Poptávám polep automobilu

Poptávám polep automobilu

Poptávám polep přední kapoty vozu Nissanu X-Trail. Chtěl bych čirou nebo stříbrnou . Prosím o cenu . Předem děkuji za odpověď. Merta
Poptávka byla vložena dne:
08.02.2021 10:02

Platnost poptávky:
08.03.2021 08:37

Kontaktní osoba:
Dušan Merta

Kontaktní email:

Telefon:
+420 773 647 615

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru - ochrana proti zadření motoru

Dekarbonizace motoru může zamezit nenávratným škodám způsobeným zanesením motoru nečistotami. - dekarbonizace slouží k vyčištění motoru - tím dekarbonizace zvyšuje výkon - dekarbonizace snižuje také spotřebu pohonných hmot Dopřejte svému vozu pravidelnou kontrolu, která odhalí, zda je pro vás dekarbonizace motoru potřeba! Může vám ušetřit spoustu nervů a samozřejmě peněz za nový motor.


Autoservis, pneuservis Došlík-příprava na STK, provedení STK

Autoservis, pneuservis Došlík-příprava na STK, provedení STK

Autoservis Došlík nabízí služby autoservisu a pneuservisu. Opravujeme motorová vozidla všech značek a zakoupíte u nás i veškeré potřebné náhradní díly. Postaráme se o přípravu vozu na STK a jeho provedení. Autoservis Došlík nabízí opravu: -motorových vozidel -specializace Seat, Volkswagen, Škoda, Audi -opravujeme všechny značky -autoklempířství, opravy motorů a karoserií, výměna čelních skel, výměna rozvodů. Příprava, provedení: -STK. Pneuservis: -výměna kol, přezutí pneu, demontáž a montáž pneumatik.


Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec provádí profesionální renovace světel u všech typů aut. Kvalitní renovace vrací původní vzhled Vašim světlům. Navíc zvyšuje svítivost a činí Váš vůz viditelnějším pro ostatní řidiče. Buďte vidět, zvlášť v nadcházejícím období. Renovace světel Zvyšuje Vaší viditelnost a bezpečnost na silnici Šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světel Vašemu vozu dodá původní nový vzhled Zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji


Autoservis KVK - kompletní servis vozidel, pneuservis, renovace světel, dezinfekce klimatizace za příznivé ceny

Autoservis KVK - kompletní servis vozidel, pneuservis, renovace světel, dezinfekce klimatizace za příznivé ceny

Profesionální přístup a příznivé ceny můžete očekávat v Autoservisu KVK SERVIS Zlín - Želechovice. Ať už se objednáte na pravidelnou prohlídku, využijete náš pneuservis nebo si necháte provést dezinfekci klimatizace či renovaci světel, ručíme za kvalitu odvedené práce. Rádi Vás uvítáme u nás v autoservisu. Opravujeme osobní a dodávkové vozy. Kompletní servis zajišťujeme u vozidel všech značek a stáří. Zajistíme tyto práce: - kontrola před STK a její provedení - opravy mechanických součástí a jejich výměna - kontrola a výměna rozvodových řemenů - oprava brzdových a spojkových systémů - výměna provozních kapalin - servisní a garanční prohlídky - výměna kol, přezutí pneumatik - opravy defektů - auto diagnostika.


Profesionální autoservis, čištění klimatizace, oprava autoskla a výměna pneumatik

Profesionální autoservis, čištění klimatizace, oprava autoskla a výměna pneumatik

Máte klimatizaci ve svém voze a hledáte spolehlivý servis, kde se Vám postarají o její servis, plnění i čištění? Potřebujete opravit autosklo od nástřelu na čelním skle? Pokud chcete ať je o Váš vůz perfektně postaráno, navštivte autoservis společnosti AUTOSKLO – HLEĎA, který najdete v Šumperku. O váš vůz se vždy spolehlivě postaráme. Zajistíme Vám veškeré služby spojené s klimatizací, od servisu, plnění, odsávání chladidla a čištění. Dále se postaráme i výměnu a opravu autoskel, i u nákladních vozidel. Také poskytujeme opravu nástřelu na čelním skle. Provádíme i kompletní servis pneumatik, od prodeje nových pneu, opravu až po likvidaci starých pneumatik. A v neposlední řadě samozřejmě poskytujeme i autoservis, kde se postaráme o servis a opravy motorů, náprav a podvozků, brzd, převodovek, výfuků, elektrických částí a zařízení. Také Vám namontujeme tažné zařízení.


Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Zaručíme vám vždy kvalitně a odborně provedenou práci, díky dlouholetým zkušenostem a sledováním technického vývoje v oboru. Co poskytujeme: - přestavba aut na LPG, CNG, E85 - přestavba motoru přímého vstřiku paliva FSI, TFSI - přestavba kapalného vzniku VIALLE - diagnostika vozidel i benzínových motorů - montáže elektro instalace - údržbu vozů na alternativní pohon - záruční i pozáruční servis - revize LPG a CNG zařízení - prodej komponentů LPG i CNG - příprava dokumentace k přihlášení přestavby - poradenství a zaškolení montážních firem. Pokud nemáte dostatek financí, tak vám naše firma zajistí přestavbu vozu na splátky. Samozřejmostí je pro nás také zřízení pojištění LPG přestavby, které je vhodné především pro nové a zánovní vozidla.