Zajištění nezávislého auditorského orgánu programu Erasmus+ a programu Evropský sbor solidarity

Zajištění nezávislého auditorského orgánu programu Erasmus+ a programu Evropský sbor solidarity

Česká republika je zapojena do programu Erasmus plus a programu Evropský sbor solidarity, jejichž řízení je na národní úrovni založeno na součinnosti zodpovědného vnitrostátního orgánu (národní autority MŠMT) a jeho pracovních struktur, národní agentury (v České republice Dům zahraniční spolupráce) a nezávislého auditorského orgánu. Nezávislý auditorský orgán (Independent Audit Body) má za úkol vydat auditorskou zprávu (Audit Report) včetně auditorského stanoviska (Audit Opinion) k Deklaraci řízení (Management Declaration) a Roční zprávě (Yearly Report). Oba uvedené dokumenty jsou vydávané národní agenturou a předávané Komisi, zodpovědnému vnitrostátnímu orgánu a nezávislému auditorskému orgánu k 15. únoru každého kalendářního roku za předcházející kalendářní rok. Zpráva nezávislého auditorského orgánu včetně auditorského stanoviska musí být zaslána Evropské komisi nejpozději do 15. března každého kalendářního roku za předcházející kalendářní rok.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 08:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Zadavatel IČ:
00022985

Zadavatel ulice:
Karmelitská 529/5

Zadavatel PSČ:
118 12

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Kaluža

Zadavatel telefon:
+420 234 811 320

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.msmt.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212100-4
Provádění finanční kontroly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Účetní Havířov, Karviná, vedení a zpracování účetnictví

Účetní Havířov, Karviná, vedení a zpracování účetnictví

Účetní v okolí Havířova a Karviné, která se postará o vedení a zpracování Vašeho účetnictví zajišťuje společnost Deusz, která se specializuje na komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence a poradenstvím s tím spojené. Naše služby mohou využívat různé organizace, ale nejvíce se specializujeme na podnikatelské objekty. Realizace podvojného účetnictví zahrnuje: - účetní osnovu, - zaúčtování účetních dokladů, - účetní deník, - hlavní knihu, - pokladní knihu, - knihy pohledávek a závazků, - monitorování sald, - knihu hmotných dlouhodobých majetků, - vypracování přiznání k DPH a povinností s tím spojených, - vytisknutí ukončených knih, - účetní závěrku (rozvahu, výsledovku, cashflow a přílohu), - dlouhodobé směrnice účetnictví, - auditorské ověření závěrky. Mimo jiné jsme schopni zajistit na přání klienta i tyto činnosti: - tisk faktur, - inventarizaci zásob, investičního majetku, - zpracování knihy jízd, denní tržby, - vedení hospodářství skladového, - svoz dokladů. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní a pracují pod vedením účetní, která má dlouholeté zkušenosti. Cílem naší firmy je zajistit služby, které splní požadavky našich klientů, toho všeho dosahujeme díky odbornosti naši práce a flexibility.


Mzdová agenda a personalistika Praha - osobní přístup ke každému klientovi

Mzdová agenda a personalistika Praha - osobní přístup ke každému klientovi

Hledáte někoho, kdo Vám pomůže se zpracováním mezd a s personální agendou? Obraťte se na nás! Naše společnost EKMA PLUS, s.r.o. v Praze Vám nabízí komplexní vedení mzdové a personální agendy. Zpracujeme Vám mzdy, odešleme měsíční hlášení pro zdravotní pojišťovny i Českou správu sociálního zabezpečení, zajistíme Vám také veškeré případné odhlášky či přihlášky na ZP a ČSSZ. Zpracujeme mzdové listy Vašich zaměstnanců, ELDP i roční zúčtování daně. V případě potřeby provádíme i jednorázové odborné konzultace a poradenství nebo jiné administrativní či účetní práce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme firma s dlouholetými zkušenostmi a odborně kvalifikovanými zaměstnanci.


Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Služby pro předsedy společenství vlastníků jednotek Praha – od účetnictví po evidenci provozu

Zastáváte funkci předsedy společenství vlastníků jednotek? Pak jistě oceníte nabídku služeb společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s., které Vám pomohou v oblastech účetnictví, evidence provozu nebo zajištění technických záležitostí spojených s provozem nemovitosti. Pro veškeré oblasti nabízených služeb určených předsedům společenství vlastníků jednotek máte k dispozici odborníky, kteří s Vámi danou oblast zkonzultují a pomohou s realizací běžné agendy. Nenechte si brát čas starostmi spojenými s odpovědností předsedy společenství vlastníků a využijte zkušeností odborníků ze společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.


Daňová přiznání pro fyzické a právnické osoby

Daňová přiznání pro fyzické a právnické osoby

Netroufáte si vyplnit daňové přiznání? Nevyznáte se v poučkách a daně Vám přinášejí stres? Přenechte tyto starosti společnosti EKMA PLUS, s.r.o., která klientům z Prahy a okolí vyhotoví daňová přiznání bezchybně a v termínu. Daňová přiznání zpracujeme jak fyzickým, tak i právnickým osobám. Spolehnout se může na diskrétnost a odbornost našich účetních. Kontaktujte společnost EKMA PLUS, s.r.o. a již více nemusíte starat o náročné vyplňování daňového přiznání.


Daňový účetní servis Praha – jistota správného výpočtu daní

Daňový účetní servis Praha – jistota správného výpočtu daní

Jsou daně a náležitosti spojené s podáváním daňového přiznání a vyplňováním formulářů noční můrou? Pak jistě oceníte služby certifikovaného účetního a daňového poradce Ing. Richard Schuh z Prahy. Jeho mnohaletá praxe v oboru a zkušenosti jsou zárukou správnosti veškerých postupů při podávání daňového přiznání a placení daní, zároveň při využití jeho služeb můžete využít možnosti odkladu daňového přiznání. Máte-li ohledně nabídky daňového účetního servisu jakékoliv dotazy, pan Ing. Richard Schuh je připraven Vám odpovědět.


Zpracování účetnictví, daňové evidence i daňového přiznání od profesionální účetní firmy

Zpracování účetnictví, daňové evidence i daňového přiznání od profesionální účetní firmy

Hledáte kvalitní účetní, která by Vám zpracovala Vaše účetnictví rychle a především kvalitně? Naše účetní kancelář disponuje zkušeným, proškoleným kolektivem a naší snahou je, aby námi poskytované služby v maximální míře naplnily požadavky našich klientů. Poskytujeme kompletní účetní služby: - vedení a zpracování účetnictví - zpracování daňového přiznání a daňové evidence - účetní a daňové poradenství - vedení účetního deníku, hlavní i pokladní knihy, skladového hospodářství - vedení knih závazků a pohledávek - zpracování účetní závěrky a osnovy, denních tržeb, knihy jízd - tisk faktur - inventarizace zásob, majetku - účetní audit - zastupování při jednáních na úřadech. Klademe důraz na odbornost, proto nás neváhejte kontaktovat a přenechejte starosti s účetnictvím nám. Vypracujeme řešení k Vaší vysoké spokojenosti!