Poptáváme svařovanou rohož

Poptáváme svařovanou rohož

Poptávám svařovanou rohož oka 15x15x8 (vel. 6 x2, 4m) v množství 115 ks. Zajímá nás cena bez DPH, termín dodání.
Děkuji, Ovesný
Poptávka byla vložena dne:
05.02.2021 11:25

Platnost poptávky:
05.03.2021 10:57

Kontaktní osoba:
Kloboucká lesní s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 739 341 314

Fax:
+420 577 320 134

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Hledáte prodejce nerezových trubek? Pak jste na správném místě. Společnost Mikra Metal s.r.o. z Ostravy zajišťuje velkoobchodní prodej svařovaných i bezešvých nerezových trubek včetně příslušenství. Příslušenství k trubkám: - příruby - svařovaná kolena - krátké T-kusy - svařované centrické redukce - klenutá dna - lemové kroužky. Produkty z nerezové oceli: - svařované i bezešvé truky - jekly - tyče - duté tyče - plechy a svitky. Veškeré produkty, které prodáváme, jsou za dostupné ceny a ve špičkové kvalitě. Snažíme se, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojen!


Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Hledáte kvalitní a odolný poklop pro betonovou výplň nebo šachtu? Specialista na poklopy je společnost Poklopy MITECH s.r.o. V naší nabídce naleznete nerezové kanalizační, šachtové, studniční a atypické poklopy v několika typech a provedení. Nerezové poklopy: Řada A4N: - odolné proti dešťové vodě, pachotěsné - bez ventilace ve 2 variantách, síla plechu 2mm a 3mm Nerezový poklop A5N: - odolné proti dešťové vodě - typ A5 je variantou s ventilační hlavicí, ve 2mm a 3mm mořeném nerez plechu Únikové poklopy: - poklop s únikovým mechanismem NERO P - bez nutnosti dlažby: - poklop nepotřebuje zadlažďovat, víko je plné ze slzičkového nerez plechu - s hygienickým atestem - vhodné do laboratorních, potravinářských a dalších prostor Nerezový poklop NERO pro betonovou výplň: - určeno k předláždění dlažbou do síly 10 mm - poklopy jsou vybaveny těsněním a jsou vodotěsné a plynotěsné - poklopy jsou uzamykatelné. NERO VP - pro dlažbu do 10mm s posilovači: - poklop vhodný k bazénu - s možností vyplnění dlažbou do 10mm Požadujete - li atypický rozměr, neváhejte nás kontaktovat.


Uchycení obkladů provětrávaných fasád VARIO

Uchycení obkladů provětrávaných fasád VARIO

Vytvoření perfektní fasády pomocí obkladů je velmi precizní a odborná práce. Provádí ji firma ILTEGRO, spol. s r.o. Systém Vario obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství. Firma Vám navrhne nejpřijatelnější variantu pro Vaši budovu a vytvoří projekt na míru. Vypracuje cenovou nabídku zdarma. Tento systém Vario umožňuje montáž libovolného typu obkladového materiálu pomocí stěnových úhelníků a hlavní nosné konstrukce tvořené podpůrnými profily. Systém dovoluje věnovat se i do nejmenších detailů. Také si můžete vybrat s povrchových úprav celé fasády a napojení na jiné obkladové materiály. Základní systémy jsou hned k odběru. Projednání celé zakázky s architektem. Cena je přijatelná a k návrhu dostáváte i statické posouzení a detaily.


Povrchové úpravy – lakování, pozinkování či broušení

Povrchové úpravy – lakování, pozinkování či broušení

Hledáte dodavatele kvalitní povrchové úpravy pro vaše výrobky, díly a nástroje? Naše firma HS Umformtechnik s.r.o. zajistí a zprostředkuje nejlepší finální úpravu vašich produktů. Vyrábíme hliníkové, nerezové i ocelové výlisky všech velikostí, které dodáváme kompletně i se zajištěním povrchové úpravy, takže do svým rukou dostanete kompletní produkt. Zinkováním zajistíme delší ochranu výrobků a zabráníme korozi. Lakování má nejen funkci chemickou, ale i designovou. Provádíme také broušení, při kterém zajistíme obrovskou přesnost a kvalitní povrch. Touto technikou našim klientům poskytneme produkt s přesnými rozměry, v požadovaném tvaru a s předepsanou drsností dle požadavků každého zákazníka. Broušení obnovujeme řeznost vašich nástrojů a můžete tak prodloužit jejich životnost a naostřit je. Vlastníme certifikaci IATF, takže můžeme dodávat zboží do automobilového průmyslu. Sídlíme v Chomutově, na ulici Pražská 5479. Pokud bude potřebovat pomoc s námi nabízenými službami, můžeme se domluvit na osobním setkání, nebo nejprve telefonicky. Neváhejte nás kontaktovat.


Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Prodej trapézových plechů v různých barevných odstínech - vhodné jako střešní krytina, fasádní obklady

Trapézové plechy jsou nedílnou součástí mnoha střech. Dlouhodobé zkušenosti s výrobou a prodejem trapézových plechů v různých barevných odstínech má firma STATO střechy s.r.o. Kroměříž. Trapézové plechy najdou využití jako fasádní obklady, lehká krytina střech, ať už jde o rodinné domy, komerční objekty nebo rekreační přístřešky i garáže. Pro trapézové plechy je charakteristické silná a pevná konstrukce a ekonomické provedení. STATO střechy s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem ocelových trapézových plechů žárově pozinkovaných v Hulíně, Zdounkách, Tovačově a okolí. Vyberte si u nás trapézové plechy dle vašich požadavků.


Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Doprava a rozvoz hutního materiálu do 5t autem s hydraulickou rukou

Potřebujete odvést hutní materiál po Brně a okolí? Pak jsme ta pravá společnost pro Vás, neváhejte a kontaktujte firmu Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně. Nabízíme dopravu a rozvoz u nás zakoupeného hutního materiálu dle dohody s klientem. Materiál do hmotnosti 5t Vám odvezeme na Vámi určené místo a složíme Vám jej hydraulickým ramenem. Prodáváme velké množství nejen hutních materiálů, ale také nářadí a nástroje různých značek a druhů. Sortiment hutního materiálu s přepočtovými koeficienty najdete na našich webových stránkách. Železářství Skořepka - zboží pro kutily i profesionály. Nakládku objemnějšího zboží provádíme v prostorách venkovní haly. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!