Poptáváme zahraniční přepravu

Poptáváme zahraniční přepravu

Poptáváme zahraniční přepravu.

nakládka : Mepla s.r.o., Strážnická 1518, CZ 276 01 Mělník, 3.2.2021
vykládka : Suomen, Laakerikatu 8, FIN 15700 Lahti - CO NEJDŘÍVE
váha : 475 kg, 1 paleta 200x100cm

Prosím o cenu a možný termín dodání.

Děkuji

Přeji Vám hezký den!
Mit freundlichen Grüssen
Marie Krapfová
Poptávka byla vložena dne:
02.02.2021 13:11

Platnost poptávky:
02.03.2021 13:07

Kontaktní osoba:
Marie Krapfová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 725 063

Okres:
Mělník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nákladní automobilová doprava Havlíčkův Brod

Nákladní automobilová doprava Havlíčkův Brod

Hledáte spolehlivého dopravce pro přepravu Vašeho zboží? Chcete mít zásilky u svého zákazníka včas, za nejlepší cenu a v té nejlepší kvalitě? BRUSSMANN s.r.o., my jsme tím nejspolehlivějším poskytovatelem přepravních služeb. Pro naše zákazníky jsme schopni zrealizovat jakoukoliv přepravu zboží na vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Zajišťujeme zásilky všech druhů a velikostí. Stačí nás kontaktovat s individuální poptávkou a zhotovíme Vám nabídku na míru. Doplňkovou službou v naší nabídce je vápnění pozemků a přeprava sypkých materiálů. Neváhejte se na nás obrátit, naše služby se budeme snažit uzpůsobit Vašim představám. Sídlíme na ulici Mírová 1173 v Havlíčkově Brodě. Kontaktujte nás telefonicky, nebo přes e-mailovou adresu.


Doprava zboží do zemí jižní a západní Evropy pomocí mezinárodní kamionové přepravy

Doprava zboží do zemí jižní a západní Evropy pomocí mezinárodní kamionové přepravy

Potřebujete navázat spolupráci se spolehlivou společností, která se Vám postará o dopravu zboží do zemí Evropy? Oslovte společnost SKATRANS s.r.o., která se zaměřuje na kamionovou mezinárodní přepravu. Zajistíme Vám spediční a přepravní služby v mezinárodní kamionové dopravy a vše co k tomu patří. Postaráme se o export i import. Zboží Vám dopravíme do celé Evropy, především do jižní a západní, pomocí plachtových návěsů, které jsou zapojeny za tahače. Některé naše vozy mají i XL certifikát, přeprava nadměrných věcí není tedy pro nás problém. Navíc jsou naše vozy opatřeny satelitním sledovacím zařízením a jsme Vám tedy schopni říci, kde přesně se Vaše zásilka zrovna pohybuje. Potrpíme si na ekologii, a proto nás vozový park neustále modernizujeme a rozšiřujeme o vozy emisních tříd EURO 5, EEV a EURO 6. V případě jakýchkoliv dotazů či v případě zájmu o navázaní spolupráce nás neváhejte kontaktovat.


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitě poskytovaných služeb si společnost MTM Transport, a.s. získala pevné místo na trhu v oblasti přepravy jakýchkoli zásilek. Získaná reputace firmy MTM Transport, a.s. je založena na pevných zásadách - profesionalitě, rychlosti, flexibilitě a spokojenosti zákazníka. Společnost MTM Transport, a.s. Vám nabízí celokamionovou přepravu zboží s každodenními výjezdy, a to za neustálého kontaktu všech vozidel přes GPS lokalizaci a mobilní telefon, což umožňuje možnost pružné reakce na dotazy ze strany zákazníků. Obraťte se na profesionály ve společnosti MTM Transport, a.s., kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Přeprava nebezpečných nákladů ADR - bezpečně a spolehlivě

Přeprava nebezpečných nákladů ADR - bezpečně a spolehlivě

Hledáte společnost, která má pro přepravu nebezpečných nákladů kvalifikaci, schopnosti a zkušenosti? Obraťte se na firmu JONAS SPEED s.r.o. se sídlem v Uničově nedaleko Olomouce. Firma specializuje na mezinárodní autodopravu zásilek do Švýcarska a Itálie, ale je také schopna zajistit přepravy po České republice a ostatních evropských i mimoevropských státech. Pro přepravu nebezpečných nákladů ADR je každý řidič držitelem osvědčení o školení ADR. Všechny vozy jsou také vybaveny povinnou výbavou, která je potřebná k přepravě nebezpečných materiálů. Přepravu nákladů vždy zajistíme s maximální efektivností tak, aby vyhověla specifickým požadavkům každé zásilky.


Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Potřebujete dopravit náklad do zahraničí a hledáte společnost, která by se o to postarala? Obraťte se na firmu Seneca Trans, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v mezinárodní kamionové přepravě - jedná se o import a export - přepravy do Německa, Nizozemska, Belgie, Španělska, Rakouska, Švýcarska a Slovenska a také z těchto zemí zpět k nám. Nabízíme následující přepravní služby: - částečné i celovozové náklady - kusové a sběrné zásilky - termínované a kontejnerové zásilky - náklad pod kontrolovanou teplotou - chladírenské zboží - nebezpečné zboží podle ADR. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a dopravních služeb, klademe důraz na zákaznický vzhled a usilujeme o maximální spokojenost zákazníků, takže nás neváhejte kontaktovat s požadavky na export a přepravu!


Profesionální služby v kamionové dopravě po celé Evropě, transport zásilek, přeprava zásilek

Profesionální služby v kamionové dopravě po celé Evropě, transport zásilek, přeprava zásilek

KRISTENSSON S.R.O. - Mezinárodní kamionová doprava a spedice Představujeme Vám naší přepravní společnost, která se specializujeme na mezinárodní kamionovou dopravu. Zajišťujeme transport kusových zásilek od 100 kg do 26,8 tun. Používáme klasické návěsové nebo velkoobjemové soupravy s vnitřní výškou ložného prostoru 3 metry. Profesionální služby v kamionové dopravě zaměřujeme na Rakousko, Německo, Nizozemí a Itálii. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Náchodská 458, Trutnov.