Zmena zdroja vykurovania budov Základnej a Materskej školy v obci Vechec

Zmena zdroja vykurovania budov Základnej a Materskej školy v obci Vechec

Predmetom zákazky sú stavebné práce spojené so zmenou zdroja vykurovania Základnej a Materskej školy v obci
Vechec. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
18.02.2021 09:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Vechec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Vechec

Zadavatel IČ:
00332925

Kontaktní osoba:
Ing. Milan Gál

Zadavatel telefon:
+421 910 415 291


Zadavatel web:
https://www.obecvechec.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Topenářské práce Hradec Králové, rozvody ústředního topení, podlahové vytápění, revize

Topenářské práce Hradec Králové, rozvody ústředního topení, podlahové vytápění, revize

Pavel Reichl Hradec Králové - voda, topení plyn Topenářské práce, rozvody ústředního topení, podlahové vytápění, servis a revize topení, to vše Vám poskytne firma Pavel Reichl. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní topenářské služby včetně montáží a demontáží topných systémů, servis a údržbu kotelen na dřevní odpad, montáž solárních panelů. Topenářské práce: - montáž a demontáž všech druhů topných systémů - instalace, opravy a výměny kotlů na plynná, kapalná a tuhá paliva - montáž a oprava výměníkových stanic - návrh, instalace a oprava měřicích a regulačních topných systémů - předávací stanice tepla - servis a údržba kotelen na dřevní odpad - revize, kontroly a generální opravy topných soustav - solární panely Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Erbenova 1356, Hradec Králové.


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Vodoinstalatérské, plynařské, topenářské práce - projekce, realizace

Vodoinstalatérské, plynařské, topenářské práce - projekce, realizace

Hledáte spolehlivého vodoinstalatéra, topenáře či plynaře v Českém Těšíně a okolí? Jste na správném místě! Dodáváme a opravujeme plynové kotle značky Therm nástěnné, stacionární a kondenzační, kotle na tuhá paliva a dřevo. Do domácnosti dodáme a namontujeme tepelná čerpadla, zásobníky teplé vody, solární ohřevy pro TUV, podlahová topení. Doporučujeme každoroční kontrolu i revizi Vašich plynových spotřebičů.


Domovní instalatérské práce vodo-topo-plyn

Domovní instalatérské práce vodo-topo-plyn

Studnařská firma Ing. Luděk Páleníček Martinice provádí i kompletní instalatérské práce, vodo - topo - plyn v okr. Zlín, Kroměříž i regionech Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Jedná se převážně o domovní instalace a práce pro školy, školky, úřady apod. Vodoinstalační práce: - vnitřní i venkovní rozvody vody, kanalizace. Topenářské práce: - rozvody topení - podlahové vytápění - montáže elektrokotlů, otopných těles. Plynařské práce: - rozvody plynu - zapojení plynových spotřebičů, kotlů. Montáže plynových, elektrických i solárních ohřívačů vody. Realizace kotelny o výkonu do 100kW. Provádíme související zemní a výkopové práce. Kontaktovat nás můžete na tel.:737852286.


Vodoinstalace, topenářské a plynařské práce, Šumperk

Vodoinstalace, topenářské a plynařské práce, Šumperk

Stavíte dům či rekonstruujete byt, školu, kanceláře nebo komerční prostory? Zajisté budete potřebovat zrealizovat instalatérské práce. S tím Vám pomůže naše společnost MONTPLAST-ITPV s.r.o. Na zakázku pro Vás kvalitně provedeme vodoinstalace, plynařské a topenářské práce. Realizujeme veškeré rozvody vody a topení. V oblasti vytápění budov budeme nápomocní při instalaci radiátorů, kotlů, tepelných čerpadel. Součástí poskytovaných vodoinstalačních prací jsou výměny vodovodních baterií, WC, montáž bojlerů. V oblasti vodo, topo, plyn se obracejte na profesionály, a to na společnost MONTPLAST-ITPV s.r.o., která se nachází v Šumperku na adrese Žerotínova 3122/57d.


Instalatérské práce Vsetín, rozvody vody, instalace ústředního topení, montáže plynových kotlů

Instalatérské práce Vsetín, rozvody vody, instalace ústředního topení, montáže plynových kotlů

Instalatérské, topenářské a plynařské práce, rozvody vody, instalace ústředního topení, montáže plynových kotlů, to vše Vám poskytne firma Roman Molek z okresu Vsetín. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní práce v oboru vodo, topo, plyn. Činnost, zaměření: - vodoinstalatérské práce - topenářské práce - plynařské práce - rozvody teplé, studené vody - montáže plynových kotlů - vytápění - rozvody plynu. Pokud Vás moje služby zaujali, neváhejte mě telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budu rád i za osobní návštěvu kde se na Vás budu těšit já Roman Molek na adrese Francova Lhota 172, Vsetín.