CNC 4-osé obrábacie centrum

CNC 4-osé obrábacie centrum

Predmetom zákazky je dodávka nasledovných zariadení:
- LC1: CNC 4-osé obrábacie centrum
- LC2: CNC sústruh
- LC3: CNC kolaboratívny zvárací robot

Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Strojmacher s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.03.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Strojmacher s.r.o.

Kontaktní osoba:
JUDr.Zuzana Waczlavová

Zadavatel telefon:
+421 415 665 265


Zadavatel web:
http://www.qbot.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42612000-9
Obrábacie centrá (strediská)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydraulické svěráky - eshop, prodej přesné strojní svěráky s hydraulických posilovačem

Hydraulické svěráky - eshop, prodej přesné strojní svěráky s hydraulických posilovačem

Na moderních CNC obráběcích strojích je možné využívat přesné strojní svěráky s hydraulických posilovačem. Díky hydraulickému posilovači se hydraulické svěráky ovádají snadněji než standardní typy. Využití pro obráběcí centra, frézování, vrtání, při výrobě nástrojů či konstrukci forem. Společnost VABEX z regionu Zlín je dodavatelem hydraulických svěráků. Zakoupit je můžete přímo v eshopu. Firma přichází s několika novinkami na trhu: - hydraulické strojní NC svěráky z tvárné litiny VNC-100H, VNC-125H, VNC-160H - strojní NC svěrák VNC-160LH s hydraulickým posilovačem, s velkým rozevřením - masivní, přesný hydraulický svěrák s pevnou čelistí vpředu MHV-160AO - hydraulický strojní svěrák vhodný na 5-osé obrábění VQHJ-5, VQHJ-6. Na prodej jsou i další výkonné svěráky s hydraulickým posilovačem: - hydraulické svěráky VAF-4, VAF-6, VAF-8 - univerzální použití pro obráběcí stroje - masivní, přesný hydraulický svěrák s velkou upínací silou VMC-100HV, VMC-130HV, VMC-160HV, VMC-200HV či s nastavitelnou upínací silou VQC-125H, VQC-160H, VQC-160LH, VQC-200LH - strojní svěrák s hydraulickým posilovačem VH-4, VH-6, VH-8, VHO-5, VHO-6, VHO-8 - hydraulický strojní svěrák bez točnice HA-150, HA-200, HV-100, HV-130, HV-150, HV-200. V eshopu firmy VABEX pořídíte i další vybavení kovoobráběcích dílen. Zboží doručíme v krátkém čase po celé České republice i do zahraničí.


Půjčovna svařovací techniky Hradec Králové, půjčujeme řezací a dělící techniku

Půjčovna svařovací techniky Hradec Králové, půjčujeme řezací a dělící techniku

Představujeme Vám firmu Svarcentrum, s.r.o. Hradec Králové, ve které máte možnost si velmi výhodně půjčit svařovací techniku, řezací a dělící techniku. Stroje je vhodné si předem rezervovat. Půjčovna: - svařovací technika pro metodu MMA a TIG/WIG do 160A se vzduchem chlazenými hořáky - pro metodu MMA do 140 A s kabely 3m - pro metodu MIG/MAG do 250 A se vzduchem chlazenými hořáky - plasmové řezání Půjčujeme řezací a dělící techniku: - řezačka trubek RA4 - nutná rezervace předem. Ceny za den jsou u nás velmi nízké a závisí na délce zápůjčky. Pokud Vás naše půjčovna zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sušilova 1143, Hradec Králové.


Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA

Prodej svařovacích materiálů, plazmové techniky - vše pro svařování pod tavidlem, plamenem, MIG-MAG, TIG-WIG, MMA

Vyberte si vybavení pro profesionální svařování - vše důležité pro svářečské firmy pořídíte od společnosti BONVARD TRADE s.r.o. z Uherského Hradiště. Firma se zabývá prodejem plazmové techniky, svařovacích materiálů, svářecího příslušenství např. od firmy Kjellberg, Finsterwalde, Lukas, Dratec, Weldas. Vše pro svařování: – metodou MIG-MAG, TIG-WIG - technologií MMA - pod tavidlem - plamenem. Poskytujeme služby v oblasti plazmové techniky. Zabýváme se i poradenstvím pro svářečské firmy.


Stolní a sloupové vrtačky s pevnou konstrukcí - dodávka a servis

Stolní a sloupové vrtačky s pevnou konstrukcí - dodávka a servis

Pokud si potřebujete pořídit kvalitní stolní nebo sloupovou vrtačku, pak se neváhejte obrátit na firmu HELTOS a.s., která vám dodá vrtačky s pevnou konstrukcí a následně zajistí také jejich servis. Dodáváme kvalitní sloupové a stolní vrtačky, které oceníte hlavně při řezání, vrtání a vystružování různých závitů. Zajišťujeme veškeré opravy a kompletní servis stolních a sloupových vrtaček značek TOS Svitavy, PKD Dačice a HELTOS Slavonice. Vybrat si můžete ze čtyř variant oprav dle stupně poškození vrtačky. Rádi vám pomůžeme s výběrem vrtačky a poradíme v případě nutnosti opravy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Upínací technika TÜNKERS Hradec Králové, ruční upínač, pneumatický upínač, elektroupínač

Upínací technika TÜNKERS Hradec Králové, ruční upínač, pneumatický upínač, elektroupínač

KOPTA, s.r.o. Hradec Králové - Technika pro upínání a automatizaci Jako výhradní prodejce značky TÜNKERS jsme Vám schopni zajistit to nejkvalitnější upínání pro svařování, výrobu a automatizaci. V naše rozmanitém sortimentu upínání si můžete v našem Eshopu nakoupit ruční či pneumatické upínání nebo paralelní silový upínač. Dodávka, prodej upínačů: - ruční - pneumatický - elektroupínač - paralelní - hákový - silový - centrovací - miniupínač - otočný - multiflex konzola - pneumatický uchopovač Pokud Vás naše upínací technika zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vážní 891, Hradec Králové.


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící