Poptávám bělení zubů

Poptávám bělení zubů

Poptávám bělení zubů.

Uvažuji o bělení zubů a chtěl jsem se jen tímto zeptat, zda na vaší klinice děláte i laserové i bělení za pomocí gelu a popřípadě jaký je v tom rozdíl cenově i co se týče výdrže.
Děkuji mockrát za odpověď, s pozdravem Kovářová.
Poptávka byla vložena dne:
15.02.2021 10:07

Platnost poptávky:
15.03.2021 09:06

Kontaktní osoba:
Markéta Kovářová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 448 154

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ortodoncie, rovnátka Rýmařov, fixní a snímatelná rovnátka, léčba zubního kazu, bělení zubů

Ortodoncie, rovnátka Rýmařov, fixní a snímatelná rovnátka, léčba zubního kazu, bělení zubů

PUCIMEDICAL s.r.o. Rýmařov - MUDr. Valeria Puciová Zubní stomatologii, léčbu zubního kazu, rovnání zubů pomocí ortodontických aparátků, ošetření zubních kanálků, komplexní ortodoncii, to vše Vám poskytne PUCIMEDICAL s.r.o. Rýmařov, kterou provozuje MUDr. Valeria Puciová. Služby ambulance: - komplexní ortodoncie - záchovná stomatologie - léčba zubního kazu - korekce postavení zubů - keramické můstky - fixní nebo snímatelná rovnátka, neviditelná rovnátka - příprava chrupu pro protetickou léčbu - dentální hygiena - bělení zubů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Profesionální dentální hygiena - od odstranění zubního kamene až po depuraci zubů

Profesionální dentální hygiena - od odstranění zubního kamene až po depuraci zubů

Chcete mít zdravé zuby a zářivě bílý úsměv? Potřebujete poradit, jak správně pečovat o Váš chrup? Pak zavítejte do zubní ordinace DentArt v Brně, kde vám nejen poradí, jak správně pečovat o Váš chrup, ale také zde provádí profesionální dentální hygienu. V rámci dentální hygieny provádíme: - odstranění zubního kamene - čištění zubů pomocí speciálních past - pískování zubů - Air-Flow metoda - ruční čištění za použití kyret Rádi vám poradíme, která metoda ošetření zubů je pro vás nejvhodnější - neváhejte nás kontaktovat.


Ortodoncie Brno, korekce zubů, rovnátka, řešení předkusu, úprava skusu, implantace zubů

Ortodoncie Brno, korekce zubů, rovnátka, řešení předkusu, úprava skusu, implantace zubů

MUDr. Iva Huňáčková - Ortodoncie Brno Řešení předkusu, úprava skusu, vyšetření obličeje a čelistního kloubu, úpravy nedostatků v postavení zubů, korekce zubů rovnátky, komplexní ortodoncii, to vše Vám poskytne Ortodoncie Brno, kterou provozuje MUDr. Iva Huňáčková. Služby ambulance: - komplexní ortodoncie - úprava skusu, předkusu - korekce postavení zubů - fixní nebo snímatelná rovnátka - příprava chrupu pro protetickou léčbu - úprava chrupu před implantací. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Moderní zubní klinika, ordinace, ošetření zubů bez bolesti

Není důvod mít obavy z ošetření zubů, pokud se rozhodnete pro návštěvu moderní ordinace Zubní kliniky Rafael MUDr. Chajruševa ve Zlíně nebo Centra Happy Smile Otrokovice. Ošetření Vám provedeme bez bolesti. Naše Centrum estetické stomatologie má moderní vybavení zubní ordinace a perfektně vyškolený personál. Využijte možnosti nadstandardní péče nejen pro dospělé, ale i pro děti - rádi Vás uvítáme. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči, při které využíváme moderní techniku a navíc bezbolestně. Poskytujeme komplexní bezbolestnou péči o Váš chrup: - endodoncie - estetická stomatologie - dentální hygiena - dětská stomatologie - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů zubní péče. Už se nemusíte bát zubaře. U nás víme jak na to a nic Vás bolet. Navštivte nás ve Zlíně, nebo využijte naši provozovnu Otrokovice - Dentální centrum Happy Smile.


Zubní lékař pro děti a dospělé v Táboře, prevence a léčba

Zubní lékař pro děti a dospělé v Táboře, prevence a léčba

Bydlíte ve městě Tábor či jeho okolí? Hledáte precizního a ochotného zubního lékaře? S tím Vám poradíme. Již dále neztrácejte čas a zaregistrujte se u profesionálního zubaře MUDr. Ludmily Makovcové. V naší stomatologické ordinaci zajišťuji důkladnou preventivní péči o chrup dětí a dospělých. Díky pravidelným preventivním prohlídkám včas odhalím zubní kazy či jiná onemocnění v dutině ústní. Při potížích a bolestech samozřejmě provedu léčbu a standartní stomatologické zákroky. Zajišťuji také služby v oblasti zubní protetiky, záchovné a estetické stomatologie. Mějte dokonalý a zdravý úsměv! Naši ambulanci najdete v Táboře na ulici Kpt. Jaroše 2876.


Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Zubní klinika Rafael Zlín a Dentální centrum Happy Smile Otrokovice jsou zárukou nejlepší zubařské péče i dentální hygieny na zlínsku. Naše zubní ordinace jsou moderně vybavené a setkáte se zde jen s perfektně vyškoleným personálem. Využijte možnosti využít nadstandardní péče pro dospělé i pro děti. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči. Poskytujeme služby v oboru: - endodoncie - estetická stomatologie - dětská stomatologie - dentální hygiena - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů spojených s péčí o zuby.