Poptávám kruhový světlík do rodinného domu

Poptávám kruhový světlík do rodinného domu

Poptávám kruhový světlík do RD. Rovná střecha, otvor v betonovém stropě 1000 mm, skladba polystyrénu nad stropem 350 mm.
Můžete mi nabídnout neotvíravý světlík ideálně s kopulí ve trojskle. Např. světlík o průměru 800 mm s kónickým tubusem, abych to mohl směrem do domu rozšířit? Děkuji. Tomáš Trnka
Poptávka byla vložena dne:
05.02.2021 11:29

Platnost poptávky:
05.03.2021 10:59

Kontaktní osoba:
Tomáš Trnka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 135 565

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

Industriální okna do starých hal, loftů, továren a jiných objektů – výroba industriálních okenních konstrukcí

Společnost VKV-MARKET, spol. s r.o. sídlící v Opavě realizuje kompletní dodávky industriálních oken k rekonstrukci starých budov. Industriální okna mají široké využití při modernizaci či přestavbě pro průmyslové, historické nebo památkové budovy jako jsou auly škol, studijní učebny, staré továrny, průmyslové haly či loftové byty a prostory. V případě rekonstrukce či modernizace starých objektů se můžete spolehnout na komplexní služby společnosti VKV-MARKET, spol. s r.o., která vyrábí z ocelových profilů Janisol Arte okna do stavebních otvorů. Zajistíme Vám: -zaměření stavebních otvorů -technickou konzultaci -výrobu a dodávku oken na zakázku -dopravu a montáž na stavbě -revize a servis v průběhu provozu Výhody oken a dveří z profilů Janisol: -vodotěsnost -odolnost proti zatížení větrem -průvzdušnost -součinitel prostupu tepla -kovové profily s přerušením tepelného mostu Industriální okna Janisol Arte, extrémně štíhlé izolované profily s přerušeným tepelným mostem z vysoce kvalitní nerezové oceli, jsou okenní konstrukce s použitím zejména pro modernizaci a rekonstrukci industriálních a loftových objektů. Všechny naše výrobky jsou certifikovány dle zákona č. 22/1997 Sb.


Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Výroba plastových a hliníkových oken a dveří Uherský Brod – kvalitní a odolné

Plánujete výměnu oken či dveří nebo hledáte dodavatele kvalitních plastových či hliníkových oken pro novostavbu? Oslovte společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. Okna i dveře vyrobíme podle Vašich požadavků v široké škále materiálů, barev a velikostí včetně atypických tvarů. Garantujete jejich dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům, mrazu i UV záření a nenáročnost na mytí a údržbu. Přesvědčte se o kvalitě plastových a hliníkových oken a dveří od společnosti MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. a navštivte vzorkovou prodejnu nebo využijte kontaktního formuláře na webových stránkách.


Lehká hliníková okna, neomezená škála barev - rychlé dodávky a profesionální montáž

Lehká hliníková okna, neomezená škála barev - rychlé dodávky a profesionální montáž

Uvažujete o nových oknech, ale nevíte, které si vybrat? Naše společnost vám doporučuje lehká hliníková okna, která mají navíc díky plastovému izolátoru skvělé izolační vlastnosti. Hliníková okna pro vás budou tou správnou volbou, především pokud upřednostňujete jejich snadné ošetření a péči. Hliník vám zajistí skvělou odolnost vůči povětrnostním vlivům a vy tak budete mít o starost méně. Zároveň, ačkoli je hliník tepelně vodivý, zajišťuje skvělou tepelnou izolaci a vyniká také skvělými antikorozními vlastnostmi. Je možné pro ně využít širokou škálu povrchových úprav, díky kterým budou ještě odolnější. Zajistíme vám nejen jejich dodávku, ale také profesionální montáž i odborné poradenství. Samozřejmostí je také demontáž původních oken a jejich následná ekologická likvidace.


Hliníková okna tříkomorová a jednokomorová - rychlá dodávka s profesionální montáží

Hliníková okna tříkomorová a jednokomorová - rychlá dodávka s profesionální montáží

Přemýšlíte o nových oknech? Vyberte si hliníková okna od ostravské společnosti Eko-Okna. Jedná se o společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru, proto s ní budete maximálně spokojeni. V našem sortimentu hliníkových oken můžete vybírat z těchto typů: - MB 45 - jednokomorová konstrukce profilů, tloušťka výplně od 2 do 25mm, hloubka profilů 45 mm (rám, zárubeň) a 54 mm (křídlo) - efekt jedné roviny na venkovní straně - MB 60 - tříkomorová konstrukce profilů, konstrukční hloubka profilů činí 60mm (rám) a 69mm (křídlo) - MB 70- tříkomorová konstrukce profilu, konstrukční hloubka profilů je 70 mm (rám), 79 mm (křídlo) - MB-78 EI - dvoubarevné konstrukce, dveře jednokřídlové nebo dvoukřídlové s výškou do 2,5m MB 86 - dvousložkové centrální těsnění skvěle utěsňuje a tepelně izoluje prostor mezi křídlem a rámem, široké tepelně izolační vložky s novým tvarem umožňují použití dodatečné překážky v místě izolace profilů MB-104 Passive - zasklení až do 81mm, vysoká tepelná izolace a vysoké těsnící parametry Hercules - tříkomorový systém, širší vnější profilová komora dodává profilům vysokou stabilitu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte a my Vám se vším rádi poradíme. Zaručujeme rychlou dodávku a profesionální montáž!


Hliníkové okna a dveře - dlouhá životnost, izolační vlastnosti a moderní design

Hliníkové okna a dveře - dlouhá životnost, izolační vlastnosti a moderní design

Chcete si pořídit nové dveře či okna, které budou mít nejen dlouhou životnost, ale také neotřelý a moderní design? Pak se podívejte na hliníkové dveře a okna, které pro Vás poskytuje společnost EVOokna Tomáše Makeše. Hliníkové venkovní dveře jsou vyráběny z pevného a odolného materiálu, který rovněž disponuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Vyráběny jsou v třech typech, a to oboustranné, jednostranné a se vsazenou vyplní. Hliníkové dveře jsou elegantního a moderního designu a lze je vyrobit v široké barevné škále. Další výhody hliníkových dveří jsou: - záruka 5 let - bezpečnostní kostrukce - bezúdržbové - odolné proti povětrnosti a tepelně-izolační - hlukuodolné - moderní a neotřelý vhled s širokým příslušenstvím Hliníkové okna jsou stejně jako hliníkové dveře vyráběny s pevné konstrukce, která zaručuje dlouhou životnost a tepelnou izolaci. Jsou ošetřeny povrchovým lakem a lze je vyrábět v mnoha barevných variantách. Vyplněny mohou být buď standardním sklem nebo jinou výplní dle přání zákazníka. Pro více informací ohledně hliníkových oken a dveří se neváhejte obrátit na společnost EVOokna, která Vám pomůže s výběrem oken a dveří přímo pro Vás.


Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Zakázková výroba hliníkových oken, dveří a fasád včetně montáže

Potřebujete vyrobit skleněnou fasádu? Hledáte v okolí Uničova firmu, která se zabývá dodoávkou hliníkových oken a dveří? Pak kontaktujte sklenářství Josef Müller. Zabýváme se výrobou hliníkových oken, dveří a fasád za použití německého profilu HEROAL Systems a profilu belgické firmy ALIPLAST aluminium systems. V rámci dodávky hliníkových oken, dveří a fasád zajistíme: - zaměření a zpracování cenové nabídky zdarma - technické poradenství - demontáž, odvoz a likvidace starých oken a dveří - montáž nových oken, dveří a fasád Postaráme se také o záruční a pozáruční servis.