Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Dům přírody Pálavy - audiovizuální díla

Dům přírody Pálavy - audiovizuální díla

Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření audiovizuálních děl zakomponovaných do expozice nacházející se ve stavbě s názvem „Dům přírody Pálavy“.

Zakázka je rozdělena na 10 částí, přičemž účastníci jsou oprávnění podat nabídku na každou část veřejné zakázky zvlášť, případně na jejich libovolné kombinace, nebo na všechny části veřejné zakázky najednou.

Podrobná specifikace je obsažena v příloze č. 1 a v dokumentech specifikující záměr a myšlenku expozice obsažených v příloze č. 4. Tyto dokumenty jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
15.02.2021 10:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace

Zadavatel ulice:
Zámek 1/4

Zadavatel PSČ:
692 01

Zadavatel obec:
Mikulov

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92111000-2
Výroba filmů a videa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Postprodukce klipů, filmů i virálních videí pro soukromníky i firmy

Postprodukce klipů, filmů i virálních videí pro soukromníky i firmy

Natočením obrazových či zvukových materiálů práce na filmu, klipu či firemním spotu nekončí. Právě naopak. Teď přichází zásadní fáze - postprodukce - při které se dá mnohé vylepšit, přidat řada efektů i vychytávek. Právě postprodukce je jedním z oborů společnosti POLAS VIDEOSTUDIO. Pokud tak chcete vytvořit skutečně kvalitní a originální dílo, neváhejte se na nás obrátit. Co si žádá úspěšná postprodukce? Zkušené pracovníky, dobré nápady, ale také moderní techniku. Ve společnosti POLAS VIDEOSTUDIO máme vše. V oboru postprodukce působíme již řadu let, jsme tak schopni vytvářet videopořady, TV spoty, virální videa, dokumenty, znělky, jingly i videa pro web a sociální sítě. Díky dlouholetým zkušenostem totiž přesně víme, co si který formát vyžaduje, a zajistíme, aby u nás byly spokojené nadnárodní společnosti, menší firmy i soukromé osoby. Ani v oblasti techniky ale nezůstáváme pozadu. K dispozici máme dvě moderně vybavené střižny. V rámci postprodukce si tak poradíme s náročnými triky a montážemi obrazu i zvuku, problém pro nás není ale ani tvorba 3D modelů a animací. Odhlučněné zvukové pracoviště pak slouží pro dabing i jinou práci se zvukem. Jaké služby jsme vám tedy v rámci postprodukce schopni nabídnout? Je jich skutečně mnoho. Zajistíme: - střih - klíčování - animace - titulky - dabing - přepisy - digitalizaci videa a celuloidových filmů. Hledáte spolehlivého partnera, na kterého se můžete v oblasti postprodukce stoprocentně spolehnout? Obraťte se na společnost POLAS VIDEOSTUDIO, rádi vyhovíme všem vašim požadavkům, ať už chystáte celovečerní film nebo krátký firemní spot.


Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Potřebujete zajistit živé vysílání z konference, koncertu, sportovního přenosu nebo presentace výrobku? Pak se spolehněte na společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy, která nabízí zajištění veřejného nebo privátního videostreamingu nejen na platformách Facebook, YouTube, Skype WebM, Webex. Pro zvýšení počtu oslovených diváků videstreamingu nabízíme také možnost simultánního překladu v jakékoliv jazykové mutaci. Při živém vysílání využíváme kamery ve FullHD se střižnou a kvalitním zvukovým mixem. Více podrobností o možnostech živého vysílání – videostreamingu Vám sdělí ve společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Odborné semináře, e-learning, konference, on-line přenosy či telemosty a jiná sama o sobě vizuálně nepříliš atraktivní témata je možné výrazně obohatit jejich zasazením do dokonalého virtuálního prostředí. Přednášející se pak může pohybovat třeba přímo v obsahu svého kurzu, sám si jednotlivé jeho části a prvky ovládat atd. Možnosti virtuální reality jsou i zde velmi široké a stále se objevují nová technická řešení i programy, jak výstupy dále zdokonalovat. S rozmachem sociálních sítí, chytrých telefonů i dostatečné kapacity připojení k internetu souvisí také nástup dalších forem a typů videí, vzkazů, blogů nebo přenosů, často využívajících i nové palety nástrojů k jejich ovládání a personalizaci. Audiovize zkrátka musí jít s dobou a orientace Vašeho dodavatele videí v trendech a vývoji audiovizuální tvorby je nezbytným předpokladem úspěchu. Chcete-li mít jistotu, že zvolíte dodavatele dobře, obraťte se na videostudio Polas. Osobní reference jeho klientů hovoří za vše přímo na www stránkách tohoto studia s tradicí již od roku 1991!


Kameraman Praha - profesionální služby na klíč

Kameraman Praha - profesionální služby na klíč

Kameramani video studia POLAS jsou zkušení profesionálové. V oblasti natáčení videa Vám poskytnou služby na klíč včetně technické podpory, jako je svícení a snímání zvuku. Zajistí také základní režijní vedení produkce. Následně provedou střih a postprodukci natočeného materiálu s ohledem na Vaše požadavky na výsledné video. V případě zájmu mohou kameramani zajistit také on-line přenosy (live stream) na více kamer, včetně produkcí s virtuálními prvky (virtuální studio, telemosty z různých prostředí aj.). Pro půldenní a denní služby profesionálních kameramanů jsou připraveny výhodné balíkové ceny, které zahrnují nejen honorář kameramana, ale i cenu využívané technologie. Pokud tedy hledáte služby profesionálního kameramana na vysoké technologické úrovni za přijatelnou cenu, kontaktujte videostudio POLAS z Prahy!


Dabingové služby a lokalizace videí - odhlučněná zvuková kabina

Dabingové služby a lokalizace videí - odhlučněná zvuková kabina

Zvukové pracoviště video studia POLAS z Prahy disponuje odhlučněnou kabinou, která je využívána především pro dabing krátkometrážních videí, ať už synchronní či overvoice, nebo výrobu kompletní nové zvukové stopy. Perfektně zde zvládnou lokalizace videí i bez mezinárodní zvukové stopy a prázdné obrazové verze. A navíc za dobrou cenu! Lokalizace videa, jak se procesu převodu do lokální jazykové verze odborně říká, může být mnohdy oříškem, zvláště, chceme-li mít výsledek skutečně dokonalý. Bez prázdné obrazové verze (tedy videa bez textových prvků a grafik) je totiž nutné některé pasáže reanimovat, zbavit je starých textů a nahradit je žádaným jazykem. Velmi lukrativní je v tomto případě zadat výrobu více mutací najednou, což je zaběhlou praxí například u zastoupení větších firem. Obtížné pasáže je totiž nutné v editačním softwaru jednorázově naprogramovat, pro další mutace se pak mění pouze vlastní obsah již takto připravených úprav. Cena za každou další mutaci se tak dá snížit až na polovinu. Pokud jde o zvukovou stránku videa, chybí-li mezinárodní zvuková stopa (tj. bez mluveného slova v původním znění), obvykle nezbývá, než vyrobit celý zvuk znovu, včetně stylově podobné hudby s odpovídajícím typem autorských práv a ruchy či efekty. Úspornějším, avšak méně elegantním řešením, je přemluvit přes původní zvuk novou jazykovou verzi (technologie overvoice), což se dnes používá spíše u videí k pracovním či studijním účelům. Dabing realizují vždy prověření, rodilí herci s dlouholetou praxí v precizně odhlučněné kabině. Jednotlivé hlasy si klient může vybrat z databáze či je dle originálu zákazníkovi studio samo doporučí. Dlouholeté zkušenosti v oboru dabingových služeb a lokalizace videí a skvělé reference videostudia POLAS Praha jsou zárukou, že i Váš projekt tam zvládnou na výbornou.


Natáčení jízdy aut, záběry ze statických kamer i kamer v pohybu

Natáčení jízdy aut, záběry ze statických kamer i kamer v pohybu

Plánujete natáčení filmu, reklamy, videoklipu či testu automobilů? Součástí téměř každého moderního filmu jsou scény s auty a jinými vozidly. Některé záběry při natáčení jízdy aut jsou složité na provedení a používanou techniku. Proto je dobré na tyto záběry oslovit profesionály. Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Shootmakers s.r.o., která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na spolupráci při natáčení auta v jízdě, na které používáme kamerový vůz, který umožňuje natáčet záběry ze statické kamery i záběry v pohybu. Dále používáme upravený vlek, na kterém je po stranách dostatečně prostoru pro kamerové jízdy.