Poptávám sušák na obuv

Poptávám sušák na obuv

Poptávám sušák bot pro 10 párů.
Poptávka byla vložena dne:
16.02.2021 10:27

Platnost poptávky:
16.03.2021 07:38

Kontaktní osoba:
Andrea Holková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 848 745

Okres:
Ústí nad Orlicí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej podlahových, fotoluminiscenčních a reflexních pásek, značení schodů

Výroba a prodej podlahových, fotoluminiscenčních a reflexních pásek, značení schodů

Potřebujete jasně a efektivně označit podlahové plochy svého pracoviště? Pak určitě navštivte E-shop nebo prodejnu společnosti Križan s.r.o. se sídlem v Havířově, nedaleko Ostravy, a zaručeně si vyberete ze širokého sortimentu bezpečnostního značení. Podlahové pásky: - Podlahové pásky PVC - v jednobarevném provedení (např. červená, žlutá, modrá, bílá, černá a zelená) nebo pásky červenobílé a černožluté - Podlahové pásky PermaRoute – celosvětový systém značení podlah pro továrny, sklady, montážní plochy a logistické základny - Podlahové pásky PermaStripe – samolepicí, se šikmými okraji - Podlahové kapsy COLORCOVER – samolepicí se silnou vrstvou lepidla, reliéfní protiskluzový účinek – jednobarevný rámeček s průhlednou části ve středu - využití ve skladech, výrobních prostorech a k značení podlah Fotoluminiscenční pásky – nejnovější technologie fotoluminiscence – osvětlení schodů, obložení dveří, chodníků, vstupní a výstupní cesty, schodiště atd. Neobsahují fosfor nebo radioaktivní materiál. Znaky a Značky: - podlahová čísla - výměnná tabulka – zákaz, příkaz - text dle vašeho požadavku Samolepicí reflexní pásky – využití v jakémkoliv prostředí – označení možných nebezpečných oblastí


Grafický návrh balících pásek na míru - opatřete balíky kvalitní lepicí páskou s vlastním potiskem

Grafický návrh balících pásek na míru - opatřete balíky kvalitní lepicí páskou s vlastním potiskem

Opatřete lepící páskou reklamou či logem Vaší firmy! Oslovte společnost Mitoma rolls s.r.o. ze Zlína, která se postará o výrobu i grafický návrh balících pásek podle Vaších představ. Na lepicí pásky se mohou potisknout pokyny a informacemi pro odběratele, včetně čárového kódu. Potištěné balící pásky s firemním logem jsou pak vhodným a levným nosičem reklamy. Díky lepicí pásce s vlastním potiskem jasně označíte svoji zásilku a zvýšíte svoji šanci na úspěch, protože se usídlíte v podvědomí klienta. Parametry pásek: - max. 3 barvy (plus barva podkladu) - standardní rozměr 50mm x 66m - akrylátové lepidlo - nosič - BOPP 28 (32) mic. Na zakázku vyrábíme také potištěné pásky atypických rozměru: - šířka od 5 do 19 mm (maximální délka návinu 100 m) - šířka 25, 38, 75 a 150 mm (maximální délka návinu 990 m).


Vytyčovací, ohraničující, technické, maskingové, balící pásky

Vytyčovací, ohraničující, technické, maskingové, balící pásky

Firma STEROLL, s.r.o. vyrábí obalové a technické materiály - tašky, sáčky, potiskuje samolepicí pásky, etikety a vyrábí balící a technické pásky: - samolepící, ohraničovací LDPE pásky - průmyslové obaly (potisk) - etikety - LDPE - doplňkový prodej a konfekce vytyčovacích, technických, maskingových, balících pásek. Jako další služby poskytuje: - řezání, převíjení, upichování - zajišťování výroby etiket - technologické poradenství v oblasti obalů a technických materiálů. Hledáte-li odbornou a kvalitní firmu, zaměřující se na technický a obalový materiál, je pro Vás STEROLL, s.r.o. tou nejlepší volbou!


Potištěné balící pásky - grafické návrhy, výroba

Potištěné balící pásky - grafické návrhy, výroba

Potištěné lepicí pásky jsou určeny k uzavírání přepravních obalů, také usnadňují identifikaci zboží a jsou výborným zdrojem informací. Pokud i Vaše společnost potřebuje potištěné balící pásky je zde pro Vás firma Mitoma rolls s.r.o., která se zabývá výrobou a potiskem pásek na míru podle Vašich potřeb včetně grafického návrhu. Parametry pásek - možnost tříbarevného tisku plus barva podkladu - standardní rozměr 50mm x 66m - akrylátové lepidlo - nosič - BOPP 28 (32) mic. Na zakázku vyrábíme také potištěné pásky atypických rozměru: - šířka od 5 do 19 mm (maximální délka návinu 100 m) - šířka 25, 38, 75 a 150 mm (maximální délka návinu 990 m). Neváhejte nás kontaktovat, vzorek pásky můžete mít do druhého dne a to zcela zdarma! Obratem Vám vytvoříme cenovou nabídku a grafický návrh.


Balící potištěné pásky jako zabezpečovací prvek i jako forma levné reklamy a propagace firmy

Balící potištěné pásky jako zabezpečovací prvek i jako forma levné reklamy a propagace firmy

Potřebujete vyrobit balící pásky na míru? Pak vsaďte na společnost Mitoma rolls s.r.o. ze Zlína, která Vám podle Vaších požadavků vyrobí a potiskne pásky, které využijete pro balení přepravních obalů, ale také pro reklamu a lepší zviditelnění firmy. Rádi Vám vytvoříme také grafický návrh loga a potisku, který realizujeme metodou horního tisku, která umožňuje flexibilní a rychlou výrobu. Disponujeme moderní technologii, díky které můžeme tvořit také složitější soutisky, přetisky a náročnější rastrové řešení. Jsme schopni vytvořit jakýkoli barevný odstín podkladu podle požadavku zákazníka. Využijte naše pásky k lepšímu zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikaci Vašeho zboží či k propagaci společnosti.


Kvalitní potisk samolepicích papírových pásek - odolné, nezatěžující životní prostředí

Kvalitní potisk samolepicích papírových pásek - odolné, nezatěžující životní prostředí

Sháníte přizpůsobivou samolepicí pásku, která je odolná a zároveň neponičí konkrétní balený materiál? Pak jsou pro vás papírové pásky tou správnou volbou! Tyto papírové samolepicí pásky jsou vyráběny v bílé či hnědé barvě a je možno je doplnit právě o potisk. Díky potisku může i obyčejná páska získat marketingovou funkci a zatraktivnit výrobek. Kromě toho, že jsou papírové pásky šetrné k životnímu prostředí i baleným produktům, jsou vhodné také ke styku s potravinami. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!