Revitalizácia vnútrobloku - vedľa MŠ Slimáčik, Trenčín

Revitalizácia vnútrobloku - vedľa MŠ Slimáčik, Trenčín

Cieľom projektovej dokumentácie je komplexná revitalizácia a úprava vybraného verejného priestoru s cieľom zhodnotnenia urbanizovaného životného prostredia a zlepšenia environmentálnych aspektov. Zároveň ide tiež o podporu budovania zelenej infraštruktúry v mestských oblastiach.
Výsledkom navrhovanej revitalizácie má byť systémová obnova a tvorba zelene, dobudovanie vybavenosti a programu (mestský mobiliár, detské hracie zariadenia, drobná architektúra) a rekonštrukcia prvkov infraštruktúry (komunikácie, spevnené plochy, osvetlenie) vybraného mestského vnútrobloku. Uvedené opatrenia majú prispieť k rozvoju a podpore environmentálnej, rekreačnej a spoločenskej funkcie verejného priestranstva, ako životného priestoru obyvateľov mesta.
Vnútroblok po rekonštrukčných prácach spevnených plôch, rekonštrukcii verejného osvetlenia, revitalizácie zelene, úprave odtoku zrážkových vôd, doplnení mobiliáru a doplnení hracích prvkov bude naďalej slúžiť pôvodnému účelu a to najmä pre oddych a aktivity v prírodnom prostredí pre domácich obyvateľov.

Stavba pozostáva zo stavebných objektov:

SO 001 Búracie práce
SO 002 Spevnené plochy a komunikácie
SO 003 Hracie prvky a parkový mobiliár
SO 004 Vonkajšie silnoprúdové rozvody NN verejné osvetlenie
SO 005 Sadovnícke úpravy

Zákazka je rozdelená na 3 samostatné časti:
1 časť: Revitalizácia vnútrobloku - vedľa MŠ Slimáčik, Trenčín - stavebné práce
2 časť: Revitalizácia vnútrobloku - vedľa MŠ Slimáčik, Trenčín Hracie prvky a parkový mobiliár
3 časť: Revitalizácia vnútrobloku - vedľa MŠ Slimáčik, Trenčín - Sadovnícke úpravy

Pričom:
1. časť zákazky zahŕňa:
SO 001 Búracie práce
SO 002 Spevnené plochy a komunikácie
SO 004 Vonkajšie silnoprúdové rozvody NN verejné osvetlenie

2. časť zákazky zahŕňa:SO 003 Hracie prvky a parkový mobiliár

3. časť zákazky zahŕňa: SO 005 Sadovnícke úpravy
Upozorňujeme uchádzačov, že výrub, ktorý je uvádzaný v projektovej dokumentácii k tejto časti zákazky sa v tomto verejnom obstarávaní nebude realizovať, verejný obstarávateľ si ho zabezpečí sám vo vlastnej réžii.

Pozn.: Stavebný dozor si zabezpečí verejný obstarávateľ sám, na vlastné náklady.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 10:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubica Golejová

Zadavatel telefon:
+421 326 504 265


Zadavatel web:
http://www.trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236250-7
Stavebné práce na stavbe plôch pre parky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Nechcete se trápit s technickou údržbou bytu? Pak přenechejte veškeré starosti s rekonstrukcí na nás. Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a zajišťujeme kompletní renovace interiérů a výstavbu nových bytových jader. V rámci služeb realizujeme například lité podlahy (anhydritové), strojní sádrové omítky, zateplování fasád a konstrukcí, malířské a natěračské práce. V případě zájmu se postaráme také o dekorace, vše s ohledem na Vaše přání a požadavky. Garantujeme vysokou kvalitu služeb a profesionalitu našich zaměstnanců. Nechcete si od nás vytvořit byt s dlouholetou životností, kde se budete skutečně cítit jako doma!


Odstranění zmrazků a nášlapků Praha - posyp náledí zdrsňujícími materiály

Odstranění zmrazků a nášlapků Praha - posyp náledí zdrsňujícími materiály

Zajistíme schůdnost pěší komunikace v zimních měsících: - úklid sněhu - odstranění zmrazků - odstranění nášlapků - posyp náledí zdrsňujícimi materiály. Provádíme profesionální odklízení sněhu s komplexními posypovými pracemi. Nabízíme zimní údržbu pro okolí vašeho domu či kanceláře. Úklid sněhu provádíme v Praze a blízkém okolí.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.


Kompletní zahradnické služby od návrhu zahradního architekta po realizaci zahrad, parků

Kompletní zahradnické služby od návrhu zahradního architekta po realizaci zahrad, parků

Vhodné architektonické řešení zahrady či parku profesionálně zpracuje firma GARD&N Staré Město. Poskytuje kompletní zahradnické služby, které začínají nevrhy zahradního architekta a končí realizací zahrad, parků a krajinných úprav. Každý projekt je jedinečný, návrhy zahrady přizpůsobíme Vaší osobnosti a vkusu, při realizaci zeleně v okolí firmy navrhneme vše tak, aby místo Vašeho podnikání bylo reprezentativní. Pro města a obce stále trvá možnost využít dotace na zeleň a krajinné úpravy. Při realizaci máme k dispozici celý tým, spolupracujeme také s dalšími odborníky, díky tomu pracujeme kvalitně, rychle a efektivně.


Vzdělávací herní prvky na dětská hřiště - venkovní dřevěné pexeso

Vzdělávací herní prvky na dětská hřiště - venkovní dřevěné pexeso

Hledáte dřevěný herní prvek na dětská hřiště, který by vaše děti nejen zabavil, ale i vzdělával? V tom případě vyzkoušejte venkovní dřevěná pexesa od firmy Dřevoslav s.r.o. S našim venkovním dřevěným pexesem se budou děti nejen bavit, ale i vzdělávat! Tabule s dřevěným venkovním pexesem je vhodná jak na zahrady mateřských a základních škol, tak i na dětská hřiště. Zhotovujeme totiž jak pexesa výuková a poznávací, tak i klasická hrací pexesa a přiřazovací. Výběr záleží zcela na Vás.


Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky či edukativní prvky – výroba

Dětská hřiště v přírodním stylu, kde najdete šplhací sestavy, houpačky či edukativní prvky – výroba

Chystáte svým dětem postavit na zahradě hřiště? Budete budovat hřiště na zahradě u restaurace či hotelu? Či potřebujete obnovit hřiště v obci nebo ve školce? Nebo by Vám stačilo doplnit jen nějaké prvky do již hotového hřiště? Obraťte se na společnost GERLICH ODRY s.r.o. - chráněná dílna, která se specializuje na výrobu a stavbu dětských hřišť a doplňků pro hřiště. Vymyslíme a vyrobíme pro Vás dětské hřiště z kvalitních přírodních produktů. Vyrábíme šplhací sestavy z akátu, lanové pyramidy, houpačky, workoutové prvky, skluzavky, pískoviště i edukativní prvky a vše co si ještě budete přát. Zakoupit lze i jednotlivé herní prvky, které najdete na našem eshopu. Všechny prvky jsou bezpečné, certifikovány a vyhovují evropským normám ČSN EN 1176. Navíc jsou snadno opravitelná. Vždy se snažíme o originalitu. Naše hřiště jsou vhodná nejen na soukromé zahrady, ale i do parků, škol a školek, nebo k restauracím a penzionům. Využít jej můžete i do městských veřejných hřišť. Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.