Poptávám znalecké služby

Poptávám znalecké služby

Poptávám ohodnocení většího množství německých bankovek z roku 1924, 1926, 1937, 1942 v hodnotách 1, 2, 5, 10, 20, 50.

Děkuji Peukerová
Poptávka byla vložena dne:
15.02.2021 10:11

Platnost poptávky:
15.03.2021 09:05

Kontaktní osoba:
Alena Peukerová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 144 032

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Potřebujete zjistit hodnotu Vašich stromů? Oslovte certifikovaného arboristu, pana Bc. Roberta Kohouta z ArboKohout, který poskytuje komplexní služby v oblasti péče o zeleň. ArboKohout, to je záruka kvalitně a profesionálně odvedené práce. Zajistíme odborné posouzení stavu stromu a zpracování ocenění dle metodiky AOPK ČR (Agentury ochrany přírody a krajiny ČR). Posuzujeme stromy, keře i skupiny stromů z hlediska jejich stáří, vitality, zdravotního stavu a významnosti v prostoru. Stanovíme rozsah náhradních výsadeb, vypočteme výši kompenzační újmy při kácení či poškození dřevin. Pro více informací nás kontaktujte!


Výkup starožitných hodinek Prim, Omega, Longines včetně příslušenství - odhad ceny zdarma

Výkup starožitných hodinek Prim, Omega, Longines včetně příslušenství - odhad ceny zdarma

Leží Vám doma v šuplíku staré hodinky? Uvažujete co s nimi? Jsem sběratel starožitných předmětů a rád od Vás v Opavě, Ostravě vykoupím nevyužité hodiny a hodinky. Mám zájem o retro předměty a předměty z období socialismu. Zaměřuji se na kapesní, mechanické a náramkové pánské hodinky, nástěnné, krbové nebo podlahové hodiny. Může jít o značky Prim, Omega, Longines, Poljot, Raketa, LDH, Pobeda, Zenith, TAG Heuer, Spartak a další výrobce. Máte poškozené hodinky? Nevadí, vykoupím je od Vás v jakémkoliv stavu, přičemž fungující komponenty použiji na náhradní díly. K hodinkám vykoupím krabičky, paragony, záruční listy, reklamy a další originální příslušenství. Váháte, zda hodinky opravdu prodat? Chcete znát jejich hodnotu? Zavolejte na telefonní číslo 723000350, já za Vámi osobně přijedu a stanovím odhad ceny zdarma. Za některé typy hodinek můžete obdržet 5 000 Kč a více. V případě stříbrných a zlatých hodinek je samozřejmostí ověření u profesionálního zlatníka.


Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete pomoc s odhadem ceny vlastní nemovitosti, ať už kvůli jejímu prodeji či pro účely dědického řízení? Potřebujete znalecký posudek pro účely vkladu do katastru nemovitostí? Neváhejte se na mě obracet, rád splním Vaše zadání v kvalitě a čase, které jsou bezkonkurenční. Ing. Ivan Indra – odhady nemovitostí. Nabízím služby odhadování hodnoty nemovitostí, jejich ocenění a také zpracování posudků pro účely úředních řízení. Mám dlouholeté zkušenosti v oboru a nabízím profesionální a rychlé služby za příznivou cenu. Nezáleží, zda se jedná o rodinný dům, byt, chalupu, zahradu či stavební parcelu, vždy se můžete spolehnout na individuální a ochotný přístup. Navštivte můj web nebo se zastavte v kanceláři na adrese Bořivojova 1, Olomouc.


Likvidace pozůstalostí - výkup nábytku, skříní, hodinek a dalších dekorativních předmětů

Likvidace pozůstalostí - výkup nábytku, skříní, hodinek a dalších dekorativních předmětů

Řešíte likvidaci pozůstalosti? Jsem sběratel hodinek a rád od Vás v Opavě a Krnově vykoupím starožitné předměty, které již nevyužijete. Mám zájem o nábytek, skříně, hodinky, pohlednice, vyznamenání, odznaky, hračky, vzduchovky, zavírací nože, plakety, porcelán, sklo, sochy, sošky, vázy a další dekorativní předměty z období socialismu. Nechte si poradit dříve, než něco hodnotného vyhodíte. Zavolejte a domluvíme se na osobní návštěvě nebo zašlete fotografie na výše uvedenou e-mailovou adresu nebo na messenger. Vše s Vámi zkonzultuji, případně se domluvíme na dalších podrobnostech. Nechcete si dělat starosti s likvidací pozůstalosti? I v tomto případě Vám mohu vyjít vstříc. Spolupracuji se specializovanou firmou a zajistím kompletní likvidaci na klíč. Nalezené sběratelské předměty Vám jako bonus zaplatím.


Znalecké posudky – odhad ceny nemovitosti, možnost odhadu online

Znalecké posudky – odhad ceny nemovitosti, možnost odhadu online

Chystáte se prodat nebo koupit dům, byt nebo jinou nemovitost a chcete znát jeho tržní cenu? Hledáte v okolí Břeclavi realitní kancelář, která zpracuje znalecký posudek vaší nemovitosti? Kontaktujte společnost ESKO-MAX s.r.o. Naše realitní kancelář zpracovává znalecké posudky – stanovuje hodnotu oceňovaného majetku. Odhad ceny majetku Vám můžeme také stanovit online – stačí vyplnit online formulář na našich stránkách a dodat potřebné fotky. Odhad ceny nemovitosti je pro Vás zdarma! Pokud uvažujete o prodeji nebo koupi domu či bytu, neváhejte se na nás obrátit!


Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete znát její tržní hodnotu? Jsme společnost Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí ze Vsetína, která se zaměřuje na oceňování hmotného i nehmotného majetku včetně zjištění jeho tržní hodnoty. Naši odborníci Vám ocení vše od nemovitostí, obchodních korporací přes akcie, nepeněžité vklady až po nehmotný majetek, jako jsou ochranné známky a know-how. Oceníme Vám také věci za účelem převodu majetku, exekuce či dražby. Naše společnost má bohaté zkušenosti s odhadem ceny movitého a nemovitého majetku a zaměstnává pouze kvalifikované nezávislé znalce, kteří se na tuto oblast úzce specializují. V současné době spolupracujeme s různými bankovními sektory, jako jsou ČSOB a.s., Česká spořitelna a.s., mBank a.s. a další.