Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

SEFEN, spol. s r.o.

Elektrická vytápěcí zařízení, průmyslová topidla, vzduchové clony

Dodáním kvalitních vytápěcích systémů na klíč pro průmyslové objekty, sklady, zdravotnická zařízení, školy, tělocvičny, sportovní haly, kancelářské a komerční prostory se zabývá firma SEFEN spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku, specialista v oblasti elektrického vytápění včetně regulační techniky, tepelných čerpadel, teplovzdušných ventilátorů, vzduchových dveřních clon.

Elektrotechnické laboratórne stoly s príslušenstvom, dovoz, montáž, zaškolenie

Elektrotechnické laboratórne stoly s príslušenstvom, dovoz, montáž, zaškolenie

Uplatnenie absolventov na trhu práce je problém súčasnej doby. Zamestnávatelia vyžadujú, aby absolvent okrem
teoretických znalostí disponoval aj množstvom praktických skúseností a kľúčových kompetencií pre výkon povolania bez potreby ďalšieho preškoľovania po nástupe do zamestnania. U absolventov odborných škôl je táto požiadavka
zamestnávateľov ešte aktuálnejšia. Školy sa preto snažia prispôsobovať svoju výučbu požiadavkám zamestnávateľov, to znamená, aby absolvent odbornej školy mal okrem teoretických znalostí aj praktické skúsenosti podľa aktuálnych potrieb zamestnávateľov na Slovensku i v Čechách.
Na základe uvedeného verejný obstarávateľ Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely, Slovenská republika, verejne obstaráva Elektrotechnické laboratórne stoly s príslušenstvom v rozsahu:
1.Stoly pre silnoprúd pre 5 pracovísk,
2.Stoly pre elektrické meranie a automatizáciu pre 5 pracovísk,
3.Stoly pre pedagógov 2 kusy,
4.Skrine v počte 10 kusy a zásuvkové kontajnery v počte 10 kusov,
5.Stoličky v počte 22 kusov,
6.Meracie káble a študijné pomôcky
7.Počítač HP 200 21.5" G3, All In One PC - 21.5" LED v počte 2 kusy
Podrobný opis predmetu zákazky verejný obstarávateľ poskytuje uchádzačom/záujemcom v Prílohe č. 1 Návrh na
plnenie kritérií ( Cenová ponuka ). Zaškolenie zamestnancov školy Požadujeme zaškoliť dvoch zamestnancov školy
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely

Zadavatel IČ:
17050456

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Slovník veřejné zakázky (CPV)

31700000-3
Elektronické, elektromechanické a elektrotechnické potreby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení ložnice na e-shopu - stolky, matrace a postele s dopravou zdarma

Vybavení ložnice na e-shopu - stolky, matrace a postele s dopravou zdarma

Chcete si nově vybavit ložnici? Naše studio Ráj spánku z Jihlavy s působností na Vysočině poskytuje bohatý výběr lůžkovin včetně nábytku. Provozujeme e-shop, kde si můžete veškeré zboží prohlédnout a objednat. Během uzavření prodejny poskytujeme dopravu zdarma nebo využijte možnost výdeje a vrácení přímo na pobočce. Co vše u nás naleznete? Skladem máme masivní, designové, policové, zásuvkové nebo jednoduché noční a TV stolky, závěsná zrcadla, taburety, lavice a další doplňky. Dále luxusní, ortopedické, dětské, pěnové, pružinové, latexové matrace a rozkládací, patrové, manželské a jednolůžkové postele. Potřebujete-li s něčím poradit, pak využijte možnost on-line bezplatné konzultace.


Vestavné skříně s posuvnými dveřmi

Vestavné skříně s posuvnými dveřmi

Naše firma Kuchyně Chábera Liberec vyrábí především zakázkové kuchyně, nábytek a vestavné skříně na míru. Vestavné skříně s posuvnými dveřmi dokáží vtipně vyplnit i problematický prostor. Šatní skříně s posuvnými dveřmi opticky zvětšují místnost, mají delší životnost a dokonce jednodušší otevírání. Zakázková výroba vestavných skříní: -montáž vestavby v ceně -návrh v 3D grafice zdarma -doprava po Liberci a okolí zdarma -vestavby vyrábíme do jakéhokoli prostoru na míru -velký výběr vybavení vestaveb -výběr ze 150 designů -velký výběr zašupovacích dveří: z lamina, se zrcadlem, s barveným sklem nebo v jakékoli kombinaci


Šatny, věšáky, botníky, zrcadla a další vybavení do předsíně - prodej v e-shopu

Šatny, věšáky, botníky, zrcadla a další vybavení do předsíně - prodej v e-shopu

Chcete si pořídit nový nábytek do interiéru? Kvalitní vybavení do ložnice, kuchyně, pracovny, obýváku i předsíně zakoupíte v e-shopu firmy Nábytek Brno - Rostislav Životský. Za příznivé ceny zde pořídíte moderní nábytek, který vdechne jakékoliv místnosti útulný, a zároveň reprezentativní vzhled. Sortiment je dostupný v široké škále barev a rozměrů. Dodáváme botníky (klasické, nízké, patrové, výklopné), šatny (standardní, posuvné, policové, rohové, se zásuvkami), věšáky (stojanové, závěsné, dřevěné, kovové, se zrcadlem) a zrcadla (obdélníková, oválná, čtvercová). Kompletní přehled dodávaného nábytku naleznete ve speciální sekci na webových stránkách.


Zakázková výroba elektroniky, regulátory kotlů Liberec, regulátory kotlů pro domácnosti dle zadání

Zakázková výroba elektroniky, regulátory kotlů Liberec, regulátory kotlů pro domácnosti dle zadání

Představujeme Vám firmu ESY s.r.o. z Liberce, která se zabývá vývojem a výrobou zejména zakázkové elektroniky - například regulátory kotlů dle potřeb zákazníků. Realizujeme dodávky celé řady regulátorů kotlů prioritně pro domácí užití na různé druhy paliv. Regulátory vyvíjíme na míru dle dané aplikace včetně příslušenství jako jsou bytové programátory. Velkou výhodou je jejich schopnost komunikovat například s nadřazeným regulátorem pomocí standardu Opentherm. Regulátor tak plynule řídí a udržuje požadovanou teplotu. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Malodoubská 90/2, Liberec.


Komponenty elektronických vah Pardubice, prodej snímačů, modulů pro vážení, měřících převodníků

Komponenty elektronických vah Pardubice, prodej snímačů, modulů pro vážení, měřících převodníků

Mezi významné aktivity firmy Vels vážící elektronické systémy s.r.o. patří prodej základních prvků potřebných k vážení. Dodáváme kvalitní a spolehlivé prvky od renomovaných firem v oblasti vážení: - HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení s příslušenstvím, moduly pro vážení, měřicí převodníky,) - VISHAY TEDEA HUNTLEIGH (snímače zatížení s příslušenstvím, moduly pro vážení) - RINSTRUM (vyhodnocovací jednotky vah, měřicí převodníky, příslušenství) - SYSTEC (vyhodnocovací jednotky vah, měřicí převodníky, příslušenství) Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Výzkumná 661, Pardubice.


Síťový stabilizátor pro diagnostiku a kontrolu napětí - ochrana přístrojů proti přepětí a podpětí

Síťový stabilizátor pro diagnostiku a kontrolu napětí - ochrana přístrojů proti přepětí a podpětí

Potřebujete ohlídat síťové napětí vašich spotřebičů? My vám s tím rádi pomůžeme, v případě diagnostiky vám zapůjčíme vhodný přístroj, pokud však zaznamenáváte větší výkyvy v napětí, je vhodné síťový stabilizátor zakoupit. Tento síťový stabilizátor se používá především pro spotřební elektroniku, která má celkový příkon až 2000 VA a kde síťové napětí kolísá. Díky stabilizátoru zajistíte udržení napájecího napětí v odpovídajících mezích a tím zaručíte správné fungování přístrojů a zamezíte tak jejich poškození. Stabilizátor můžete využít pro: - laboratorní přístroje - hudební elektroniku a osvětlení při koncertech - místa s dlouhým vedením, kde může docházet k poruchám přístrojů díky velkému podpětí sítě. Pokud jste si vědomi velkého kolísání síťového napětí, neváhejte a obraťte se na nás!