Nové klimatizace v rámci vybraných pracovišt VZP ČR

Nové klimatizace v rámci vybraných pracovišt VZP ČR

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a montáž nových klimatizačních zařízení do určených prostor v objektech zadavatele (uvedených v zadávací dokumentaci) a demontáž, včetně ekologické likvidace, stávajících klimatizačních zařízení, včetně souvisejících prací.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 550 300 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Zadavatel IČ:
41197518

Zadavatel ulice:
Orlická 2020/4

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Luboš Novák

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vzp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Klimatizační, chladicí jednotky rozvaděčů - návrhy chlazení elektrických rozvaděčů a servis jednotek

Pro chlazení větších elektrických rozvaděčů v průmyslu, které mají mnoho komponent produkujících teplo se používají klimatizační jednotky rozvaděčů. Společnost EMS Elektro s.r.o. Otrokovice má zastoupení spol. Pfannenberg a dodává jak vestavné chladící jednotky i přisazené na dveře či strop rozvaděče. Společnost EMS Elektro zajišťuje návrhy, dodání vhodných typů klimatizací, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis chladicích jednotek rozvaděčů i poradenství. Produkty: - chladící jednotky řady DTI a DTS splňují všechny požadavky na částečně zapuštěnou (DTI) a vnější montáž (DTS) pro každou velikost skříně - střešní chladicí jednotky DTT nabízejí jedinečné zabezpečení díky inovativnímu, patentovanému systému správy kondenzátu a lze je instalovat i do nejmenších prostorů.


Klimatizace, vzduchotechnika, tepelná čerpadla Praha, opravy , servis a čištění autoklimatizací

Klimatizace, vzduchotechnika, tepelná čerpadla Praha, opravy , servis a čištění autoklimatizací

Představujeme Vám firmu Alklimont s.r.o. Praha, která svým klientům zajišťuje dodávky, montáže a servis vzduchotechnických, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel od návrhu po realizace. Součástí našich služeb je i prodej filtrů a filtračních materiálů pro VZT. Naše firma Alklimont s.r.o. z Prahy provádí opravy, servis a čištění autoklimatizací. Dále se specializujeme na servis a opravy klimatizací v autobusech. Využijte u nás poradenskou činnost v oblasti vzduchotechniky a také povinné revize úniku chladiv. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rybná 716/24, Praha.


Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná pohoda je důležitá v domácnosti i na pracovišti. Výběr vhodné klimatizace, tepelného čerpadla se projeví v úsporách na energie. Obraťte se na společnost VOTONA s.r.o., která se zabývá prodejem i servisem klimatizace CHIGO a tepelných čerpadel Alpha Innotec, také prodává automatické kotle pod vlastní značkou Votona, které jsou vhodné na uhlí, dřevo i pelety. Působí převážně v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště. V oboru klimatizací zajišťujeme kompletní služby. Od návrhu systémů, montáže a uvedení klimatizace do provozu po následný servis a revize. Dodáváme klimatizace CHIGO do bytů, rodinných domů i kanceláří, skladů nebo pro velké haly a průmyslové provozy. Dodáváme kvalitní německá tepelná čerpadla Alpha innotec, která nejsou hlučná, mají vysoký topný faktor a vydrží dlouholetý provoz. Patří mezi nejspolehlivější, nejúspornější čerpadla typu země-voda. Naše automatické kotle VOTONA jsou spolehlivé a mají jednoduchou obsluhu. Jsou univerzální, lze je použít na uhlí, dřevo i pelety. Oceníte nízkou prodejní cenu těchto kotlů.


Chladicí zařízení pro domácí použití i průmyslové aplikace

Chladicí zařízení pro domácí použití i průmyslové aplikace

Hledáte partnera pro dodávky klimatizačních jednotek do Vaší výrobní společnosti? Řešíte aplikace průmyslové chladicí techniky a potřebujete spolehlivého odborníka s mnohaletými zkušenostmi na trhu? Anebo se jen zajímáte o v poslední době tolik populární domácí výčepní zařízení? Obraťte se na nás – SINOP CB – Váš spolehlivý dodavatel chladicích zařízení pro široké použití. Naše akciová společnost se zaměřuje na výrobu a dodávky chladících zařízení již celou řadu let a disponujeme zkušenostmi z instalací jak např. velkých soustav pro hypermarkety či obchody, tak také z instalací vysokovýkonných jednotek např. na ropných plošinách po celé planetě. V našem produktovém portfoliu naleznete jednak malé domácí chladicí spotřebiče či výčepní zařízení a výrobníky sody na privátní použití, tak taktéž klimatizace, kondenzační jednotky či velkokapacitní soustavy chladicích jednotek pro profesionální použití. Nabízíme také profesionální poradenství a servis našich výrobků. Pro nákup našich produktů či informace k velkoobchodní spolupráci nás neváhejte navštívit na adrese Pod Stromovkou 205, České Budějovice, či na našem webu a e-shopu www.esinop.cz.


Nerezové boxy, rozvaděče a klimatizace na zakázku - výroba

Nerezové boxy, rozvaděče a klimatizace na zakázku - výroba

Nerezové rozvaděče a klimatizace má v malíčku firma TEPROSTROJ, s.r.o. v Břeclavi - potřebujete rozvaděčové skříně s plnými a transparentními dvířky? Skříně pro počítače nebo speciální ovládací panely? Pak nás neváhejte kontaktovat! Vyberete si z těchto produktů: - rozvaděčové skříně s plnými a transparentními dvířky - kompaktní rozvaděčové skříně s plnými a transparentními dveřmi - modulární rozvaděčové skříně s plnými a transparentními dveřmi - speciální ovládací panely a ovládací panely pro tlačítka - skříně pro počítače - vzduchotechnika rozvaděčových skříní pro externí nebo přímou montáž - filtrační systémy a ventilace pro rozvaděčové skříně. Rozvaděčové skříně a ovládací panely je možno vyrobit na zakázku dle požadovaných rozměrů.


Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Potřebujete nainstalovat nový systém větrání pomocí rekuperačních jednotek? Obraťte se na firmu Zdeněk Obr Klimatizace a vzduchotechnika. Nainstalujeme Vám rekuperační systém větrání navržený na míru podle vašich potřeb. Díky instalaci systému větrání pomocí rekuperačních jednotek dosáhnete maximálně možné čistoty vzduchu. Díky větrání prostor za pomocí rekuperace lze získat příjemný vzduch bez zbytečných zápachů a vlhkosti.