Poptávám klínový řemen

Poptávám klínový řemen

Sháním klínový řemen 17x1600.

Ještě jeden nezávazný dotaz ohledně elektrocentrály, zajímala by mě přenosná a hlavně tichá o výkonu 1000-1200W. Jestli máte něco v nabídce, předem děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
05.02.2021 11:43

Platnost poptávky:
05.03.2021 11:32

Kontaktní osoba:
Roman Novák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 849 029

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Výroba kvalitních pružin pro průmysl - včasné dodání, realizace za rozumné ceny

Jsme společnost Alcomex Spring Works, s.r.o. z Moravan u Brna a vyrábíme kvalitní pružiny pro strojírenské, stavební, zdravotnické, zemědělské, zahradnické, potravinářské, automobilové nebo světelné a elektrotechnické obory průmyslu v České republice. Prodáváme standardní, zakázkové pružiny a drátěné prvky, které bývají součástí specifických, ale i běžně využívaných předmětů. Garantujeme špičkovou kvalitu námi dodávaných pružin za rozumné ceny. Dbáme na flexibilní a ochotný přístup k zákazníkovi. Nevíte-li si rady s výběrem, rádi Vám se vším poradíme a připravíme řešení na míru. Objednaný sortiment Vám dodáme v co nejbližším možném termínu.


Prodejna ložisek a příslušenství, gufer, řemenů, řetězů a těsnění pro firmy - ložiska od specialistů

Prodejna ložisek a příslušenství, gufer, řemenů, řetězů a těsnění pro firmy - ložiska od specialistů

Nakupujte ložiska a příbuzný sortiment u specialistů. V prodejně LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o v Prostějově naleznete široký sortiment ložisek a příslušenství, gufer, řemenů, řetězů a těsnění pro firmy. S prodejem máme bohaté zkušenosti. Poskytujeme služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent. V nabídce naleznete ložiska valivá a kluzná včetně příslušenství, gufera, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, pouzdra a náboje, měřicí přístroje i ruční nářadí… Také provádíme montáž a demontáž ložisek, ustavování řemenic a strojů a ustavování strojních součástí. Ložiska můžete osobně zakoupit v naší prodejně v Prostějově, Olomouci a Přerově nebo si je můžete objednat na našem e-shopu.


Řetězy se zvýšenou korozní odolností a životností Praha – pro náročné pracovní prostředí

Řetězy se zvýšenou korozní odolností a životností Praha – pro náročné pracovní prostředí

Neobejde se Vaše výroba bez řetězů, avšak nachází se v náročném prostředí, které zvyšuje pravděpodobnost jejich koroze a tedy i časté a finančně náročné výměny? Speciálně upravené řetězy se zvýšenou korozní odolností a delší životností nabízí společnost CONTRA Praha, s.r.o. Speciální úprava těchto řetězů spočívá jak v použití materiálu, kterým je nerezavá ocel, ale také v kombinaci plastových článků a poniklovaných dílů ošetřených na povrchu speciálními povlaky. Součástí našich služeb je samozřejmě také poradenství a pomoc s výběrem vhodného typu řetězu pro konkrétní pracovní prostředí.


Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Technologie naší firmy STAKO Červený Kostelec s.r.o. Náchod Výroba zakázkových zápustkových výkovků do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300 mm a do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. V procesech tepelného zpracování provádíme operace: žíhání normalizační, na měkko, a ke snížení pnutí. Zajistíme kompletní třískové obrábění – soustružení, frézování, broušení i beztřískové obrábění. Provádíme i chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování).


Těsnění, ložiska a pojistné kroužky za super cenu

Těsnění, ložiska a pojistné kroužky za super cenu

Hledáte firmu, která prodává ložiska za akční ceny? Obraťte se na firmu ROTOMAX,a.s. Máme letité zkušenosti s ložisky a rádi Vám s výběrem poradíme. V nabídce najdete vše přes ložiska, gufera, až po pojistné kroužky, maziva a lepidla: - jednořadá kuličková ložiska - dvouřadá kuličková ložiska - dvouřadá naklápěcí kuličková ložiska - axiální kuličková ložiska - jednořadá a dvouřadá válečková ložiska - axiální válečková ložiska - soudečková ložiska - jehlová ložiska - axiální soudečková ložiska - automobilová ložiska pro přední kola - čtyřbodová ložiska - jehlová pouzdra - jednosměrná kombinovaná jehlová a kuličková ložiska - kuličky - lineární ložiska - ložisková tělesa - ložiskové jednotky, matice - kloubové hlavice a pouzdra - ložiskové podložky - opěrné a snímací kladky - upínací pouzdra - stahovací pouzdra - válečky - válečkové kladky - vnitřní kroužky jehlových ložisek - kombinovaná axiální a jehlová válečková ložiska Vybírejte z našeho katalogu ložisek a v co nejkratší době vám vaše zboží dodáme.


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.