Základná škola, Trenčianske Teplice – stavebné úpravy – zateplenie fasády a výmena okien

Základná škola, Trenčianske Teplice – stavebné úpravy – zateplenie fasády a výmena okien

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác: Základná škola, Trenčianske Teplice stavebné úpravy zateplenie fasády a výmena okien na pavilóne G so zázemím a to v zmysle projektovej dokumentácie pre SP vypracovanej spoločnosťou: BYTOP, s.r.o., Opatovská 246/103, Trenčín 911 01, z 01/2021, zák. č.: 21_0.03, arc. č: 21_0.03-02.
Projekt stavby rieši návrh obnovy časti obvodového plášťa základnej školy- pavilón G so zázemím (2x telocvičňa, spojovacia chodba). Objekt telocvične je dvojpodlažný pravouhlého tvaru s napojením na ostatné budovy školy. Objekt je rozmeru 38, 8 x 24, 6m výška atiky je 8, 15m od najvyššej úrovne priľahlého upraveného terénu. Nosný systém objektu tvorí železobetónový skelet. Prestrešenie objektu je riešené plochou strechou. V časti telocvične aj bazén tvorí strechu oceľový priehradový väzník. Nosný systém v časti sociálnych zariadení tvorí železobetónový stropný panel na priečnych žb trámoch. Súčasťou projektu je aj demontáž izolačných vrstiev strechy nad časťou s bazénom a realizácia nových strešných vrstiev. Realizáciou opravy fasády a časti strechy s čiastočným zateplením dôjde k výraznému zlepšeniu tepelno-technických vlastností budovy.
Projekt zahŕňa aj výmenu okien a dverí na pavilóne G základnej školy a aj zateplenie obvodového plášťa, čím sa docieli vyšší komfort žiakov a ostatných užívateľov, znížia sa tepelné straty a náklady na vykurovanie, zamedzí sa znehodnocovaniu obvodového plášťa a predĺži sa životnosť objektu. Nový stav zachováva všetky nosné konštrukcie objektu, rozmerové dimenzie objektu, z čoho vyplýva, že hlavná dispozícia objektu sa nemení.
Stavebné práce budú uskutočnené v rozsahu výkazu-výmer a za podmienok podľa horeuvedenej projektovej dokumentácie ďalej v texte označovaná aj len ako: projektová dokumentácia, PD alebo projekt), ktorá tvorí prílohu k súťažným podkladom. Ďalšie podrobnosti sú uvedené aj v PD.
Bližší opis predmetu zákazky je uvedený aj v časti B.1 a B.3 súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
09.02.2021 10:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčianske Teplice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčianske Teplice

Zadavatel IČ:
00312088

Kontaktní osoba:
Ing. Miloš Mičega, Tel. 032/655 6713, 032/655 6718, 0918/329762, e-mail: milos.

Zadavatel telefon:
+421 326 556 713

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.teplice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214210-5
Stavebné práce na objektoch základných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní plastová okna a dveře - PVC profil Aluplast, izolační sklo Euroglass

Kvalitní plastová okna a dveře - PVC profil Aluplast, izolační sklo Euroglass

Chystáte měnit stará okna a dveře za nové? Kontaktujte výrobce dveří a plastových oken Baran - FMB, spol. s r.o., která nabízí výrobu, prodej, montáže i servis plastových oken a dveří převážně v Opavě a v okrese Ostrava. Jako výrobci jsme schopni zajistit rychlou dodávku včetně montáže za výhodné ceny pro celý Moravskoslezský kraj. Na výrobky poskytujeme záruku až 10 let. Atypická výroba probíhá v oddělených sériích a věnují se jí specializovaní pracovníci. Ve výrobě jsou zpracovávány kvalitní německé nebo české materiály. Výrobní proces je řízen a kontrolován tak, aby výrobky splňovaly přísná kritéria jakosti a kvality. Zpracovávaný materiál: - PVC profil - Aluplast , výrobce Aluplast GmbH , Karlsruhe , D - Okenní a dveřní kování - G-U, výrobce Gretsch-Unitas GmbH, Ditzingen, D - Izolační sklo – Euroglas, AGC, výrobce Laglas s.r.o, Pečky, CZ - Ocelové výztuže – Kvarta Litovel spol. s r.o. , Litovel, CZ - Spojovací materiály – Visimpex, a.s. , Přerov, CZ - Okenní a dveřní kliky a garnitury – HOPPE, výrobce HOPPE holding, Müstair, CH - Tmely a lepidla – Soudal, DenBrawen V nabídce najdete: - plastová okna a balkonové dveře – energeto®, SUPRA, PERFEKTA, MIDEA, ATIDA - plastové dveře vchodové, vstupní – THERMA, MIDEA - zdvižné posuvné dveře - posuvně sklopné dveře - atypické šikmé a obloukové prvky - vnitřní a venkovní parapety.


Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Největší výběr venkovních, vnitřních dveří - prodej, montáže včetně zárubní

Moderní dveře, které Vám budou sloužit mnoho let si jistě vyberete na prodejně firmy BRITRA ZLÍN s.r.o. v Otrokovicích. Máme největší výběr venkovních a vnitřních dveří v regionu Zlín. Vystaveno je stabilně přes 60 vzorkových modelů. Na prodej máme dveře Sapeli, Masonite, Topdoors, Vrána a Korco. Zajistíme montáže včetně zárubní. Také dodáme ke dveřím kování a další doplňky. Vnitřní dveře do bytu, domu: - laminátové Masonite, Topdoors, Sapeli, Korco - dýhované Topdoors, Sapeli - celoskleněné Stylus Venkovní dveře: - vstupní do bytu MRB Bedex - bezpečnostní, protihlukové, protipožární - vchodové do domu Loprais - z masivu, palubkové, plechové. Využijte akce a pořiďte vybrané typy dveří ve výprodeji.


Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Nechcete se trápit s technickou údržbou bytu? Pak přenechejte veškeré starosti s rekonstrukcí na nás. Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a zajišťujeme kompletní renovace interiérů a výstavbu nových bytových jader. V rámci služeb realizujeme například lité podlahy (anhydritové), strojní sádrové omítky, zateplování fasád a konstrukcí, malířské a natěračské práce. V případě zájmu se postaráme také o dekorace, vše s ohledem na Vaše přání a požadavky. Garantujeme vysokou kvalitu služeb a profesionalitu našich zaměstnanců. Nechcete si od nás vytvořit byt s dlouholetou životností, kde se budete skutečně cítit jako doma!


Plastová okna, servis plastových oken - kompletní služby pro správné fungování

Plastová okna, servis plastových oken - kompletní služby pro správné fungování

Máte problémy s plastovými okny a nevíte na koho se můžete obrátit? Naše společnost je pro vás tou správnou volbou, díky profesionálnímu servisu, budou vaše okna zase jako nová! Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu odvádíme opravdu kvalitní práci a pečujeme o vaše okna, aby byly vždy, v co nejlepším stavu a mohly vám sloužit po dlouhá léta bez problémů. Zajistěte vašim plastovým oknům péči, díky které budou správně fungovat, neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Pořiďte si kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Eforte

Pořiďte si kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Eforte

Rozhodujete se jaká plastová okna si pořídit? Obraťte se ve Frenštátě pod Radhoštěm na firmu Pavel Knězek, s.r.o., která vyrábí kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Inoutic Eforte. Kvalitní plastová okna - výroba: Profilový systém INOUTIC Prestige s předsazeným šikmým křídlem - šestikomorový profilový systém - jsou velmi trvanlivé a odolné proti povětrnostním vlivům - dlouhodobá životnost a jsou šetrné k životnímu prostředí - okna vyrábíme v dorazovém (AD) nebo středovém (MD) systému těsnění - možnost použití nejrůznějších typů dvojskel a trojskel - hladký povrch zaručí snadnou údržbu oken. Profilový systém INOUTIC Prestige - okna s vysokou variabilitou - vynikající tepelně izolační vlastnosti - trojité zasklení - díky flexibilitě se tento systém dokáže přizpůsobit jakýmkoli vašim požadavkům - možné instalovat do rámu speciální zasklení s obzvlášť silnými bezpečnostními a izolačními skly. Dopřejte si kvalitní plastová okna z profilů Inoutic Prestige a Inoutic Eforte - jsou to okna na celý život.


Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Betonářské a bourací práce a rekonstrukce rodinných domů od české firmy

Chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům a hledáte firmu, který Vám s tím pomůže? Pak se obraťte na stavební společnost ATLANTA, a.s., která je na českém trhu již od roku 1991 a má se stavitelstvím bohaté zkušenosti. Firma poskytuje kompletní stavitelské práce: - bourací práce - betonářské práce - rekonstrukce - stavby na klíč Díky pravidelně školeném personálu, kvalitní těžké technice a neustále práci na inovaci a kvalitě práce je firma profesionálem ve svém oboru, o čem svědčí již mnoho spokojených rodin. Neváhejte a i Vy se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která Vám zrekonstruuje nebo postaví Váš nový domov. Pro více informací navštivte webové stránky firmy.