ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. - telematika ve veřejné dopravě

ČSAD Autobusy České Budějovice a.s. - telematika ve veřejné dopravě

Dodávka a instalace inteligentních zastávek včetně SW pro zajištění vstupních dat a správu
informačních panelů.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 11:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s.

Zadavatel IČ:
26060451

Zadavatel ulice:
Žižkova tř. 1914/1a

Zadavatel PSČ:
370001

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Khunová

Zadavatel telefon:
+420 386 100 109

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.busem.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

48813000-0
Informační systémy pro cestující

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Detekování úniku, průtokoměry vzduchu a technických plynů

Detekování úniku, průtokoměry vzduchu a technických plynů

Sháníte-li detektory ke zjištění úniku technických plynů, či průtokoměry vzduch, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Průtokoměry SONOAIR měří současně průtok, tlak a teplotu tlakového vzduchu nebo technických plynů. Nabízí vynikající dynamický měřicí poměr pro průtok. Měření průtoku je možné doplnit o funkci detekce směru proudění. Naměřená data jsou k dispozici na analogovém nebo pulzním výstupu i v datové podobě na sériové lince RS485 s Modbus protokolem. Průtokoměry jsou určeny k měření spotřeby tlakového vzduchu jednotlivých strojů, celých linek nebo hal, případně ke kontrole účinnosti kompresorů nebo testování pneumatických systémů. K dispozici jsou 2 základní provedení: -SONOAIR MIL průtokoměr pro zástavbu -SONOAIR MIP zásuvný univerzální průtokoměr. Více informací naleznete na webových stránkách.


Parkovací systémy, sledování pohybu vozidel na parkovišti vývoj, montáž

Parkovací systémy, sledování pohybu vozidel na parkovišti vývoj, montáž

Potřebovali by jste u Vašeho objektu zajistit parkovací systém, aby jste měli přehled kdo a kdy se v areálu pohybuje? Neváhejte se obrátit na naši společnost, která se zabývá výrobou a vývojem parkovacích systémů! Na trhu působíme více než 10 let a zaměřujeme se na výrobu a vývoj zařízení pro sběr dar, vyvíjíme i vlastní softwarové aplikace a komplexní zpracování dat. Zařízení najdou využití na parkovištích ke sledování pohybu vozidel či přehlednějšímu parkovacímu systému, ve firmách k identifikaci osob v docházkovém a přístupovém systému. Zařízení vyrábíme jak v interiérovém tak i exteriérovém provedení a lze u nich využít celé řady bezkontaktních ale i kontaktních identifikačních prvků. Podrobnější informace naleznete na našich www.


Kvalifikovaný servis pro náročné technologie výrobců i koncových zákazníků

Kvalifikovaný servis pro náročné technologie výrobců i koncových zákazníků

Náročné technologie vyžadují specifickou péči a servis. Společnost HEIDENHAIN s.r.o. se sídlem v Praze je součástí mezinárodní vysoce organizované servisní organizace nabízející poradenství a kvalifikovaný servis výrobcům zařízení i koncovým zákazníkům, kteří náročné technologie využívají. Bezpečné, spolehlivé a vysoce produktivní systémy pro využívání náročných technologií jsou výsledkem pouze odborných a vyškolených servisních techniků. Obraťte se i Vy na společnost HEIDENHAIN s.r.o. v případech, kdy náročné technologie Vaší výroby vyžadují servis nebo odbornou konzultaci.


Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Hledáte řešení pro zamezení vjezdu vozidel ? Naleznete jej u společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je největším dodavatelem výsuvných automatických a manuálních, pevných a odnímatelných, sklopných nebo obslužných sloupků. Naše vysouvací sloupky jsou : - automatické a manuální – velmi rychlá demontáž při poškození, jsou testovány v klimatické kabině v teplotním rozmezí od – 45° do + 80° - pevné a odnímatelné - vysoce odolné proti nárazu vozidla a umožňují variabilní řešení pro každou situaci - sklopné – minimální nároky na montáž, uzamykatelné a zabírají málo místa - obslužné – s vysokou ochranou ovládacích prvků proti vandalismu Všechny naše výrobky splňují ty nejnáročnější certifikace pro ochranu strategických objektů.


Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Provozuje firmu s rozlehlými prostory a velkým počtem zaměstnanců? Potřebujete zajistit kontrolu vstupu do objektů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost AKI PRO spol s.r.o., která se nachází v Praze. Naší specializací je montáž přístupových a docházkových systémů, které zaznamenávají docházku zaměstnanců, evidují příchozí osoby a umožňují přístup do budovy či určité části objektu. Zajišťujeme dva typy zařízení, a to jednoduché či rozsáhlé s více vchody a možností propojení dalších zabezpečovadel. Evidence je prováděna pomocí různých čteček, karet, bezkontaktních čipů či biometrických snímačů.


Bezdotykové turnikety, bezdotykové měření teploty Zlín, detekce teploty termokamerou, ze zápěstí

Bezdotykové turnikety, bezdotykové měření teploty Zlín, detekce teploty termokamerou, ze zápěstí

Představujeme Vám firmu COMINFO, a.s. Zlín, která se zabývá identifikačními a přístupovými systémy včetně bezdotykového provozu turniketů. Vzhledem ke Covidové situaci nabízíme možnost turnikety dovybavit bezkontaktním měřením teploty, dávkovačem dezinfekce nebo zcela bezdotykovým ovládáním. Velkou výhodou pak bude lepší zabezpečení všech prostorů s větším objemem lidí. Bezdotykové turnikety od firmy COMINFO, a.s. po přiložení platné karty ke čtečce rozpoznají, že je v průchodu osoba a začnou se automaticky pomalu otáčet. Během průchodu se tak nemusíte turniketu vůbec dotýkat či tlačit na madlo!!! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.