Dodávky elektrod a svařovacích drátů

Dodávky elektrod a svařovacích drátů

Předmětem VZ jsou dodávky elektrod a svařovacích drátů pro zadavatele, a to včetně dopravy na místo plnění. Skutečné odběrné množství se bude vždy odvíjet výhradně od provozní potřeby zadavatele.
Dodávané elektrody a svařovací dráty musí splňovat platné ČSN, resp. mezinárodní normy nebo normy výrobců či rovnocenná řešení.
Zadavatel zadává Rámcovou dohodu (Smlouvu), která upravuje rámcové podmínky týkající se dodávání elektrod a svařovacích drátů, a to po dobu platnosti Smlouvy. Jednotlivá plnění dodávek budou prováděna na základě uzavřených prováděcích kupních smluv. Prováděcí kupní smlouvy budou uzavírány na základě písemných výzev (objednávek) zadavatele.
Bližší specifikace plnění je uvedena v příloze č. 1 ZD - Požadované plnění včetně modelové kalkulace.
Veřejná zakázka vložena:
08.02.2021 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
35 245 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00005886

Zadavatel ulice:
Sokolovská 42/217

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
BRODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dpp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44315100-2
Příslušenství ke sváření

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis, prodej, svářecí technika - inventorové svářečky

Servis, prodej, svářecí technika - inventorové svářečky

Servis a prodej svářecí techniky jako jsou například inventorové svářečky nebo dalších svařovacích strojů jsou naší specializací. Se svařovací technikou máme mnoho let zkušeností a jsme v oboru špičkou. Svářecí techniku Vám nejen prodáme, ale provedeme pravidelný servis a opravy. Vyberte si z naší široké nabídky svářecích strojů: - kompaktní přenosný podpěťový - inventorový - jednofázový inventorový stroj - svařovací invertor pro svařování metodou TIG a MMA - a mnoho dalších, kterými disponujeme Přijďte si k nám vybrat svůj svařovací stroj nebo si přijďte pro radu!!


Upínací technika TÜNKERS Hradec Králové, ruční upínač, pneumatický upínač, elektroupínač

Upínací technika TÜNKERS Hradec Králové, ruční upínač, pneumatický upínač, elektroupínač

KOPTA, s.r.o. Hradec Králové - Technika pro upínání a automatizaci Jako výhradní prodejce značky TÜNKERS jsme Vám schopni zajistit to nejkvalitnější upínání pro svařování, výrobu a automatizaci. V naše rozmanitém sortimentu upínání si můžete v našem Eshopu nakoupit ruční či pneumatické upínání nebo paralelní silový upínač. Dodávka, prodej upínačů: - ruční - pneumatický - elektroupínač - paralelní - hákový - silový - centrovací - miniupínač - otočný - multiflex konzola - pneumatický uchopovač Pokud Vás naše upínací technika zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vážní 891, Hradec Králové.


Bodovací elektrody do bodovek a lisů, a z materiálu CuCrZr - zakázková výroba

Bodovací elektrody do bodovek a lisů, a z materiálu CuCrZr - zakázková výroba

Hledáte-li firmu, která se zabývá výrobou bodovacích elektrod v okolí Brna, pak neváhejte a kontaktujte naši firmu, firmu FORMICA WELD spol. s r.o. v Brně. Naší činností je vyrábění bodovacích elektrod z materiálu CuCrZr. Pro vlastní výrobu elektrod prodáváme společnostem a firmám kvalitní CuCrZr materiál v průměrech 8-10-12-13-16-20-25-30 mm. Tyto průměry bývají většinou skladem. Pokud jsou zapotřebí jiné rozměry, můžeme je dodat na vyžádání. Dokážeme zajistit výrobu bodovacích elektrod pro ruční, stojanové bodovky i lisy. Výrobu zajistíme také po dodání vzorku nebo výkresu. Dodáváme také náhrady za elektrody ze zrušené výroby Měď Povrly. Více informací najdete na webových stránkách.


Půjčovna svařovací techniky Hradec Králové, půjčujeme řezací a dělící techniku

Půjčovna svařovací techniky Hradec Králové, půjčujeme řezací a dělící techniku

Představujeme Vám firmu Svarcentrum, s.r.o. Hradec Králové, ve které máte možnost si velmi výhodně půjčit svařovací techniku, řezací a dělící techniku. Stroje je vhodné si předem rezervovat. Půjčovna: - svařovací technika pro metodu MMA a TIG/WIG do 160A se vzduchem chlazenými hořáky - pro metodu MMA do 140 A s kabely 3m - pro metodu MIG/MAG do 250 A se vzduchem chlazenými hořáky - plasmové řezání Půjčujeme řezací a dělící techniku: - řezačka trubek RA4 - nutná rezervace předem. Ceny za den jsou u nás velmi nízké a závisí na délce zápůjčky. Pokud Vás naše půjčovna zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sušilova 1143, Hradec Králové.


Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA

Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA

Vyberte si vybavení pro profesionální svařování - vše důležité pro svářečské firmy pořídíte od společnosti BONVARD TRADE s.r.o. z Uherského Hradiště. Firma se zabývá prodejem plazmové techniky, svařovacích materiálů, svářecího příslušenství např. od firmy Kjellberg, Finsterwalde, Lukas, Dratec, Weldas. Vše pro svařování: – metodou MIG-MAG, TIG-WIG - technologií MMA - pod tavidlem - plamenem. Poskytujeme služby v oblasti plazmové techniky. Zabýváme se i poradenstvím pro svářečské firmy.


E-shop se svařovací technikou - svářečky MIG/MAG, MMA/TIG, PULSE, AC/DC

E-shop se svařovací technikou - svářečky MIG/MAG, MMA/TIG, PULSE, AC/DC

Potřebujete si pořídit novou svářečku? Hledáte obchod se širokým výběrem svařovací techniky? Pak zavítejte na stránky internetového obchodu Svařovací technika Znojmo, kde si můžete vybrat ze širokého sortimentu poloautomatů, multifunkčních svářecích strojů i invertorů v různých cenových hladinách. Pořídíte u nás jak profesionální svářecí techniku, tak i svářečky pro domácí použití. Prodáváme produkty prověřených výrobců, jako je: - Alfa in - Omicron - Kühtreiber apod. Zakoupíte u nás různé typy svářeček: - MIG/MAG, - MMA/TIG, - PULSE - AC/DC.