Poptávám služby STK

Poptávám služby STK

Poptávám služby STK, emise.
Poptávka byla vložena dne:
04.02.2021 12:14

Platnost poptávky:
04.03.2021 11:52

Kontaktní osoba:
Petr vlk

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 797 198

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prohlídky a kontroly vozidel -  STK Jablonec nad Nisou ESTÉKÁ, s.r.o.

Prohlídky a kontroly vozidel - STK Jablonec nad Nisou ESTÉKÁ, s.r.o.

Chcete mít povinnou technickou prohlídku Vašeho vozu bez zbytečného čekání a hlavně rychle a spolehlivě? U Nás v STK Jablonec nad Nisou Vám Vaše vozidlo kompletně zkontrolujeme a zajistíme vše potřebné včetně měření emisí. -technické prohlídky osobních i nákladních vozů -technické prohlídky motocyklů -technické kontroly dovezených aut -technické kontroly přestaveb automobilů -evidenční kontroly dle zákona č.56/2001 sbírky -měření emisí osobních i nákladních aut v areálu firmy Naše provozní doba: PO a ST 7 - 17 ÚT A ČT 7 - 15,30 PÁ 7 - 12


Ceník STK Jablonec 2021

Ceník STK Jablonec 2021

Stanice technické kontroly Jablonec nad Nisou vás ráda uvítá na prohlídku vašeho vozu. Ceník STK 2021 obsahuje všechny naše služby, které vám můžeme poskytnout. Jak moc důležité jsou pravidelné kontroly stavů vozidel se dozvíte dle dané vyhlášky. A rozhodně není radno technický stav svého vozidla podceňovat. Ohrožujete tímto nejen svůj život, ale i těch ostatních. Naše stanice STK Jablonec vám ráda poskytne své služby i v roce 2021. Měření emisí a technickou kontrolu provádíme přímo v našem areálu v Jablonci nad Nisou.


Technická kontrola motorového vozidla (STK) - prohlídky aut, měření emisí

Technická kontrola motorového vozidla (STK) - prohlídky aut, měření emisí

Potřebujete provést povinnou technickou kontrolu Vašeho automobilu? Nebojte se obrátit na firmu Stanice technické kontroly - Marcel Harasim, která sídlí ve Štěpankovicích nedaleko Kravař a Opavy. Povinností každého řidiče silničního motorového vozidla je technická prohlídka ve stanici technické kontroly. Firma nabízí tyto technické prohlídky: - osobních vozidel a motocyklů - nákladních vozidel do 3, 5 t - vozidel dovezených ze zahraničí - vozidel přestavěných na pohon LPG - přívěsů. Před zahájením technické prohlídky je řidič povinen předložit: - technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla - doklady o provedení měření emisí motoru silničního vozidla - osvědčení o měření emisí. Nezapomeňte, že technická kontrola motorového vozidla je povinná na území České republiky. Nechte si ji provést u stanice technické kontroly - Marcel Harasim. Služby provádíme jen na objednání.


STK a stanice měření emisí pro osobní, nákladní vozidla, motocykly - objednávání online

STK a stanice měření emisí pro osobní, nákladní vozidla, motocykly - objednávání online

Hledáte v okolí Tišnova STK, kde je možné se objednat online? Pak navštivte webové stránky stktisnov.cz, kde je možné vaše vozidlo jednoduše objednat na měření emisí nebo stanici STK. V objednávacím formuláři zvolíte den a čas, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Vámi zvolený termín návštěvy Vám bude následně potvrzen pomocí SMS zprávy nebo e-mailem. Na naší stanici provádíme kontroly vozidel kategorií: - osobní automobil kategorie M1 - nákladní automobil kategorie N1 (do 3.5 tuny) - přívěs kategorie O1 (do 750 kg) a O2 (do 3.5 tuny) - motocykl kategorie L - traktor kategorie T - přívěs traktorový kategorie Z (OT) - vozidel dovezených ze zahraničí


STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

Pravidelné technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů zajistí Společnost Team MAAT, spol. s r.o. Ostrava. Zákazníci z okolí Rychvaldu, Bohumína, Orlové či Petřvaldu mohou navštívit naši provozovnu STK a ME Bohumínská 1553, Rychvald ! V Rychvaldě je nutné se objednat předem telefonicky ! Po provedení technické prohlídky Vám vystavíme doklad o technickém stavu vozu s vyznačenou dobou platnosti technické způsobilosti. Zajistíme vylepení kontrolní nálepky na registrační značku vozidla. Doklady, které si musíte vzít sebou: - originál TP vozidla - malý TP - osvědčení o registraci vozu - doklad o provedení měření emisí u auta (u motocyklu není třeba) - protokol o měření emisí. - majitelé vozidla na LPG, CNG musí předložit i platnou revizi plynového zařízení.


STK pro osobní automobily a dodávky na Opavsku

STK pro osobní automobily a dodávky na Opavsku

Blíží se termín, kdy budete muset přistavit Vaše auto na stanici technické kontroly? Nepodceňujte tento důležitý úkon a připravte se na STK včas s STK - Stanice technické kontroly Marcel Harasim, která provádí technické kontroly pro osobní vozy i dodávky v okolí Opavy i Kravař. Součástí technické kontroly je také měření emisí. Po kladném výsledku můžete s vozem na samotnou technickou kontrolu. STK - Stanice technické kontroly Marcel Harasim ze Štěpánkovic prohlédne a zajistí samotné měření emisí a celkovou technickou kontrolu. Nezapomínejte na povinnou výbavu ve Vašem voze, která bývá častým kamenem úrazu při kontrolách. Technická kontrola motorového vozidla je povinná na území České republiky, nechte si ji provést u stanice technické kontroly - Marcel Harasim bez čekání.