Poptávám dřevo, hranolky

Poptávám dřevo, hranolky

Poptávám cenovou nabídku na dřevo:
Hranolek pod svitky, 80x80x2400mm, měsíčně 140 kubíků/2 kamiony.
Nejlevnější dřevo, důležitá cena. Cenu prosím za kubík.

Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
15.02.2021 10:08

Platnost poptávky:
15.03.2021 09:07

Kontaktní osoba:
Miroslav Sedlák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 732 566 568

Předpokládaná cena:
3 500 Kč

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevovýroba, výroba řeziva-pořez kulatiny, impregnace, řezání dřeva

Dřevovýroba, výroba řeziva-pořez kulatiny, impregnace, řezání dřeva

Pila Lubná - Zdeněk Vavřík provádí řezání dřeva, pořez kulatiny i úpravy povrchu dřeva hoblováním či jiné úpravy jako impregnace dřeva, ochrana proti hnilobě či dřevokaznému hmyzu. Naše dřevovýroba má 20letou tradici, v regionu Kroměříž jsme známí výrobou stavebního řeziva a máme mnoho stálých zákazníků. Dle požadavků zákazníka nařežeme dřevo. Vyrábíme střešní vazby, trámy na pergoly nebo altány. Máme na prodej stavební řezivo, trámy, fošny a hranoly. Najdete nás v areálu ZD v Lubné - kontaktovat nás můžete na tel.: +420733729880.


Profesionální výroba a prodej stavebního řeziva - překližky, OSB desky, přířezy

Profesionální výroba a prodej stavebního řeziva - překližky, OSB desky, přířezy

Hledáte kvalitně a profesionálně zpracované stavební řezivo? Ve firmě PROŘEZ spol. s r.o. naleznete vše co je potřeba ke stavbě nebo opravě střech, podlah, plotů, pergol či altánů. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru vám zajistíme zpracované stavební řezivo, tepelně ošetřené a impregnované dle aktuálních norem a nařízení. Výběr stavebního řeziva je opravdu široký - výroba a prodej: - OSB desky, DURELIS, překližky, přířezy, sololit, dřevěné palety, ... - prkna, střešní latě, dřevěné lišty, hranoly, fošny, ... - pelety a další. Stavební řezivo si u nás můžete také objednat přímo na zakázku.


Prodej řeziva Semily, dřevěné výrobky pro střechy, prkna, palubky, dřevěné latě, OSB desky, bednění

Prodej řeziva Semily, dřevěné výrobky pro střechy, prkna, palubky, dřevěné latě, OSB desky, bednění

Představujeme Vám firmu MPS SEMILY, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem dřevěných výrobků pro střechy zejména pro tesaře. Můžeme vám nabídnout dopravu veškerého materiálu až na místo stavby. Prodej tesařského materiálu: - dřevěné střešní latě impregnované i neimpregnované - dřevěná stavební smrková prkna - opracované dřevěné palubky s pružinou a drážkou - podlahové palubky - OSB desky - bednění střešní konstrukce Pokud Vás naše klempířské služby či dřevěné produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jatecká 387, Semily nebo na pobočce Vesecko 485, Turnov.


Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Sháníte kvalitní obkladové palubky? Vsaďte na modřín, který je ideální pro venkovní i vnitřní použití a dopřejte svému interiéru nový, moderní vzhled díky modřínovým palubkám. Obkladové palubky v kvalitě A vyrábí společnost Wood Rakušan, jejíž pobočky naleznete v Mladoňovicích a Jemnicích. Obkladové palubky v kvalitě A, bez suků a jiných vad, dodáváme o síle 18 mm, šířce 140 a 105 mm, délce 4 a 5 m. Hoblované řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6ti hřídelové hoblovací fréze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Stavební řezivo – prkna, fošny, hranoly, obkladové palubky

Pokud sháníte dřevěný materiál potřebný ke stavbě nebo opravě dřevěných konstrukcí, jako jsou střechy, altány, pergoly, podlahy nebo ploty, navštivte spoelčnost PROŘEZ s.r.o. z Prostějova, která uspokojí poptávku jak stavebních firem, tak kutilů nebo řemeslníků. Sortiment stavebního řeziva u dřevovýroby PROŘEZ s.r.o. je opravdu široký – můžete zde zakoupit v různých tloušťkách a délkách: - prkna - fošny - hranoly - obkladové palubky Hranoly a fošny v délkách nad 5 metrů zhotovíme na objednávku. Pro více informací nás kontaktuje na uvedeném telefonním čísle nebo navštivte naše webové stránky.


Opalování dřeva - opálení dřevěných trámů, desek prodlouží jejich životnost

Opalování dřeva - opálení dřevěných trámů, desek prodlouží jejich životnost

Jednou z nejstarších metod, která se využívá pro prodloužení životnosti dřevěných trámů a desek je opalování dřeva. Opálení je levná povrchová úprava, kterou nově provádí v regionu Uherské Hradiště společnost Wood Cité s.r.o. z Bílovic. Takto upravené dřevo má široké možnosti využití v interiéru i exteriéru. Při opálení trámů, desek dochází k zuhelnatění povrchu, pod ním však zůstáne dřevo zdravé a jsou zachovány jeho dobré vlastnosti - pevnost, pružnost, stálá mechanická i statická odolnost. Zabráníte dlouhodobě degradaci dřeva, ke které by došlo biologickými činiteli - tedy houbami, plísní, dřevokazným hmyzem i působením klimatických vlivů. Konzervací jej zabezpečíme i proti vodě, opálený povrch je vlastně mastný a kapky vody po něm stékají. Využití: - exteriér - trámy, konstrukce na pergolu, obklady pro fasády, dřevěné výplně zábradlí, vstupní dřevěné dveře - interiér - části nábytku, dřevěné podlahy, vnitřní obklady stěn Výrobky z opáleného dřeva patří do moderních novostaveb i zahrad!