Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi

Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi

Poptávám ventilové pytle na cementy a maltové směsi. Jaká je cena za pytel pro 25kg cementu, variantně s a bez potisku.
Děkuji Poláček
Poptávka byla vložena dne:
16.02.2021 13:07

Platnost poptávky:
16.03.2021 13:00

Kontaktní osoba:
Sapol, spol. s r. o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 335 885

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Dárkové obaly z vlnité lepenky - krabice, koše, boxy pro balení dárkových, reklamních předmětů

Pokud hledáte výjimečné dárkové obaly na víno, lahev s alkoholem, gurmánské speciality nebo na balení reklamních předmětů, obraťte se na společnost Kart Holding, a.s. z regionu Zlínský kraj. Dárkové obaly z vlnité lepenky vyrábí, objednávat je můžete snadno přes eshop. Výběr je bohatý, v eshopu najdete až 250 různých typů obalů. Skládané dárkové krabice a boxy i v odnosném provedení a koše pro balení dárkových i reklamních předmětů. Obaly z vlnité lepenky a papíru různých typů, motivů: - dárkové krabice, boxy, koše - papírové tašky - prodejní stojany na víno.


Výrobce gastro obalů - kartonové krabice na pizzu, dorty, zákusky

Výrobce gastro obalů - kartonové krabice na pizzu, dorty, zákusky

Ucelený sortiment gastro obalů pro balení potravin a lahůdek vyrábí společnost Kart Holding, a.s. z Holešova. Jako výrobce se zaměřujeme nejen na kartonové obaly pro potravinářský průmysl, ale i na obaly na míru pro různé účely. Výroba: - kartonové krabice na pizzu bez tisku i s tiskem - velikost 24-60 cm - kartnové krabice na dorty, zákusky v bílé barvě v různých velikostech - podnosy, tácky v mnoha rozměrech - krabice z lepenky pro vinařství - dárkové obaly pro reklamní agentury. Přijímáme zakázky v rámci celé České republiky, působíme převážně na Moravě, v lokalitě Zlínský kraj, Jihomoravský, Olomoucký kraj. Sdělte nám své požadavky, jsme schopni realizovat zakázku v minimálním množství i velké série.


Výroba kartonových krabic z vlnité lepenky - obaly všech druhů a velikostí přesně dle požadavků‎

Výroba kartonových krabic z vlnité lepenky - obaly všech druhů a velikostí přesně dle požadavků‎

Potřebujete kartonové krabice na míru? Obaly všech druhů a velikostí přesně dle Vašich požadavků vyrábí společnost Karton plus spol. s.r.o. se sídlem v Prostějově. Krabice vyrábíme z vlnité lepenky - třívrstvé a pětivrstvé nebo hladké lepenky různé gramáže. Vyrábíme skládací, zasouvací krabice - obaly ze dvou nebo více dílů, které se v různých směrech zasouvají do sebe. Dále papírové kartony i bez horních klop a archivační krabice pro archivaci dokumentů. Krabice dodáváme nejen odběratelům v Prostějově, ale také především v Olomouci, Přerově, Vyškově, Boskovicích, Blansku a v okolí Brna-venkov. Nakupujte papírové krabice u profesionálů, nakupujte u Karton plus.


Výroba, prodej papírových, kartonových obalů - skládací, archivní krabice z vlnité i hladké lepenky

Výroba, prodej papírových, kartonových obalů - skládací, archivní krabice z vlnité i hladké lepenky

Firma Karton plus spol. s.r.o., výrobce a prodejce kartonových obalů, nabízí velký výběr obalových materiálů a papírových krabic z vlnité lepenky - třívrstvé a pětivrstvé nebo hladké lepenky různé gramáže. Prodáváme široký sortiment kvalitního papírenského zboží pro malé i velké odběratele. Zaměřujeme se především na kartonové krabice, skládací a zasouvací obaly i bez klop a archivační krabice. V našem sortimentu naleznete krabice víkové, potahované z hladkých lepenek dle přání zákazníka, nepotahované, s potiskem i bez potisku, se sítotiskem, vysekávané, skládací obaly, kartonové boxy na palety a také krabičky na svatební výslužky a cukroví. Krabice také vyrábíme na míru dle přání zákazníka. Papírové obaly dodáváme do měst: Olomouc, Přerov, Prostějov, Vyškov, Blansko, Boskovice a Brno-Venkov. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Dortové krabice, krabice na vánoční cukroví a potraviny - e-shop

Dortové krabice, krabice na vánoční cukroví a potraviny - e-shop

Sháníte kvalitní krabice na potraviny či na cukroví a jiné cukrářské výrobky? Potom navštivte společnost MODEL PACK SHOP v Opavě, která nabízí široký sortiment dortových krabic a krabic na potraviny z kvalitního materiálu. Vybrat si můžete ze všech velikosti na naší prodejně v Opavě na ulici Nádražní okruh nebo na našem e-shopu. V naši nabídce krabic na potraviny si můžete vybrat: - krabice na vánoční cukroví - dortové krabice - krabice na koláče - krabičky na výslužku - paletky na zeleninu a ovoce Všechny krabice máme skladem a okamžitě k odběru!


Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Obaly na pivo a pivní speciály, dárkové balení a odnosný recyklovatelný obal

Pokud jste Vy sami milovníkem piva nebo máte kolem sebe přátelé, které se mezi pivní gurmány rádi zařadí, jistě by se Vám hodil nějaký osvědčený tip na povedený dárek a pivo jako dárek pro pivního nadšence vždy zaručeně zabere. Je samozřejmě jasné, že by se dárek neměl dávat jen tak ledabyle bez pěkného obalu nebo celkově bez jakéhosi pěkného designu. Proto si u nás můžete vybrat pevný odnosný obal, který poslouží pro praktickou přepravu piva, a zároveň na každého zapůsobí luxusním dojmem. Samozřejmě, že předností obalu na piva nejsou jen jako darovací produkt, ale podívat se můžeme na kreativní využití reklamy pro firmy spolupracující s pivovary nebo samostatná vizitka rodinných nebo tradičních pivovarů jako takových. Přednosti odnosného obalu na pivo: - praktické odnosné ucho pro bezpečnou přepravu z místa prodeje - více velikostí (obaly pro jedno nebo tři kousky) - obal nemusí posloužit pouze pro jedno použití - snadná recyklace obalu a šetrnější přístup k životnímu prostřední