Pořízení nového zásahového vozidla CAS 30

Pořízení nového zásahového vozidla CAS 30

Předmětem veřejné zakázky je pořízení nové cisternové automobilové stříkačky (dále jen „CAS“) vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 3000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 3 „terénní“ (CAS schopná provozu na všech komunikacích i mimo komunikace), v provedení „VH“ (velkoobjemové hašení) a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“). Předmětem plnění jsou rovněž servisní prohlídky nástavby u dodavatele CAS po dobu 24 měsíců od převzetí CAS.
Veřejná zakázka vložena:
05.02.2021 10:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Bohdašín

Originální záznam:

Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.03.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Bohdašín

Zadavatel IČ:
00274712

Zadavatel ulice:
Bohdašín 21

Zadavatel PSČ:
518 01

Zadavatel obec:
Bohdašín

Kontaktní osoba:
RNDr. Tomáš Kytlík

Zadavatel telefon:
+420 722 943 646

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bohdasin.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144212-7
Cisternové automobilové stříkačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kontejnerové rámy pro vytvoření kontejnerové nástavby Praha

Kontejnerové rámy pro vytvoření kontejnerové nástavby Praha

Potřebujete převážet náklad v kontejnerech a nemáte pro to vhodné vozidlo? Můžete svůj jednoramenný automobil či traktor opatřit kontejnerovou nástavbou, kterou si pořiďte od společnosti CH + S SERVIS, s.r.o., sídlící v Praze. Součástí nástavby je kontejnerový rám, který se skládá z podélníků z profilu „I 120“, zakončovacích prvků, pojezdových rolen, konzolí. Vyrábíme různé typy rámu dle přenášených kontejnerů, velikostí a speciálních úprav či výztuží. Můžete nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám pomůžeme a poradíme s vhodným výběrem, montáží a zajistíme technickou konzultaci.


Truck servis Opava - profesionální servis nákladních vozidel s nejdelší otevírací dobou na Moravě

Truck servis Opava - profesionální servis nákladních vozidel s nejdelší otevírací dobou na Moravě

V areálu Truck centra opavské společnosti TQM - holding s.r.o. je Vám k dispozici vše pro Vaše nákladní vozidlo od příjmu oprav přes špičkovou diagnostiku až po profesionální servis za pomoci špičkových technologií. V rámci servisní činnosti uzavřela společnost TQM - holding s.r.o. první smlouvu o autorizovaném servisu vozidel IVECO se společnosti IVECO. Nyní provozujeme tento autorizovaný servis s nejdelší otevírací dobou na celé Moravě! Poskytované služby: - jediný autorizovaný (záruční i pozáruční) servis vozidel IVECO, SOR na jednom místě - autorizovaný servis nezávislého topení EBERSPÄCHER - autorizované metrologické středisko pro cejchování a montáž tachografů - opravy a nastavení systémů WABCO - profesionální slaďování brzdných účinků souprav - prodej originálních náhradních dílů IVECO, IVECO BUS (KAROSA) SOR, WABCO, EBERSPÄCHER - náhradní díly od nezávislých výrobců - seřízení sbíhavosti nákladních a dodávkových vozidel všech typů a značek profesionálním digitálním zařízením - plnění a opravy klimatizací vozidel - odtahová služba. Vlastníme nejmodernější profesionální techniku pro diagnostiku a komplexní servisní služby. Díky mnohaletým zkušenostem a profesionálnímu pracovnímu týmu Vám můžeme garantovat vysokou kvalitu a záruku na naše servisní služby. Vlastníme také servisní výjezdové vozidlo pro veškeré poruchy přímo na silnici. Jako jediní na celé Moravě máme prodlouženou pravidelnou pracovní dobu a to: - Po až Pá: 6:00 - 22:00 - So: 6:00 - 14:00. Provedení naších služeb lze dohodnout i mimo běžnou pracovní dobu. Všechny náhradní díly máme skladem nebo je zajistíme do 24 hodin.


Požární ochrana staveb Poděbrady, požární ucpávky, těsnění, protipožární stěny, stropy, okna, dveře

Požární ochrana staveb Poděbrady, požární ucpávky, těsnění, protipožární stěny, stropy, okna, dveře

Firma UHAS - Kolín, kterou provozuje pan Josef Korelus, nabízí kompletní odbornou montáž požárně bezpečnostních zařízení od společnosti PROMAT Praha. Naše firma je svým zákazníkům z Kolína, Poděbrad, Nymburka a Prahy schopna zajistit montáž požárních ucpávek a přepážek, montáž požárního těsnění stavebních a dilatačních spár, montáž samonosných obkladů a nosníků, montáž protipožárních poklopů a revizních dvířek, skleněných stěn, stropů, oken a dveří. Dále zajistíme odbornou montáž protipožárních kabelových a instalačních kanálů. Pokud Vás naše protipožární služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Polepská 867, Kolín.


Vybavení pro hasiče, oděvy, obuv, ochranné prostředky, hadice, výstroj a více najdete na eshopu

Vybavení pro hasiče, oděvy, obuv, ochranné prostředky, hadice, výstroj a více najdete na eshopu

Potřebujete doplnit vybavení své hasičské zbrojnice? Rádi by jste nakoupili pro hasiče novou výstroj? Hledáte spolehlivého dodavatele a rádi by jste vše nakoupili na E-shopu? Společnost Jaroslav Žalčík – hasící technika a hasičská výzbroj, která sídlí v Šumperku. Na našem E-shopu najdete veškeré vybavení pro hasiče od kvalitní značky HATECH. Zakoupit u nás tedy můžete hasičské hadice, sací armatury, savice, spojky, proudnice, hasící přístroje, hydranty, žebříky, svítilny a světelné či zvukové výstrahy. Dále máme i oděvy a obuv, které se rozlišuje na zásahové, sportovní, vycházkové i pracovní. Najdete u nás i ochranné pomůcky, proti pádu i ochranu dýchacích cest. Také jsou k dispozici rukavice a přilby. Doplnit si můžete i vše potřebné do vyprošťovací techniky. Zkrátka najdete u nás vše, bez čeho hasič není hasičem. I ventilátory, elektrocentrály, generátory kouře a čerpadla. Chcete-li udělat radost, můžete se podívat i do sekce upomínkových předmětů, kde vyberete vhodný dárek pro hasiče v podobě kvalitních kožených opasků, přívěsků či náramků.


Revize hasicích přístrojů a dalšího zařízení Kolín, revize hydrantů, zkoušky hasicích přístrojů

Revize hasicích přístrojů a dalšího zařízení Kolín, revize hydrantů, zkoušky hasicích přístrojů

Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o. Kolín Představujeme Vám firmu Hasič-Servis, která zajišťuje svým klientům služby v požární ochraně a bezpečnosti práce včetně revizí hasicích přístrojů a dalšího zařízení. Naše firma vlastní kamenný obchod v Kolíně a působí především v okolí Nymburka, Kutné Hory, Kolína a v celém Středočeském kraji. Revize hasicích přístrojů a dalšího zařízení: revize hasicích přístrojů přenosných a pojízdných revize požárních hydrantů vnitřních i vnějších pravidelný servis, opravy, údržba, plnění a periodické tlakové zkoušky hasicích přístrojů i tlakových nádob revize požárních suchovodů revize požárních klapek Pokud Vás naše požárně bezpečnostní služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Havlíčkova 260, Kolín.


Kompletní opravy, servis a diagnostika nákladních a užitkových vozidel všech značek

Kompletní opravy, servis a diagnostika nákladních a užitkových vozidel všech značek

Provozujete kamionovou dopravu či vlastníte užitkové vozy? Každé motorové vozidlo potřebuje pravidelný servis a v případě poruchy opravu. S tím Vám pomůže naše společnost Autodíly Tria s.r.o. Zabýváme se servisem a opravami nákladních a užitkových vozů. Zajišťujeme vše od diagnostiky, servisních prohlídek, výměny olejů, filtrů, brzdových destiček přes opravy drobného charakteru až po kompletní opravy motorů, náprav, brzd či převodovek. Dodáme Vám potřebné náhradní díly pro vozidla všech značek. Náhradní díly seženeme jak nové, tak i levnější použité, ale plně funkční a bezpečné. Svěřte své auto do naší péče. Najdete nás v Kladně – Dubí.