Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

UNIDATAZ s.r.o.

Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Jak snížit provozní náklady čerpací stanice a zároveň zajistit její 24hodinovou dostupnost pro zákazníky? Řešením jsou výdejní stojany pohonných hmot od společnosti UNIDATAZ s.r.o., které nabízejí pohodlný způsob tankování a následné platby, bez nutnosti přítomnosti obsluhy čerpací stanice.

Pohoštění na paluby vojenských dopravních letounů - catering 2021-2024 - II

Pohoštění na paluby vojenských dopravních letounů - catering 2021-2024 - II

Účelem veřejné zakázky je pořízení služby (spočívající v dodávce jídel), která zabezpečí požadované dodávky cateringových služeb na paluby vojenských dopravních letounů pro zabezpečení letů letadel AČR na letišti Praha - Kbely a ve výjimečných případech na letišti Václava Havla Praha - Terminál T3, zejména při provádění letů ústavních a vládních činitelů a letů v prospěch rezortu MO.
Veřejná zakázka vložena:
08.02.2021 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Maříková

Zadavatel telefon:
+420 702 003 385

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

Cateringové služby pro soukromé akce - oslavy, svatební hostiny, rauty, bankety

V Hotelu Rozkvět jsme připraveni na menší i velké akce. Zaměřujeme se na cateringové služby pro soukromé akce, svatební hostiny, různé oslavy, rauty nebo bankety. Působíme v okolí Veselí nad Moravou. Catering zajistíme zhruba v okruhu 20 km - obracejte se na nás v rámci regionu Hodonín, Kyjov, Uherské Hradiště. Rádi Vás přivítáme i v prostředí naší hotelové restaurace, kterou je možné si na svatbu či soukromou akci pronajmout celou, nebo jen jeden z menších salónků. Při plánování svatební hostiny přizpůsobíme i aranžmá dle Vašich představ. Celá restaurace je vhodná pro akce až do 90 hostů. Salonky mají kapacitu 20 a 30 osob. Rezervaci prostor je možné provést telefonicky i mailem.


Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Hotel UNO Ústí nad Orlicí pro vaše společenské či soukromé akce spolehlivě zajistí neobvyklý catering. Vaše konference, večírek či raut se tak stane nejen požitkem, ale i zážitkem. Naše cateringová firma zajistí vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid včetně doprovodných služeb. Catering pro vaše akce Hotel UNO Ústí nad Orlicí Office catering Firemní večírky, rauty Konference Pracovní obědy Degustace Tematické večírky Svatby Narozeninové oslavy Dětské oslavy Párty stan (š: 500 cm, d: 800 cm, v: 278 cm) a další akce dle Vašich požadavků


Velký sál na oslavy, akce, semináře, plesy - kapacita 250 lidí včetně cateringu

Velký sál na oslavy, akce, semináře, plesy - kapacita 250 lidí včetně cateringu

Hledáte prostory pro uspořádání akcí? Ať už se jedná o oslavu kulatých narozenin, svatbu, ples, seminář či pohřební hostinu, kontaktujte firmu Šárky Sendlerové – Catering & jídelna Raduň, která Vám pomůže zajistit pronájem sálu v příjemném prostředí kulturního domu. Tento sál je určen pro různé akce, oslavy, semináře, svatební a pohřební hostiny, plesy, pálení čarodějnic, silvestry a firemní akce s velkou kapacitou lidí. V rámci akce se postaráme o květinovou výzdobu a kompletní cateringové služby, takže starosti se slavnostní tabuli, banketem či rautem převezmeme za Vás. Sál je vhodný i pro lidi z Opavy, protože se nachází v Brance u Opavy (cca 6 km od Opavy). K dispozici je také šatna, přísálí, restaurace, výčep, kuchyně a pro nejmenší i dětské hřiště.


Rozvoz jídel domů i na akce - pořádání oslav, akcí, catering na míru

Rozvoz jídel domů i na akce - pořádání oslav, akcí, catering na míru

Potřebujete občerstvení nebo jídlo pro Vaší oslavu, svatbu nebo jinou akci? Pak je tady pro Vás firma Šárky Sendlerové z Opavska, která Vám poskytne catering na míru. Mezi naše služby patří také jídelna v Raduni a pravidelný rozvoz obědů do domácností a firem. Zajistíme vám catering podle vašich představ, pokud tedy máte v plánu uspořádat nějakou akci, jsme připraveni Vám zajistit naše cateringové služby na míru! Ať už potřebujete květinovou výzdobu, zapůjčit ubrusy, nádobí nebo objednat dovoz chlebíčku, obložených baget či pečených šťavnatých kolen, jsme tady vždy pro Vás. Rádi se postaráme také o přípravu: - firemních oslav a večírků - narozenin či životního jubilea - pohřební hostiny, svatby, promoce - rautů - recepce, banketů a dalších - slavnostní tabule - slavnostní menu spojený s výdejem a obsluhou.


V rámci ubytování si vychutnejte výborné rauty v podobě švédských stolů i návštěvu vinárny

V rámci ubytování si vychutnejte výborné rauty v podobě švédských stolů i návštěvu vinárny

Chystáte se na dovolenou nebo na prodloužený víkend do vinařské oblasti na Jižní Moravě? Rádi si pochutnáte na výtečném víně i jídle? Plánujete rodinnou oslavu nebo firemní akci a potřebujete nejen raut, ale i ubytování? Luxusní ubytování i s možnosti rautu a návštěvou vinárny Vám zajistí Vinný sklep a ubytování U Bystřických v Bořeticích na Jižní Moravě. Vybírat můžete ze čtyř menu, které pro Vás rádi připravíme. Všechny rauty jsou formou švédských stolů, ve kterých je zahrnuta i konzumace kvalitního sudového vína, minerálky a kávy. Jistě oceníte i prohlídku vinného sklepa s degustací vína přímo u sudu. Ceny se liší dle výběru menu, kdy si můžete zvolit buď studené večeře v podobě obložených sýrových a uzeninových mís, nebo i s teplou večeří. Obstaráme i hudbu, ať už večer budete chtít strávit za doprovodu harmoniky, cimbálovky nebo hudby dle vlastního výběru na flasch disku. Navíc se u nás můžete i ubytovat v nástavbě přímo nad vinným sklepem v komfortních pokojích pro 15 osob. Všechny ceny naleznete na našich webových stránkách.


Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného programu, hudby i výzdoby

Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného programu, hudby i výzdoby

Plánujete narozeninovou oslavu se svou rodinou a s přáteli? Váháte, kde přesně by jste si oslavu představovali? Rádi by jste měli na oslavě zábavný program? A především chcete své hosty pohostit dobrým jídlem? Zavolejte si na pomoc firmu PETERMANN – catering s.r.o. a on Vám připraví výtečné jídlo z kvalitních surovin. Působí v okolí Ostravy, Olomouce a Brna. Na hostinu připravíme menu dle Vašeho přání. Jídlo vždy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin. Pokud plánujete oslavu přímo u Vás doma, není problém pro nás přijet a jídlo nachystat kdekoliv si budete přát. Pokud by jste raději hostinu jinde, ale váháte nad vhodným místem, my Vám rádi poradíme ve výběru vhodných prostor. Navíc zajistíme i hudbu, karaoke, fotografa, a květinovou výzdobu a zajímavé dekorace. Dále jsme schopni vymyslet zábavný program, aby se hosté nenudili a měli pěkné vzpomínky na Vaší oslavu. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.