rádi Vám poradíme, jaký systém zvolit, naplánujeme optimální rozmístění závlahových jednotek a provedeme celou realizaci, včetně vyhloubení rýh pro rozvody vody.


Servis závlahových systémů Praha - jarní spuštění AZS

Servis závlahových systémů Praha - jarní spuštění AZS

Potřebujete servis či opravu pro Vaše zavlažování zahrady, parku nebo hřiště? Neváhejte nás kontaktovat! Naše sdružení Š & Z provádí pravidelný i nepravidelný servis automatických závlahových systémů, a to i u zavlažování instalovaných konkurenčními firmami. Nabízíme záruční a pozáruční servis všech značek, pravidelný servis, předsezónní servis na jaře i posezónní servis na podzim včetně zazimování AZS. Při jarním spuštění zkontrolujeme funkčnost, nastavení, správné fungování a připravíme ho na celou nadcházející sezónu. Poskytujeme také pravidelnou či jednorázovou údržbu komponentů, odborné poradenství provozu i údržbu závlahových systémů.


Kapková závlaha Litomyšl, sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky

Kapková závlaha Litomyšl, sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky

LIMES Litomyšl s.r.o. Pořiďte si chytrou závlahovou sestavu hadic a příslušenství pro skleníky a už se nemusíte o nic starat. Vaše záhony se budou průběžně zavlažovat sami a vy budete jen s radostí sledovat jak se budou zelenat. Sestava kapkovacích hadic a příslušenství pro skleníky je vhodná do šířky 3 m a do délky 4,5-5 m. Závlaha je určena pro beztlaký provoz, pouze na samospádovou vodu. Vykapávání je zajištěno pomocí zdvojeného vykapávání 3 výtokovými otvory, což zlepšuje celkovou distribuci vykapávání. Návod na sestavení závlahy naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Němčice 160, Ústí nad Orlicí.


Automatické závlahové systémy, závlahy - realizace, návrh i záruční servis závlahových systému

Automatické závlahové systémy, závlahy - realizace, návrh i záruční servis závlahových systému

Automatická závlaha šetří Váš čas i peníze. Pokud chcete i vy kvalitní závlahové systémy, tak jedině od firmy Zahradnické služby Hastík!Celý systém umožňuje automatizované zavlažování Vaší zahrady bez dalšího zásahu. Nabízíme kompletní servis v oboru závlahy, zajistíme návrh, realizaci, údržbu i záruční a pozáruční servis celého závlahového systému. Již při samotném návrhu zahrady Vám také uděláme návrh a realizaci realizaci automatického závlahového systému. Na Vaší zahradě se vytyčí, kde budou umístěny postřikovače a kudy povedou výkopy pro uložení potrubí a elektroinstalace. A pokud chcete tento závlahový systém umístit do již založené zahrady, lze sejmout travní drn, který se po zasypání výkopu vrátí zpět. Výhody automatické závlahy: - úspora vody - rovnoměrná a cílená závlaha - rychlá návratnost investičních nákladů - úspora času ve srovnání s ručním zaléváním - snadná obsluha - možnost členění závlahy do sekcí s různými požadavky na závlahu - vytvoření příznivého mikroklima. Součástí systému jsou také výsuvné postřikovače, které se automaticky zatahují a nenaruší tak celkový dojem ze zahrady. Závlahu si můžete nastavit také na ranní nebo noční hodiny, čímž zabráníme tzv. teplotnímu šoku.


Automatické zavlažovací systémy Praha a střední Čechy

Automatické zavlažovací systémy Praha a střední Čechy

Chcete mít krásný zelený trávník téměř bez práce? Sdružení Š & Z Jiří Zitta Vám nabízí instalaci automatického zavlažovacího systému nejen do zahrad rodinných domů, ale i parků, skleníků, sportovišť nebo golfových hřišť. Váš trávník bude stále svěže vypadat a vy ušetříte nejen čas, ale také náklady za vodu. O vše se postarají naši profesionální zahradníci a kvalitní komponenty firmy Hunter, které používáme. Součástí našich služeb je montáž automatického závlahového systému, montáže automatických dopouštění i osazovaní studní a jímek s čerpadly. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a společně najdeme nejlepší řešení pro Váš trávník. Cenovou kalkulaci včetně zaměření a návrhu máte u nás zdarma.