Chlieb a pečivo

Chlieb a pečivo

Predmetom zákazky je výber dodávateľa resp. dodávateľov potravín pre organizáciu v zriaďovacej pôsobnosti ŽSK Liptovská nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu, Liptovský Mikuláš. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky, B.3 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky a B.4 Ďalšie informácie a požiadavky verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
02.02.2021 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.03.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Kučková

Zadavatel telefon:
+421 415032111 / 415032414


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kváskový samožitný chléb z přírodního žitného kvasu

Kváskový samožitný chléb z přírodního žitného kvasu

Máte rádi chléb vyrobený z poctivého žitného kvasu? Hledáte pekárnu, která prodává samožitný chléb? Navštivte některou z poboček Pekárny Ivanka. Chloubou naší pekárny je kváskový samožitný Krumlovský chléb: - vyroben z přírodního žitného kvasu – třístupňové vedení - díky obsahu přírodního kvásku má dlouhou trvanlivost, vydrží déle čerstvý a neplesniví - příznivý vliv na zdraví – díky kvasinkám produkuje účinné látky, které posilují imunitu - bez obsahu chemických konzervačních přísad Samožitný Krumlovský chléb zakoupíte v našich pekárnách ve Znojmě, Oslavanech, Moravském Krumlově, Brně, Ivančicích a dalších částech Brna-venkov.


Chutné tyčinky všech příchutí - grahamové, sezamové, trvanlivé

Chutné tyčinky všech příchutí - grahamové, sezamové, trvanlivé

Lehce stravitelné tyčinky jsou nízkoenergetickým zdrojem vlákniny a zdrojem racionální výživy, vhodné jako doplněk u redukční diety. Grahamové, sezamové či trvanlivé tyčinky vyrábíme v Opavě v naší PEKÁRNĚ KRÁL s.r.o. a dovážíme po celé České republice. Vyrábíme: - z celozrnné mouky Grahamové tyčinky, které se pyšní oceněním značkou Czech Made - italské tyčinky GRISSINI - italské sypané Sezamové tyčinky - k vínu nabízíme Opavské tyčinky s česnekem - k pivu si můžete nabídnout Opavské tyčinky se sýrem - Opavské tyčinky s příchutí sýru a chilli - Opavské tyčinky se slaninou. Naše firma sídlí v Opavě, ale náš sortiment rozvážíme po celé republice vlastní dopravou.


Tradiční výroba pečiva z Kladna

Tradiční výroba pečiva z Kladna

Milujete vůni a chuť čerstvého pečiva? Hledáte vhodného dodavatele pečených potravin? Naše česká firma z Kladna, KOMPEK, kombinát pekařské a cukrářské výroby, spol. s r.o., se může stát Vašim dodavatelem pečiva ze Středočeského kraje. Svým zákazníkům poskytujeme různorodou nabídku výrobků. Neodoláte našim delikátním chlebům, rohlíkům, houskám, vekám a vánočkám. Dále máme i tematickou nabídku se zaměřením na Vánoce či Velikonoce. Objednávat můžete drobné pečivo a cukroví, zákusky a také dorty vhodné na výročí a narozeniny. Našim dlouhodobým zákazníkům umožňujeme uskutečnit objednávky přes nový e-shop, takže je nakupování ještě více pohodlnější než do teď. Náš závod sídlí v Kladně, na ulici Josefa Hory 671, kde máme všechny oddělení. Odtud Vám budeme zboží expedovat.


Grahamové tyčinky a italské tyčinky Grissini - to pravé pochutnání na silvestra

Grahamové tyčinky a italské tyčinky Grissini - to pravé pochutnání na silvestra

Pořádáte silvestrovskou party? K tomu potřebujete super nápady na pohoštění pro hosty. Nabídněte jim skvělé křupavé tyčinky z pekárny KRÁL, které si oblíbili děti i dospělí. Tyto jemné a chutné tyčinky vyrábíme v mnoha variantách a příchutích, mezi které patří také italské tyčinky Grissini a Graham. Naše trvanlivé tyčinky se hodí ke všem pomazánkám, uzeninám i sýrům! Tyčinky dodáváme po celém území České republiky a nakoupíte je téměř kdekoli. Při výrobě dbáme na kvalitní zpracování, výbornou chuť a dodržování receptur. Naše výrobky mají jedno společné a to, že se jedná o zdravé tyčinky s lahodnou chutí, nízkým obsahem tuků i solí a s úžasnou křehkostí. Pokud si tedy i vy rádi pochutnáte na něčem zdravém a křupavém, pak jsou tyčinky z pekárny Král tou pravou volbou! Nakupujte trvanlivé tyčinky od společnosti PEKÁRNA KRÁL s.r.o., které se skvělé při oslavách Silvestra. Určitě stojí za to ochutnat tyčinky Graham, které jsou také oceňovány značkou Klasa.


Výroba a prodej chutného a čerstvého  pečiva a zákusků

Výroba a prodej chutného a čerstvého pečiva a zákusků

Lahodné čerstvé pečivo a zákusky vyráběné podle poctivé receptury vyrábí a prodává v oblasti Brna-venkov pekárna IVANKA s.r.o. sídlící v Moravském Krumlově. Máte-li chuť na chutný a křupavý chléb či lahodný ovocný nebo krémový zákusek, navštivte některou z našich prodejen pekárny IVANKA. V našich prodejnách v okolí brna můžete zakoupi pekařské výrobky, a to: - chléb – kváskový, krumlovský, cibulový, tmavý, toastový, česnekový a další - rohlíky – grahamový, tukový, pizza rohlík, anglický rohlík - pletýnky, bulky a kaiserky - bagety a veky - koláče, hřebeny, šátečky, záviny, bábovky a další. Můžete si u nás také pochutnat na cukrářských výrobcích a zákuscích, jako jsou: koblihy a donuty - karamelové a ovocné dortíky - ovocné a krémové řezy - tvarohovo-ovocné dorty Přejeme Vám dobrou chuť!


Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Lahodné čajové a vánoční cukroví, sváteční koláče z cukrářství

Nestíháte letos upéct cukroví? Máte chuť na pusinky, linecké rohlíčky nebo jiné čajové či vánoční cukroví? Dali byste si ke kávě koláč s bohatou náplní? Navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde na Vás čekají cukrářské lahůdky z cukrářství Truhlář. Pochutnat si můžete na čajovém i vánočním cukroví, jako jsou vanilkové rohlíčky, plněné kokosky, sněhové pusinky a další. Na výběr také máme poctivé koláče s bohatou náplní, a to tvarohové, makové, povidlové a ořechové.