Poptáváme panely

Poptáváme panely

Poptávám 200ks panelů 620/800-22. Nájezdové lišty je možné objednat až po pokládce?
Poptávka byla vložena dne:
10.02.2021 10:03

Platnost poptávky:
10.03.2021 09:07

Kontaktní osoba:
JKL Příbram SRO

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 174 495

Okres:
Příbram

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Povrchové úpravy – lakování, pozinkování či broušení

Povrchové úpravy – lakování, pozinkování či broušení

Hledáte dodavatele kvalitní povrchové úpravy pro vaše výrobky, díly a nástroje? Naše firma HS Umformtechnik s.r.o. zajistí a zprostředkuje nejlepší finální úpravu vašich produktů. Vyrábíme hliníkové, nerezové i ocelové výlisky všech velikostí, které dodáváme kompletně i se zajištěním povrchové úpravy, takže do svým rukou dostanete kompletní produkt. Zinkováním zajistíme delší ochranu výrobků a zabráníme korozi. Lakování má nejen funkci chemickou, ale i designovou. Provádíme také broušení, při kterém zajistíme obrovskou přesnost a kvalitní povrch. Touto technikou našim klientům poskytneme produkt s přesnými rozměry, v požadovaném tvaru a s předepsanou drsností dle požadavků každého zákazníka. Broušení obnovujeme řeznost vašich nástrojů a můžete tak prodloužit jejich životnost a naostřit je. Vlastníme certifikaci IATF, takže můžeme dodávat zboží do automobilového průmyslu. Sídlíme v Chomutově, na ulici Pražská 5479. Pokud bude potřebovat pomoc s námi nabízenými službami, můžeme se domluvit na osobním setkání, nebo nejprve telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat.


Plastové skříně pro plyn, kombinované sestavy rozvaděčů pro připojení rodinných domů

Plastové skříně pro plyn, kombinované sestavy rozvaděčů pro připojení rodinných domů

Pro přívod energií k odběrnému místu je třeba přípojková skříň, elektroměrový rozvaděč a plynoměrová skříň. Kvalitní plastové skříně pro plyn i kombinované sestavy rozvaděčů s přípojkovou skříní vyrábí a dodává společnost ESTA. Kombinované sestavy rozvaděčů s přípojkovou skříní jsou ideálním řešením pro připojení rodinných domů. Sestavy rozvaděčů mohou být využity i pro více odběratelů, například v případě dvojdomu. Skříně jsou vyrobeny v celoplastovém provedení z termosetu z SMC-prepreg materiálu a jsou vybaveny kvalitními komponenty a přístroji. V naší nabídce je více než 1000 katalogových položek. Vyrábíme také skříně a rozváděče na zakázku dle projektu.


Elektroinstalační materiál v té nejlepší kvalitě najdete na našem e-shopu

Elektroinstalační materiál v té nejlepší kvalitě najdete na našem e-shopu

Elektroinstalační materiál nakoupíte v e-shopu firmy ELMA, aniž byste opustili pohodlí domova. Najdete zde elektroinstalační materiál všeho druhu, který využijete na stavbě, při rekonstrukci i při podnikání. Najdete u nás ale také kvalitní svítidla do bytů, průmyslových hal i venkovních prostor. Stačí si tak vybrat a my vám elektroinstalační materiál dopravíme až do domu. Pod pojmem elektroinstalační materiál se skrývá celá řada výrobků a zboží. Také v našem e-shopu proto najdete mnohem více než jen kabely, jističe, spínače a instalační trubky. Nabízíme vám například také: - baterie a nabíječky - pohybové senzory a infrasnímače - zvonky a gongy - průmyslové vidlice a zásuvky - přepěťové ochrany - rozvodny a krabice Také v oblasti svítidel je z čeho vybírat. Sháníte osvětlení bytu, zahrady nebo příjezdové cesty? Nebo potřebujete spolehlivé osvětlení pro vaši firmu? U nás seženete od každého něco. Elektroinstalační materiál i svítidla vám nabízíme v té nejlepší kvalitě a pouze od osvědčených výrobců. U nás tak máte nejen širokou nabídku, ale také jistotu, že se na zakoupené zboží můžete spolehnout. Navštivte náš e-shop ještě dnes a vyberte si elektroinstalační materiál nebo svítidla za výhodné ceny.


Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Hledáte kvalitní a odolný poklop pro betonovou výplň nebo šachtu? Specialista na poklopy je společnost Poklopy MITECH s.r.o. V naší nabídce naleznete nerezové kanalizační, šachtové, studniční a atypické poklopy v několika typech a provedení. Nerezové poklopy: Řada A4N: - odolné proti dešťové vodě, pachotěsné - bez ventilace ve 2 variantách, síla plechu 2mm a 3mm Nerezový poklop A5N: - odolné proti dešťové vodě - typ A5 je variantou s ventilační hlavicí, ve 2mm a 3mm mořeném nerez plechu Únikové poklopy: - poklop s únikovým mechanismem NERO P - bez nutnosti dlažby: - poklop nepotřebuje zadlažďovat, víko je plné ze slzičkového nerez plechu - s hygienickým atestem - vhodné do laboratorních, potravinářských a dalších prostor Nerezový poklop NERO pro betonovou výplň: - určeno k předláždění dlažbou do síly 10 mm - poklopy jsou vybaveny těsněním a jsou vodotěsné a plynotěsné - poklopy jsou uzamykatelné. NERO VP - pro dlažbu do 10mm s posilovači: - poklop vhodný k bazénu - s možností vyplnění dlažbou do 10mm Požadujete - li atypický rozměr, neváhejte nás kontaktovat.


Uchycení obkladů provětrávaných fasád VARIO

Uchycení obkladů provětrávaných fasád VARIO

Vytvoření perfektní fasády pomocí obkladů je velmi precizní a odborná práce. Provádí ji firma ILTEGRO, spol. s r.o. Systém Vario obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství. Firma Vám navrhne nejpřijatelnější variantu pro Vaši budovu a vytvoří projekt na míru. Vypracuje cenovou nabídku zdarma. Tento systém Vario umožňuje montáž libovolného typu obkladového materiálu pomocí stěnových úhelníků a hlavní nosné konstrukce tvořené podpůrnými profily. Systém dovoluje věnovat se i do nejmenších detailů. Také si můžete vybrat s povrchových úprav celé fasády a napojení na jiné obkladové materiály. Základní systémy jsou hned k odběru. Projednání celé zakázky s architektem. Cena je přijatelná a k návrhu dostáváte i statické posouzení a detaily.


Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Sháníte-li firmu zabývající se výrobou z plastu a výrobou plastových výlisků pak se určitě obraťte na firmu Incot, která má své sídlo na jižní Moravě v obci Podivín. Naše firma se především zaměřuje na výrobky z plastu spojené s výrobou plastových výlisků. Na přání zákazníka navrhneme výrobek z plastu, zhotovíme návrh na počítači, můžeme také vyzkoušet funkčnost, rozměry, vlastnosti a jiné u výroby z plastu i plastových výlisků. Mezi naše výrobky se řadí plastové díly, které se využívají v: - elektronice - sportu (sportovní potřeby) - při podpoře prodeje - nábytkařství (plastové díly u nábytku) - stavebnictví - plastové díly. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, odborné a kvalitní provedení. Vždy nám záleží především na kvalitě a aby byl náš zákazník s prací spokojený.