Poptávám střešní krytinu

Poptávám střešní krytinu

Poptávám nabídku na střešní krytinu trapéz v hnědé barvě. Délka střechy 4, 50 m šíře 7, 20 m .
Děkuji předem za nabídku.
Röss
Poptávka byla vložena dne:
19.02.2021 11:14

Platnost poptávky:
19.03.2021 10:14

Kontaktní osoba:
Röss Tomáš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 552 370

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebniny pro Vaši stavbu Sadská, stavební materiál dovezeme až k Vám domů

Stavebniny pro Vaši stavbu Sadská, stavební materiál dovezeme až k Vám domů

Představujeme Vám firmu STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, která nabízí prvotřídní stavební materiály pro velkou i malou stavbu, pro opravy nebo rekonstrukce starších objektů. Na základě Vašich požadavků Vám vypracujeme cenovou nabídku. Při zakoupení materiálu v naší firmě můžete využít náš poradenský servis. Stavebniny jsou OTEVŘENY bez omezení. Pro objednávky volejte: 721 063 204; 724 788 056; 325 594 707 Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 149, Sadská.


Střešní tašky - široký výběr střešních krytin s dlouholetou zárukou

Střešní tašky - široký výběr střešních krytin s dlouholetou zárukou

Hledáte spolehlivého prodejce střešní krytiny? Chcete nakoupit kvalitní střešní tašky? Společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem v Brně, Jihomoravský kraj, je výhradní prodejce střešního systému TERRAN. Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem střešních systémů terran, jako jsou střešní tašky z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností. Střešní tašky, krytiny k prodeji: -střešní krytina Vlčanka -střešní krytina Danubia a Danubia EVO -střešní krytina Coppo -střešní krytina Rundo a Rundo EVO -střešní krytina Zenit. Samozřejmostí je i prodej příslušenství ke krytinám, taškám. Více informací a kompletní nabídku střešních tašek naleznete na webových stránkách.


Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Plánujete renovaci střechy? O realizaci na klíč se Vám postará naše společnost PZ TRADING s.r.o. z Přerova. Zajišťujeme poradenství a zpracování cenového rozpočtu zcela zdarma, odbornou montáž i dodávku potřebného materiálu pro výstavbu. Dodáváme střešní prvky pouze od ověřených výrobců Tondach, Mediterran, KM Beta, Eternit, Cembrit, Lindab, Satjam, Keramet nebo Vedag: - střešní tašky (keramické, betonové), krytiny (vlnité, skládané, lehké, těžké, hliníkové) - desky (fasádní, funkční), bezpečnostní doplňky, plechy, profily, izolace a další. Také dodáváme okapy a okapové systémy z různých materiálů, a to standardní měděné, pozinkované, titanzinkové, hliníkové, barvené nebo plastové. Stačí si vybrat dle vlastních požadavků či účelu použití svodů a žlabů. Nezapomeňte vše zvolit tak, aby byla Vaše střecha řádně chráněná. Chcete-li opravit nebo jen zateplit střechu, kontaktujte nás. S námi vyřešíte vše na jednom místě.


Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Trapézové plechy jsou nedílnou součástí mnoha střech. Dlouhodobé zkušenosti s výrobou a prodejem trapézových plechů v různých barevných odstínech má firma STATO střechy s.r.o. Kroměříž. Trapézové plechy najdou využití jako fasádní obklady, lehká krytina střech, ať už jde o rodinné domy, komerční objekty nebo rekreační přístřešky i garáže. Pro trapézové plechy je charakteristické silná a pevná konstrukce a ekonomické provedení. STATO střechy s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem ocelových trapézových plechů žárově pozinkovaných v Hulíně, Zdounkách, Tovačově a okolí. Vyberte si u nás trapézové plechy dle vašich požadavků.


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Výroba a prodej plechové střešní krytiny z kvalitní pozinkované oceli s příslušenstvím

Výroba a prodej plechové střešní krytiny z kvalitní pozinkované oceli s příslušenstvím

Přemýšlíte o nové střeše a nevíte, jako zvolit krytinu? Chcete krytinu s minimální údržbou? Společnost STATO střechy s.r.o. v Janové u Vsetína vyrábí a prodává plechové střešní krytiny z kvalitní pozinkované oceli s kompletním systémem příslušenství. Krytina se vyznačuje svojí nízkou hmotností, pevností, nehořlavostí a nenasákavostí a je s povrchovou úpravou chránící proti korozi. Střešní krytiny dodáváme ve 30 barevných odstínech. Ocelové krytiny ve tvaru tašek vyrábíme z kvalitní pozinkované oceli s konečnou povrchovou úpravou polyester, polymat, NOVA, NOVAmat a jiné. Pokud jste ze Vsetína, Valašského Meziříčí, Velkých Karlovic, Brumova-Bylnice či Valašských Klobouk, navštivte naši prodejnu v Janové. Naše krytina bude slušet rodinným domům i komerčním a administrativním budovám.