Mäso a mäsové výrobky

Mäso a mäsové výrobky

Predmetom zákazky, ktorej súčasťou sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naloženie a vyloženie dodávaného tovaru do skladu na miesto dodania, je dodávka jednotlivých druhov potravín realizovaná na základe pravidelných objednávok podľa potreby verejného obstarávateľa a v súlade so zákonom č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov a ostatnými platnými právnymi predpismi SR a EÚ a taktiež s príslušnými platnými predpismi týkajúcimi sa hygienických požiadaviek podľa osobitných predpisov na skladovanie, manipuláciu a dopravu potravín najmä rastlinného a živočíšneho pôvodu. Všetky druhy potravín požadované verejným obstarávateľom, ich balenie, označovanie, preprava atď. musia spĺňať požiadavky Potravinového kódexu SR.
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Psychiatrická nemocnica

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Nitranský kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.03.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Psychiatrická nemocnica

Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Jelšic

Zadavatel telefon:
+421 376 548 820

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pnvz.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15800000-6
Rôzne potravinárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

E-shop se zvěřinou - na prodej maso z jelena, daňka, srnce, divočáka, muflona, zajíc, bažant

Pokud jste si oblíbili moderní kuchyni, můžete si zahrnout do menu i dietní maso ze zvěřiny. Objednat si jej můžete snadno přes eshop se zvěřinou, který provozuje společnost MORAVIALOV s.r.o. z Kravska u Znojma. Zakoupit můžete maso z jelena, daňka, srnce, muflona i divočáka nebo zajíce, bažanta. Našimi zákazníky jsou převážně restaurace, expedujeme však maso i fyzickým osobám - konečným spotřebitelům. Prodej zvěřiny: - jelení, dančí, srnčí maso - kýta, plec, krk, hřbet, svíčková, maso na guláš - mufloní maso - na guláš, plec, hřbet - kýta, plec, koleno, svíčková, játra z divočáka - bažant, kachna divoká - zajíc - kosti ze zvěřiny.


Špekáčky, pečené kýty, výběrové škvařené sádlo, škvarky - tradiční technologické postupy

Špekáčky, pečené kýty, výběrové škvařené sádlo, škvarky - tradiční technologické postupy

Léto se blíží a vy jste dostali chuť na tradiční českou tábornickou pochoutku - špekáček? Chcete mít jistotu, že jíte kvalitní český výrobek s vysokým obsahem masa? Pak jste na správném místě! Pokud čekáte větší společnost, můžete pohoštění obohatit o pečenou kýtu, kterou Vám v Řeznictví a uzenařství Jana Černockého upečou čerstvou přesně podle Vašeho přání! A jestli pro Vás grilovací sezóna ještě nezačala, jistě oceníte další z tradičních českých specialit - domácí škvařené sádlo či ředitelské švarky. Už se Vám zbíhají sliny? Tak neváhejete a přijďte ochutnat, Vaše chuťové pohárky Vám budou vděčné!


Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Chutné a dietní pštrosí maso neobsahuje cholesterol, prodej i peří a vajec na farmě

Pochutnáváte si rádi na specialitách připravených z masa? Je maso základem Vašeho jídelníčku, ale rádi by jste zkusili zdravější variantu? Vyzkoušejte pštrosí maso, které je dietní s nízkým obsahem cholesterolu. Jistě Vás překvapí jeho jemná chuť. Navštivte Farmu Jestřábí ve Fulneku v okresech Nový Jičín. Přijeďte si k nám zakoupit pštrosí maso,vejce, kůži či peří. Maso je jemné, chutné a může se připravovat na spoustu různých způsobů, ať už zvolíte grilování, pečení či steaková úprava. Navíc je dietní, obsahuje proteiny, bílkoviny, železo i vitamín B a co je nejdůležitější, má nízký obsah cholesterolu. Dále prodáváme i pštrosí kůži, která se výborně hodí pro výrobu tašek, bot i kabátů. Kvalitou jí lze přirovnat ke krokodýlí kůži, jelikož je vysoce odolní proti opotřebení a propustnosti vody. Zakoupit u nás můžete i peří a vejce, pokud by jste měli zájem o chov svých vlastních pštrosů.


Velkoobchodní prodej kvalitního čerstvého masa, chutných masných výrobků i uzenin

Velkoobchodní prodej kvalitního čerstvého masa, chutných masných výrobků i uzenin

Vlastníte restauraci a hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního a chutného masa? Chcete pro své zákazníky jen to nejlepší? Firma Tomáš Havlíček – Havlíčkovo řeznictví a uzenářství Vám zajistí velkoobchodní prodej masa, masných výrobků a uzenin. Zboží Vám vždy dovezeme v domluvený čas kdekoliv v okolí Třebíče, Jihlavy, Telče a Brna. V případě, že se rozhodnete odebírat masné výrobky od našeho řeznictví, neváhejte se na nás obrátit . Přijedeme za Vámi a probereme všechny Vaše požadavky. S sebou přivezeme i vzorky našich výrobků na ochutnání. Na ceně se dohodneme, záleží na odebíraném množství. Maso dovážíme na Vámi určené místo vždy v domluveném čase. Maso, masné výrobky a uzeniny dodáváme do restaurací, obchodů, lahůdkářství a do jídelen. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Těšíme se na naši společnou spolupráci.


Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Provozujete řeznictví a rádi by jste svým zákazníkům dopřáli kvalitní zvěřinu? Chtěli by jste oslovit spolehlivého dodavatele zvěřiny? Obraťte se na společnost MORAVIALOV s.r.o., která zajistí prodej a dodávku kvalitního masa z daňka, srnce, zajíce, prasete divokého, jelena i muflona. Firma sídlí v obci Kravsko u Znojma. Společnost zvěřinu nejen prodává, ale i vykupuje pod veterinární kontrolou od stálých a spolehlivých dodavatelů. Zvěř je na našem pracovišti zpracována a rozbouraná na jednotlivé díly. Zakoupit tedy u nás můžete hluboce zmražené a vakuově balené maso: - jelena - daňka - muflona - divoké prase - zajíce - srnce Na přání lze zpracovat a dodat i chlazené maso. Zvěřina je kvalitní maso, které obsahuje vysoký podíl živin, jako jsou bílkoviny a vitamíny, navíc je málo tučná a tedy vhodná i pro dietní kuchyni.


Celoroční prodej živých ryb - pstruhů, kaprů, amurů

Celoroční prodej živých ryb - pstruhů, kaprů, amurů

Pokud jste do svého jídelníčku zařadili pravidelně ryby, máte možnost je celoročně nakupovat čerstvé ve specializované prodejně v Lukově nedaleko Zlína. Specializujeme se na prodej pstruhů a kaprů. Klientelu máme v rámci regionu Zlínský kraj. Vzhledem k tomu, že zvýšené odběry máme před víkendem, navážíme ryby každý pátek nebo čtvrtek. Prodejní doba: - středa-pátek 14-18 - sobota 9-14. Aktuální nabídka živých ryb: - kapr obecný - amur bílý - pstruh duhový.