Výroba velkoprůměrových stříbrných mincí

Výroba velkoprůměrových stříbrných mincí

Předmětem veřejné zakázky je výroba pamětních velkoprůměrových stříbrných mincí (dále jen "PSM"). Výrobou PSM se rozumí kompletní technická příprava výroby a výroba PSM a jejich kompletace do obalů dodavatelem.

Počet dodaných PSM bude činit 2 300 kusů matované varianty v běžné kvalitě a 5 800 kusů leštěné varianty v běžné kvalitě.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká národní banka

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká národní banka

Zadavatel IČ:
48136450

Zadavatel ulice:
Na Příkopě 28

Zadavatel PSČ:
115 03

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Ondřej Pavelka

Zadavatel telefon:
+420 224 413 734

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cnb.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Výkup mincí, medailí a bankovek Praha - jednotlivě i v celých sbírkách

Jste sběratelé mincí nebo máte doma staré mince, bankovky či medaile a chcete zjistit jejich cenu? Navštivte společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, kde tyto mince odborně ocení a vykoupí. Nabízíme profesionální odborně ocenění současné reálné hodnoty, výkup jednotlivých mincí i celých sbírek či sad nebo mincí a bankovek z pozůstalostí a finanční hotovost za výkup v hotovosti. Společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy garantuje mnohaleté zkušenosti v oboru, přehled o výkupních cenách ve světě a férové jednání.


Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Originální sportovní medaile na přání, zakázku - prodej, odlévání

Stojí před Vámi organizace sportovního utkání, závodu či jiné sportovní události a vy chcete ocenit ty nejlepší originálními medailemi? Pak jste na správném místě! Firma Zinako s.r.o. je na míru Vašim požadavkům a představám vyrobí, a to odlitím zinkoslitin do silikonových forem, které umožňují pracovat s libovolnými tvary a velikostmi. Neváhejte a pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 777 331 093 nebo navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte podrobnější informace o tom, jaké možnosti při výrobě sportovních medailí jsme pro Vás připravili.


Investiční zlato, stříbro, mince – na prodejně i před e-shop

Investiční zlato, stříbro, mince – na prodejně i před e-shop

Aby Váš majetek neztrácel na hodnotě, je třeba popřemýšlet o vhodném investování kapitálu. Již tradiční cestou jsou investiční zlaté a stříbrné mince, které můžete zakoupit pohodlně z domova prostřednictvím eshopu společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy nebo se přijít podívat přímo do prodejny. Zlaté a stříbrné investiční mince vydané ke speciálním příležitostem z různých koutů světa jistě osloví i skutečné znalce. Nakupujte investiční zlato a stříbro v různých hodnotách pouze u prověřené společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.


Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Mince, medaile, bankovky, sbírky – výkup a prodej

Zvažujete prodej Vaší sbírky mincí, bankovek nebo pamětních medailí? Přijďte s nimi k odborníkům ze společnosti ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy. Výkup mincí, bankovek a medailí jednotlivě nebo celých sbírek provádíme za účelem prodeje v aukcích a nabízíme výhodné ceny určené na základě odborného posouzení a odhadu odborníkem. Odhad ceny je zdarma a nezávazně. Zlaté, stříbrné mince a historické bankovky vykupuje společnost ANTIUM AURUM s.r.o.


Numismatika Praha – kamenný obchod i eshop

Numismatika Praha – kamenný obchod i eshop

Záliba ve sběratelství mincí nebo investiční příležitosti nabízí společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy, která provozuje kamennou prodejnu a eshop s tematikou numismatiky. Široký sortiment zlatých a stříbrných mincí a pamětních plaket zaujme jistě každého zájemce o numismatiku. Samozřejmostí je také nabídka literatury k tomuto tématu a doplňkový sortiment jako jsou alba a pouzdra na mince. Po dohodě zastupujeme naše klienty na aukcích doma i v zahraničí. Pokud se zajímáte o numismatiku nebo jen chcete výhodně prodat či investovat, navštivte kamennou prodejnu nebo eshop společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.


Jednobarevné i dvoubarevné odznaky s širokým výběrem motivů na zakázku

Jednobarevné i dvoubarevné odznaky s širokým výběrem motivů na zakázku

Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK Jablonec nad Nisou a celá ČR. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu jednobarevných a dvoubarevných odznaků s možností výběru vysokého lesku nebo patinového provedení. Navrhneme a vyrobíme odznaky na míru a přání s možností vlastního originálního návrhu. Povrchy odznaků zušlechťujeme galvanicky nebo pískováním. Uměleckým vrcholem při výrobě odznaků je závěrečná originální malba, která je překryta ochranným filmem proti otěru. a poškození. Používáme osvědčené povrchové úpravy jako je zlacení,stříbření,měď, staroměď, niklování, starostříbro, staromosaz. Vyrábíme v prvotřídní kvalitě za přijatelné ceny. Vaši objednávku spolehlivě zkompletujeme a odešleme po celé ČR.