Dodávky zakrývacích textilií, rámcová dohoda

Dodávky zakrývacích textilií, rámcová dohoda

Dodávky zakrývací textilie, které zajistí ochranu lesa, asanace dříví napadeného kůrovcem na
území organizačních jednotek, a to zejména lesních závodů a lesních správ.
Veřejná zakázka vložena:
15.02.2021 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Lesy České republiky, s.p.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Lesy České republiky, s.p.

Zadavatel IČ:
42196451

Zadavatel ulice:
Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové

Zadavatel PSČ:
500 08

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Veronika Hammond

Zadavatel telefon:
+420 956 999 586

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesycr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba izolační netkané textilie pro automotive - termoregulační, akustická

Výroba izolační netkané textilie pro automotive - termoregulační, akustická

Nejvyšší nároky na netkané textilie jsou v oblasti automobilového průmyslu. Společnost SALIX INTERNATIONAL a.s. se zaměřuje mimo jiné právě na výrobu izolačních netkaných textilií pro automotive. V automobilovém průmyslu se používají netkané textilie pro zlepšení akustických vlastností ve vozidle a pomáhají i příznivě ovlivňovat termoregulaci v interiéru a tím optimalizovat světelné záření. Výroba probíhá ve vysoké kvalitě. Mají více účelů použití: - jako zvuková izolace v automobilovém průmyslu - pro odhlučnění motorové části od kabiny, palubní desky apod. - při výstavbě silnic a dálnic, v tunelech apod .


Prodej a dodávka ochranných stínících plotových clon - sítí

Prodej a dodávka ochranných stínících plotových clon - sítí

Potřebujete zamezit viditelnost na Váš pozemek? Nebo sháníte ověřeného prodejce stínící plotové sítě za rozumnou cenu? V tomto případě navštivte prodejnu Ploty Gaves ve Znojmě. Zajišťujeme prodej a dodávku tmavězelených stínících plotových clon (sítí) včetně doplňků potřebných k jejich instalaci. Stínící plotové sítě jsou vyráběny ze zdravotně nezávadného 100% HDPE polyetylenu s UV stabilizací. Šírka úpletu se pohybuje v rozmezí 1 až 2 metrů. Tmavězelené plotové clony zajišťují až 90% stínění. Clony je možné použít: - v domácnosti – zamezuje viditelnost na váš pozemek, chrání před větremn a venkovních sportovištích - chrání proti větru, reklamní plochy - v zahradnictví – stínící sítě na skleníky, ochranné sítě na zakrytí drobného ovoce proti ozobu ptactva - ve stavebnictví – ochranné sítě na lešení, chránící okolí proti spadu materiálu a drobných předmětů - jako větrné zábrany, provizorní oplocení


Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

Tkalcovna - tkaní, výroba technických tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu

U průmyslových výrobků, kde jsou požadavky na vysokou pevnost a dlouhou životnost se při výrobě používají tkaniny ze skelných vláken, skelného rovingu. Tkalcovna UNIQUE Textiles, specializující se na tkaní technických tkanin a výztuží ze skelných vláken, které mají uplatnění v kompozitních materiálech, přijímá zakázky po celé ČR i v zahraničí. Výroba je v Holešově, pouze 20km od Zlína i Kroměříže. Aktuálně výroba zahrnuje ucelený sortiment tkanin ze skelných vláken, skelného rovingu i řadu kombimateriálů. Specializujeme se i na zakázkovou výrobu tkanin se specifickými skladbami vláken a tkaní sklotkaninových, rovingových pásků.


Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Popruhy tkané pro výrobce prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví

Výroba stuh – ELAS Liberec Zabýváme se výrobou kvalitních tkaných popruhů, stuh, lemovek, gumolan nebo pruženek. Tkané popruhy naleznou své využití pro výrobu prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Naše firma Výroba stuh – ELAS Liberec má rychlé dodací lhůty, dále se můžeme pochlubit moderní výrobou nebo v případě potřeby zakázkovou výrobou. Kvalitní popruhy tkané: batohy sportovní potřeby nábytek zdravotnické pomůcky automotive ochranné pomůcky


Velice pružná proplétaná gumolana s dlouhou životností

Velice pružná proplétaná gumolana s dlouhou životností

Výroba stuh – ELAS Liberec Sportovní potřeby, automotive, sportovní oděvy Kvalitní proplétaná gumolana lze natáhnout až na dvojnásobek délky a to díky vysoké pružnosti. Navíc mají dokonalou schopnost si zachovat své původní parametry a nedochází k jejich vytažení. Díky těmto vlastnostem disponují gumová lana dlouhou životností. V automotive zaručují pevné uchycení nákladu, v textilním průmyslu najdou využití jako stahovací prvky u mikin, bund nebo kalhot. Dále u bot skvěle nahrazují tkaničky. Konstrukci gumolana tvoří latexové jádro, které je opleteno polypropylénovými nebo polyesterovými vlákny. Druh použitých vláken zároveň ovlivňuje celkové vlastnosti. Zajišťujeme výrobu v průměrech od 1 – 10 mm. Proplétaná gumolana vynikají širokou škálou využití v různých průmyslových odvětví.


Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek, houpačky, slunečníky

Aby vám zahradní nábytek dlouho vydržel, potřebuje kvalitní ochranný obal, který ho uchrání před zničujícími účinky slunečního záření, vodou a sněhem. Společnost KARPJAK vám vyrobí zakrývací obal na míru. Naše služby – výroba, šití: - přesně padnoucí ochranné obaly, kryty, plachty na zahradní nábytek - plachty - odolnost proti vodě, odolnost proti vysokým teplotám, nehořlavé - ochranné kryty na grily, bazény - stříšky na zahradní houpačky - potahy na houpačky - výroba a šití potahů na slunečníky v různých velikostech - foliové nebo textilní plachty, které jsou odolné proti vodě - obaly, kryty na zahradní nábytek - plachty do zádveří - ochranné měchy vysoce odolných proti prachu, vlhku a vysokým teplotám - ochranné obaly na kancelářskou techniku a průmyslové stroje, přívěsné vozíky - nehořlavé plachty pro svářeče - plachty odolné vysokým teplotám. Kontaktujte nás již dnes!