Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Tlačiarenské služby

Tlačiarenské služby

Predmetom zákazky je poskytnutie kompletných tlačiarenských služieb štandardných a neštandardných tlačiarenských prvkov vrátane distribúcie (balenia a dopravy) a iných súvisiacich dokončovacích služieb s environmentálnymi aspektmi.
Predmet zákazky je v celom rozsahu opísaný tak, aby bol presne a zrozumiteľne špecifikovaný. Ak niektorý z použitých parametrov, alebo rozpätie parametrov identifikuje konkrétneho výrobcu, výrobný postup, obchodné označenie, patent, typ, oblasť alebo miesto pôvodu alebo výroby, konkrétny osobitný postup alebo metódu poskytovania požadovaných služieb, verejný obstarávateľ umožní nahradiť takýto osobitný výrobný postup alebo metódu poskytovania
požadovaných služieb ekvivalentom technického riešenia pod podmienkou, že ekvivalentné technické riešenie bude spĺňať úžitkové, prevádzkové a funkčné charakteristiky, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie účelu, na ktoré sú uvedené služby určené. Pri osobitnom výrobnom postupe alebo metóde/postupe poskytovania požadovaných služieb konkrétnym technologickým postupom, uchádzač môže predložiť aj ekvivalenty technologického postupu v rovnakej alebo vyššej kvalite.
Veřejná zakázka vložena:
17.02.2021 08:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovak Business Agency

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
15.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovak Business Agency

Zadavatel IČ:
30845301

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tlačiarenské a príbuzné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tiskárna Shadow Press  - Potisk textilu Jablonec nad Nisou

Tiskárna Shadow Press - Potisk textilu Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Připravujete firemní akci? Potřebujete mít reklamní předměty s vaším logem či vlastním potiskem? To vše je pro naši firmu Tiskárna Shadow Press Jablonec nad Nisou hračka. Potisk textilu můžeme provádět buď sítotiskem, flockem nebo termotransferem. Nebo dále můžeme tisknout na textil přímým digitálním tiskem, sítotiskem, flockem, termotransferem nebo výšivkou. Ceny potisku vám spočítáme individuálně dle Vašich konkrétních požadavků. Možnosti potisku jsou tak široké, že nelze připravit žádný univerzální ceník. trička, polokošile, košile, mikiny, fleece, outdoor, čepice, kalhoty, froté ručníky, osušky, župany, pracovní oděvy, montérky, výstražné vesty


Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Chcete někoho potěšit milým dárkem ? Poptáváte firemní upomínkové předměty? Jsme společnost K+L, spol. s r.o. Brna a vytvoříme Vám na přání reklamní a dárkové předměty dle Vašich potřeb. Pro potisk využíváme ty nejmodernější technologie, a to sublimační, digitální, UV a ofsetové, transferové, flokové nebo tamponové metody tisku, které zaručují špičkovou kvalitu výsledku. Na přání Vám potiskneme hrníčky, keramiku, diáře, kalendáře, textil, propisky a klidně i tenisové míčky, sportovní dresy, samolepky, butony, bannery, otvíráky, nebo zapalovače. V případě zájmu provádíme i gravírování laserem.


Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Tradiční technologie potisku, kterou využíváme v naší firmě Jiří Křístek - OFSITO, je Sítotisk. Zaměřujeme se na potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu. Sítotisková technologie je vhodná i pro potisk skla a dřeva. Tiskneme přímými barvami i CMYKem. Barva nanášena na nosný materiál přes síťovinu napnutou na hliníkovém rámu. Potisk: - technické štítky - R.O.P. a R.O.S materiály - světelná reklama - samolepící etikety - reklamní poutače - brandové cenové lišty. Poptávku nám můžete zaslat přímo z webu. Stačí upřesnit materiál, který chcete potisknou, barevnost a zda nám dodáte vlastní grafiku, nebo budete chtít zpracovat celý návrh.


Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Dejte o sobě vědět a oslovte své zákazníky pomocí účinných marketingových produktů, jako jsou plakáty, samolepy anebo panely, která Vám navrhne a vyrobí grafici ze společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Nabízíme výrobu a tisk plakátů, průhledných, matných i lesklých samolepů nebo reklamních panelů v mnoha úpravách. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a rychlém termínu dodaní. Potřebujete zajistiti tisk plakátů, samolepů nebo reklamních panelů? Neváhejte a kontaktujte společnost ALMA-reklama s.r.o.


Tisk na textil - reklamní potisk triček, mikin, oblečení s logem

Tisk na textil - reklamní potisk triček, mikin, oblečení s logem

Hledáte firmu, která by Vám zajistila kvalitní potisk triček či jiného textilu? Neváhejte a obraťte se na reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o., kde mají s potiskem textilu bohaté zkušenosti. V naší firmě si můžete nechat potisknout trička, mikiny, polokošile, tašky, nášivky, vlaječky nebo i pracovní oděvy. Tiskneme na tmavý i světlý textil. Tiskneme až do 3,2 m šíře, větší se pak spojují na šicí lince. Zaručíme vysokou kvalitu a dlouhou životnost potisknutého textilu. Tiskneme na textil dodaný zákazníkem nebo Vám můžeme nabídnout široký sortiment značkového textilu různých barev, střihů a velikostí. Vše vyrobíme kvalitně a včas dodáme dle Vašich požadavků. Ceny potisku Vám spočítáme individuálně dle Vašich konkrétních požadavků. Pokud tedy potřebujete potisknout textil s Vaším logem či vlastním potiskem, neváhejte a obraťte se na nás.


Kvalitní barevné a kontrastní vývěsní štíty s ochranou tisku

Kvalitní barevné a kontrastní vývěsní štíty s ochranou tisku

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Zajišťujeme tisk - reklamu - výrobu razítek – vývěsní štíty Potřebujete dát o sobě vědět reklamou s vlastním logem, textem či vlastním potiskem? To vše je pro naši firmu Tiskárna Shadow Press Jablonec nad Nisou hračka. Tiskárna Shadow Press ofsetový a digitální tisk Vývěsní štíty kombinace řezané a tištěné grafiky fixace folie na PSH desku výborná barevnost a kontrast