Oprava budovy F1, včetně sanací objektu

Oprava budovy F1, včetně sanací objektu

Oprava budovy F1 v areálu Technické univerzity v Liberci. Oprava zahrnuje pouze interiérovou část objektu, výjimku tvoří umístění venkovních
klimatizačních jednotek a nasávání a výdech požárního větrání chráněné únikové cesty.
Veřejná zakázka vložena:
15.02.2021 09:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Technická univerzita v Liberci

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.03.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita v Liberci

Zadavatel ulice:
Studentská 1402/2

Zadavatel PSČ:
460 01

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Jan Žďárský

Zadavatel telefon:
+420 485 353 884

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tul.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214400-4
Stavební úpravy univerzitních objektů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Chladicí zařízení pro domácí použití i průmyslové aplikace

Chladicí zařízení pro domácí použití i průmyslové aplikace

Hledáte partnera pro dodávky klimatizačních jednotek do Vaší výrobní společnosti? Řešíte aplikace průmyslové chladicí techniky a potřebujete spolehlivého odborníka s mnohaletými zkušenostmi na trhu? Anebo se jen zajímáte o v poslední době tolik populární domácí výčepní zařízení? Obraťte se na nás – SINOP CB – Váš spolehlivý dodavatel chladicích zařízení pro široké použití. Naše akciová společnost se zaměřuje na výrobu a dodávky chladících zařízení již celou řadu let a disponujeme zkušenostmi z instalací jak např. velkých soustav pro hypermarkety či obchody, tak také z instalací vysokovýkonných jednotek např. na ropných plošinách po celé planetě. V našem produktovém portfoliu naleznete jednak malé domácí chladicí spotřebiče či výčepní zařízení a výrobníky sody na privátní použití, tak taktéž klimatizace, kondenzační jednotky či velkokapacitní soustavy chladicích jednotek pro profesionální použití. Nabízíme také profesionální poradenství a servis našich výrobků. Pro nákup našich produktů či informace k velkoobchodní spolupráci nás neváhejte navštívit na adrese Pod Stromovkou 205, České Budějovice, či na našem webu a e-shopu www.esinop.cz.


Klimatizace, vzduchotechnika, tepelná čerpadla Praha, opravy , servis a čištění autoklimatizací

Klimatizace, vzduchotechnika, tepelná čerpadla Praha, opravy , servis a čištění autoklimatizací

Představujeme Vám firmu Alklimont s.r.o. Praha, která svým klientům zajišťuje dodávky, montáže a servis vzduchotechnických, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel od návrhu po realizace. Součástí našich služeb je i prodej filtrů a filtračních materiálů pro VZT. Naše firma Alklimont s.r.o. z Prahy provádí opravy, servis a čištění autoklimatizací. Dále se specializujeme na servis a opravy klimatizací v autobusech. Využijte u nás poradenskou činnost v oblasti vzduchotechniky a také povinné revize úniku chladiv. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rybná 716/24, Praha.


Zateplení, revitalizace domů a budov Vysočany, výměna oken a dveří, rekonstrukce balkónů

Zateplení, revitalizace domů a budov Vysočany, výměna oken a dveří, rekonstrukce balkónů

Představujeme Vám firmu eSVe Stav s.r.o. Vysočany, která se specializuje na zateplení fasád a střech, revitalizace domů a budov, výměny oken a dveří, rekonstrukce balkónů. Svým klientům garantujeme kvalitní služby díky novým technologiím a dodržováním ekologických postupů. Naše služby: - opravy mezipanelových spár - kompletní revitalizace domů - zateplení fasád - zateplení střech - zateplení sklepů - výměna oken a dveří - nové závěsné balkóny - rekonstrukce balkónů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vysočany 57.


Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Nechcete se trápit s technickou údržbou bytu? Pak přenechejte veškeré starosti s rekonstrukcí na nás. Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a zajišťujeme kompletní renovace interiérů a výstavbu nových bytových jader. V rámci služeb realizujeme například lité podlahy (anhydritové), strojní sádrové omítky, zateplování fasád a konstrukcí, malířské a natěračské práce. V případě zájmu se postaráme také o dekorace, vše s ohledem na Vaše přání a požadavky. Garantujeme vysokou kvalitu služeb a profesionalitu našich zaměstnanců. Nechcete si od nás vytvořit byt s dlouholetou životností, kde se budete skutečně cítit jako doma!


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.