Poptávám položení lina

Poptávám položení lina

Poptávám položení lina do místnosti 473x343m. Můžete mi prosím napsat přibližně cenu. Děkuji Nový
Poptávka byla vložena dne:
15.02.2021 09:38

Platnost poptávky:
15.03.2021 09:05

Kontaktní osoba:
Nový Ludvík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 075 701

Okres:
Trutnov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec a okolí Odborně zajišťujeme celkovou realizaci podlahových systémů, které jsou vhodné jak do venkovních, tak vnitřních prostor. K vytvoření dokonale hladké a rovné podlahy používáme anhydritové směsi se samonivelačním účinkem. Vznikne tak anhydritová podlaha, která vytvoří ucelený a pevný povrch a je praktická na údržbu. Anhydritové podlahy jsou nejvíce žádané a vhodné pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy. Své uplatnění ale naleznou i v průmyslové výstavbě. PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec se mohou pochlubit realizací 15 - 20 podlah za měsíc. Zakázky realizujeme po celé České republice.


Prodej a pokládka podlah – vinylové, laminátové, dřevěné a PVC

Prodej a pokládka podlah – vinylové, laminátové, dřevěné a PVC

Potřebujete v domě nebo bytě položit novou podlahu? Hledáte firmu, která v okolí Brna-venkov realizuje pokládku PVC podlahy, linolea nebo dřevěné podlahy? Pak se obraťte na RG interiéry z Ivančic. Realizujeme pokládku různých typů podlah, ať už se jedná o plovoucí, vinylové podlahy, ale také kaučuk, PVC, linoleum, marmoleum a dlažbu. Dlažbu si u nás v prvé řadě vyberete a po jejím zakoupení Vám ji rádi položíme. V případě potřeby odstraníme starou pokrývku podlahy, upravíme a vyrovnáme povrch a následně položíme novou podlahu. Na závěr provedeme lištování.


Rozebíratelný podlahový systém - PVC panely, prodej zátěžové podlahové panely

Rozebíratelný podlahový systém - PVC panely, prodej zátěžové podlahové panely

Opravujete-li pořád podlahu a výsledek Vaší práce není ideální, pak vyzkoušejte PVC panely, rozebíratelný podlahový systém. Naše firma PODLAHY Liška, s.r.o., působí v Brně, a ráda by Vám doporučila novinku na trhu. Máme pro Vás ideální řešení opravování podlah. Doporučujeme Vám rozebíratelný podlahový systém – PVC panely. Dodáme Vám rozebíratelný podlahový systém a zátěžové podlahové panely z PVC. Perfektně se hodí do výrobních a skladových provozů. Velkou výhodou PVC panelů je hlavně cena, jsou lehce udržovatelé, dají se lehce a rychle namontovat i rozebrat. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Realizace litých betonových podlah s rovným a pevným povrchem

Realizace litých betonových podlah s rovným a pevným povrchem

Hledáte firmu, která se postará o realizaci litých betoných podlah v rodinném domě? Rekonstruujete a chcete ve vašem domě mít stabilní a pevné podklady pod podlahovými krytinami? V tom případě se obraťte na firmu Beton Znojmo. Realizujeme lité betonové podlahy – anhydritové podlahy – v rodinných domech, novostavbách, rekonstruovaných objektech, komerčních i administrativních budovách. Anhydritové podlahy vynikají vysokou tepelnou vodivostí, hladkým, pevným a rovným povrchem beze spár a výztuží. Jsou skvělým podkladem pro veškeré podlahové krytiny. Rychlou aplikaci podlahy nám umožňuje pumpa Putzmeister.


Podlahářství Praha, prodej a pokládka podlah, renovace podlahových krytin, podlahářské práce

Podlahářství Praha, prodej a pokládka podlah, renovace podlahových krytin, podlahářské práce

Karel Janovský - VK Parket Praha Firma VK Parket - Praha, kterou provozuje pan Karel Janovský, nabízí prodej a pokládku dřevěných podlah. Provádíme podlahářské práce, opravy a renovace podlahových krytin a zajistíme pokládku včetně dodávky tmelů, lepidel a obvodových lišt. Provádíme: - parkety - plovoucí podlahy - klasické parketové vlysy - mozaikové a kazetové podlahy - dřevěné a laminátové plovoucí podlahy - linoleum, PVC - podlahová prkna - exotické masivní podlahy - venkovní terasy z exotických dřevin Klademe důraz na kvalitu odvedené práce a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která nabízí realizaci podlah, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na spolupráci.


Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Podlahářské práce - průmyslové lité podlahy, polyuretanové, antistatické stěrky

Realizaci kvalitních průmyslových litých podlah provádí firma Kamil Bílý z Hranic. Máme širokou nabídku profesionálních povrchů. K realizaci pochozích povrchů využíváme pouze značkové a ověřené suroviny. Provádíme mechanicky a chemicky odolné lité průmyslové podlahy: - antistatické s výbornou elektrostatickou vodivostí - polyuretanové stěrky - methylmetakrylátové stěrky do skladů a kanceláří - stěrky odolné chemikáliím a kyselinám - betonové podlahy do těžkých výrobních provozů - samonivelační cementové stěrky. Využijte profesionální podlahářské práce od nás. Realizace průmyslových podlah provádíme v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji i po celé České republice.