Nové záchranné hasičské vozidlo - letiskový hasičský špeciál

Nové záchranné hasičské vozidlo - letiskový hasičský špeciál

Predmetom zákazky je kúpa jedného nového hasičského vozidla - letiskového špeciálu.
Veřejná zakázka vložena:
18.02.2021 09:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Letisko Poprad - Tatry, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.03.2021 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letisko Poprad - Tatry, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Božena Bačíková

Zadavatel telefon:
+421 903 525 023


Zadavatel web:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/9229

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144210-3
Požiarnické vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení pro hasiče, oděvy, obuv, ochranné prostředky, hadice, výstroj a více najdete na eshopu

Vybavení pro hasiče, oděvy, obuv, ochranné prostředky, hadice, výstroj a více najdete na eshopu

Potřebujete doplnit vybavení své hasičské zbrojnice? Rádi by jste nakoupili pro hasiče novou výstroj? Hledáte spolehlivého dodavatele a rádi by jste vše nakoupili na E-shopu? Společnost Jaroslav Žalčík – hasící technika a hasičská výzbroj, která sídlí v Šumperku. Na našem E-shopu najdete veškeré vybavení pro hasiče od kvalitní značky HATECH. Zakoupit u nás tedy můžete hasičské hadice, sací armatury, savice, spojky, proudnice, hasící přístroje, hydranty, žebříky, svítilny a světelné či zvukové výstrahy. Dále máme i oděvy a obuv, které se rozlišuje na zásahové, sportovní, vycházkové i pracovní. Najdete u nás i ochranné pomůcky, proti pádu i ochranu dýchacích cest. Také jsou k dispozici rukavice a přilby. Doplnit si můžete i vše potřebné do vyprošťovací techniky. Zkrátka najdete u nás vše, bez čeho hasič není hasičem. I ventilátory, elektrocentrály, generátory kouře a čerpadla. Chcete-li udělat radost, můžete se podívat i do sekce upomínkových předmětů, kde vyberete vhodný dárek pro hasiče v podobě kvalitních kožených opasků, přívěsků či náramků.


Požární ochrana staveb Poděbrady, požární ucpávky, těsnění, protipožární stěny, stropy, okna, dveře

Požární ochrana staveb Poděbrady, požární ucpávky, těsnění, protipožární stěny, stropy, okna, dveře

Firma UHAS - Kolín, kterou provozuje pan Josef Korelus, nabízí kompletní odbornou montáž požárně bezpečnostních zařízení od společnosti PROMAT Praha. Naše firma je svým zákazníkům z Kolína, Poděbrad, Nymburka a Prahy schopna zajistit montáž požárních ucpávek a přepážek, montáž požárního těsnění stavebních a dilatačních spár, montáž samonosných obkladů a nosníků, montáž protipožárních poklopů a revizních dvířek, skleněných stěn, stropů, oken a dveří. Dále zajistíme odbornou montáž protipožárních kabelových a instalačních kanálů. Pokud Vás naše protipožární služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Polepská 867, Kolín.


Prodej hasicích přístrojů Praha, servis požární techniky, hydrantové systémy, požární hlásiče, eshop

Prodej hasicích přístrojů Praha, servis požární techniky, hydrantové systémy, požární hlásiče, eshop

Firma Bimbohas - Praha, kterou provozuje paní Sylva Vystavělová, nabízí kompletní služby z oblasti požární ochrany. Provozujeme jak kamenou prodejnu, tak Eshop kde nakoupíte za skvělé ceny hasicí přístroje, požární hlásiče, nosítka, lékárničky pro zásahové vozy, ochranné pracovní pomůcky, dýchací techniku, čerpadla, hadice a mnoho dalšího. Dále je naše firma Bimbohas schopna zajistit školení v oblasti BOZP, v oblasti požární ochrany a prevence, nouzové otevírání zámkových systémů. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V lipách 91/30, Praha 9.


Revize hasicích přístrojů a dalšího zařízení Kolín, revize hydrantů, zkoušky hasicích přístrojů

Revize hasicích přístrojů a dalšího zařízení Kolín, revize hydrantů, zkoušky hasicích přístrojů

Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o. Kolín Představujeme Vám firmu Hasič-Servis, která zajišťuje svým klientům služby v požární ochraně a bezpečnosti práce včetně revizí hasicích přístrojů a dalšího zařízení. Naše firma vlastní kamenný obchod v Kolíně a působí především v okolí Nymburka, Kutné Hory, Kolína a v celém Středočeském kraji. Revize hasicích přístrojů a dalšího zařízení: revize hasicích přístrojů přenosných a pojízdných revize požárních hydrantů vnitřních i vnějších pravidelný servis, opravy, údržba, plnění a periodické tlakové zkoušky hasicích přístrojů i tlakových nádob revize požárních suchovodů revize požárních klapek Pokud Vás naše požárně bezpečnostní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Havlíčkova 260, Kolín.


Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím

Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím

Rozhodli jste se pro zakoupení detektoru kouře, aby jste zabezpečili svou domácnost? Hledáte společnost, u které na jednom místě najdete vše potřebné pro požární ochranu? GlobShop s.r.o. je firma zabývající se prodejem bezpečnostních značení a sortimentem potřebným k požární ochraně. U nás zakoupíte nejen detektory kouře či hlásiče požáru, tak i detektory cigaretového kouře, ale samozřejmě i hasicí přístroje či spreje všech typů. Tedy pěnové, práškové i sněhové a do auta. K hasicím přístrojům prodáváme i příslušenství, jako jsou držáky na stěnu. V kuchyni jistě oceníte i hasící deky, které jsou vhodným pomocníkem například při hašení pánve, která se vznítila. K elektrickým rozvaděčům můžete umístit hasící koule. Dále u nás najdete únikové signalizační osvětlení. Chraňte svou domácnost, auto či kancelář před ohněm.


Plnění i výměna lahví CO2 či hasících přístrojů, u kterých lze provést i potřebné opravy

Plnění i výměna lahví CO2 či hasících přístrojů, u kterých lze provést i potřebné opravy

Potřebujete doplnit či vyměnit láhve s CO2 plynem? Hledáte spolehlivou firmu, která by se Vám postarala i o doplnění hasících přístrojů? Případně zajistila pravidelné revize? Navštivte společnost Středisko požární ochrany František Fousek, kterou najdete ve Znojmě-Příměticích. Specializujeme se na veškeré služby v oblasti požární ochrany, od prodeje, servisu a montáže hasících přístrojů, přes pravidelné revize či tlakové zkoušky hydrantů a požárních hadic až po zpracování dokumentace a školení PO a BOZP. Také se zaměřujeme na plnění a výměnu tlakových lahví plněné plynem CO2. Samozřejmostí je i plnění a opravy hasících přístrojů.