Poptávám dodávku a montáž kolejnicového závěsného systému závěsů a záclon

Poptávám dodávku a montáž kolejnicového závěsného systému závěsů a záclon

Poptávám dodávku a montáž kolejnicového závěsného systému závěsů a záclon do bytu v délce cca 4 m.
Poptávka byla vložena dne:
18.02.2021 11:33

Platnost poptávky:
18.03.2021 11:31

Kontaktní osoba:
Josef Svoboda

Kontaktní email:

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba zábradlí – výroba zábradlí na míru

Zakázková výroba zábradlí – výroba zábradlí na míru

Pokud přemýšlíte o novém dřevěném či nerezovém zábradlí ke schodům, na balkón či terasu nebo chcete oživit interiér Vaší společnosti nebo domu moderním proskleným zábradlím a nevíte, komu svěřit výrobu zábradlí do rukou, kontaktujte společnost ARDENT Corp s.r.o. Právě firma ARDENT Corp vyrábí schodiště na míru, která budou splňovat Vaše představy. Tato společnost Vám na zakázku zhotoví zábradlí nerezová, dřevěná, skleněná či v kombinaci uvedených materiálů. Firma ARDENT Corp s.r.o. vyrábí na zakázku zábradlí: - na terasy, schodiště, balkóny, u oken - v rodinných domech, bytech, hotelech, budovách společností, komerčních prostorech, ale i na stadionech - zábradlí se skleněnou výplní a nerezovým rámem - prosklená zábradlí - dřevěná zábradlí - zábradlí se skleněnou výplní a dřevěným rámem - zábradlí z nerezi a dřeva


Kamenné bytové doplňky, parapety, schody, krby - kvalitní kamenické práce

Kamenné bytové doplňky, parapety, schody, krby - kvalitní kamenické práce

Kamenné bytové doplňky jsou velice oblíbené nejen pro originální vzhled, ale také pro dlouhodobou trvanlivost. Vybrat si můžete z široké škály materiálů, typu kamene i vzhledu. Kvalitní kamenické práce - kamenné bytové doplňky: - parapety - schody - krby - pracovní desky kuchyňských line - poličky do vitrín a skříní - kuchyňské doplňky a další. Vytvořte si útulný domov s kamennými bytovými doplňky.


Kompletní nerezová zábradlí – prodej, e-shop

Kompletní nerezová zábradlí – prodej, e-shop

Firma ANDĚL CZ, s.r.o. prostřednictvím svého e-shopu poskytuje ke koupi široký výběr komponentů pro realizaci nerezových zábradlí. Na našem e-shopu naleznete vše od nerezových koncovek přes nerezová madla až po nerezová kolena pro výplň. Sortiment pro stavbu nerezových zábradlí zahrnuje: - nerezové koncovky madel – vypouklé, půlkulaté, hranaté, rovné - koncovka pro madla s drážkou - konec madla na zeď hranatý, kulatý - madlo hranaté a broušené v délce od 20 do 600cm - madlo nerezové hranaté na sklo v délce od 20 do 500cm - madlo trubka nerezová v délce od 20 do 600cm - nerezové klouby a kolena - nastavitelná nerezová kolena - ostrá a zaoblená nerezová kolena - nerezový kulový spoj madel apod.


Tapety na zeď jsou nedílnou součástí interiérů domů a bytů - prodej, návrhy

Tapety na zeď jsou nedílnou součástí interiérů domů a bytů - prodej, návrhy

V současné době se tapety na zeď opět stávají nedílnou součástí interiérů domů a bytů. Vsaďte na originalitu a dejte vaší kanceláři, ordinaci, restauraci nebo bytu šmrnc. Obraťte se na odborníka na dekorace - firmu REGA interier v Olomouci. Materiály tapet na zeď jsou dnes vyvinuty v dokonalé kvalitě. Nejčastěji se objevují ve formě vlisových materiálů, který je vhodný do méně až středně zatížených prostor. Materiály vinylové pak splňují nároky pro zatížené prostory hal a restaurací. Navštivte show room v obchodním domě SENIMO v Olomouci kde si vyberete z nádherných, originálních a nečekaných vzorů tapet.


Moderní záclonové a závěsové tyče s kolejnicemi, oživí a zútulní Váš domov

Moderní záclonové a závěsové tyče s kolejnicemi, oživí a zútulní Váš domov

Charakter pokoje či kanceláře můžeme doladit pomocí správného výběru záclonových tyčí a kolejnic. Ty podpoří vzhled a detail, který chceme pokoji vnuknout. Základ je jednoduchý, možností je však spousta. Můžeme kombinovat: - modernu s klasikou - stylové garnýže do rustikálních stylů - moderní, jednoduché, minimalistické garnýže - kulaté, hranaté a různé tvary koncovek v různých barvách Materiály: - Nerez - Mosaz - Nikl - Hliník Další sortiment: - Záclony - Závěsy - Rolety / látkové / římské / twintex / den - noc- - Vertikální žaluzie - Tapety a textilní doplňky


Dekorativní předměty do bytu a dětských pokojů vyrobené ze zdravotně nezávadného plastu

Dekorativní předměty do bytu a dětských pokojů vyrobené ze zdravotně nezávadného plastu

Rádi by jste zútulnili a vyzdobili dětský pokojíček? Máte rádi dekorace, cedulky na zeď či na dveře s nápadem? Společnost Elventa LV s.r.o. , sídlící ve Velkém Týnci u Olomouce, se již dlouhodobě zaměřuje na zpracování a prodej plastů. A nyní se rozhodli rozšířit své zaměření na výrobu dekorativních předmětů z plastů pod názvem Design by Elventa. Plasty, ze kterých vyrábíme, jsou zdravotně nezávadné, testované v souladu s platnými nařízeními EU a neobsahují žádné toxické materiály ani těžké kovy. Vyrábíme nejen drobné vychytávky do bytů, jako jsou podšálky v různých tvarech, cedulek na dveře, či vtipné fotorámečky. Zaměřujeme se především na dekorace do dětských pokojíčků. Například si můžete u nás objednat dekorace na zeď v podobě zvířátek, autíček či další tvary dle Vašeho přání. Máme i jmenovky, které můžete využít především pro rozdělení úložných míst v pokoji sourozenců. Vše zhotovíme v barvách, které si vyberete. Vzorníky barev neustále rozšiřujeme. Navíc, pokud máte rádi jednoduchý a přitom praktický design policových dílů Kallax, ale potřebovali by jste do jednotlivých polic i úložné boxy s dětskými motivy, neváhejte se na nás obrátit. Polepy bedýnek Kallax vyrábíme opět v různých barevných provedení s obrázky dle Vašeho přání. Podívejte se na naše facebookové stránky, kde najdete různé inspirace. Neustále pro Vás vymýšlíme a vyrábíme novinky, které tam zveřejňujeme.