Periodický tisk Radniční noviny městské části Praha 3

Periodický tisk Radniční noviny městské části Praha 3

Předmětem zakázky je zajištění tisku periodika „Radniční noviny městské části Praha 3“ (dále jen „Radniční noviny“) po dobu 4 let. „Radniční noviny“ slouží k prezentaci činnosti městské části Praha 3, Úřadu městské části Praha 3, jeho odborům a k informovanosti občanů o veřejném životě v místě, kde bydlí, či pracují.

Množství: předpokládaný měsíční náklad novin činí 65.000 výtisků,
Počet vydání: 11 x za rok na konci každého kalendářního měsíce, kromě července,
Formát: 210 x 297 mm, (A4), Rozsah: 40 stran, šité drátem na hřbetu, Papír: novinový papír s vyšší bělostí, tj. min. 60% (ISO 2470), neprůsvitnost min. 94% (ISO 2471) a plošnou hmotností 48, 8 g/m2, Barevnost: 4/4, Technologie tisku: rotační ofset - heatset, viz zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Městská část Praha 3

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 3

Zadavatel IČ:
00063517

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo náměstí 700/9

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Mgr. Bohumil Cirek

Zadavatel telefon:
+420 222 116 247

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha3.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Upomínkové, památeční předměty s potiskem pro svatebčany - originální svatební dárky pro hosty

Upomínkové, památeční předměty s potiskem pro svatebčany - originální svatební dárky pro hosty

Hledáte dárky pro svatební hosty, které nejsou zbytečné a opravdu je potěší? Specialista na reklamní předměty s potiskem je firma Reklamní potisk s.r.o., která sídlí v Telči. Zrealizujeme vám kvalitní potisk upomínkových a památečních předmětů pro svatebčany. Vyrobíme vám originální svatební dárky pro hosty na míru. Máme vlastní tiskařskou výrobu, která nám umožňuje potisk nejrůznějších reklamních předmětů dle vašich požadavků. Obdarujte své svatební hosty originální dárkovými předměty. Vybírejte z naší široké nabídky klasických i neobvyklých reklamních předmětů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Tisk - plakáty, samolepy, panely Praha – grafický návrh, výroba

Dejte o sobě vědět a oslovte své zákazníky pomocí účinných marketingových produktů, jako jsou plakáty, samolepy anebo panely, která Vám navrhne a vyrobí grafici ze společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Nabízíme výrobu a tisk plakátů, průhledných, matných i lesklých samolepů nebo reklamních panelů v mnoha úpravách. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a rychlém termínu dodaní. Potřebujete zajistiti tisk plakátů, samolepů nebo reklamních panelů? Neváhejte a kontaktujte společnost ALMA-reklama s.r.o.


Tisk na textil - reklamní potisk triček, mikin, oblečení s logem

Tisk na textil - reklamní potisk triček, mikin, oblečení s logem

Hledáte firmu, která by Vám zajistila kvalitní potisk triček či jiného textilu? Neváhejte a obraťte se na reklamní studio ŽÍDEK tisk s.r.o., kde mají s potiskem textilu bohaté zkušenosti. V naší firmě si můžete nechat potisknout trička, mikiny, polokošile, tašky, nášivky, vlaječky nebo i pracovní oděvy. Tiskneme na tmavý i světlý textil. Tiskneme až do 3,2 m šíře, větší se pak spojují na šicí lince. Zaručíme vysokou kvalitu a dlouhou životnost potisknutého textilu. Tiskneme na textil dodaný zákazníkem nebo Vám můžeme nabídnout široký sortiment značkového textilu různých barev, střihů a velikostí. Vše vyrobíme kvalitně a včas dodáme dle Vašich požadavků. Ceny potisku Vám spočítáme individuálně dle Vašich konkrétních požadavků. Pokud tedy potřebujete potisknout textil s Vaším logem či vlastním potiskem, neváhejte a obraťte se na nás.


Tiskárna Shadow Press  - Potisk textilu Jablonec nad Nisou

Tiskárna Shadow Press - Potisk textilu Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Připravujete firemní akci? Potřebujete mít reklamní předměty s vaším logem či vlastním potiskem? To vše je pro naši firmu Tiskárna Shadow Press Jablonec nad Nisou hračka. Potisk textilu můžeme provádět buď sítotiskem, flockem nebo termotransferem. Nebo dále můžeme tisknout na textil přímým digitálním tiskem, sítotiskem, flockem, termotransferem nebo výšivkou. Ceny potisku vám spočítáme individuálně dle Vašich konkrétních požadavků. Možnosti potisku jsou tak široké, že nelze připravit žádný univerzální ceník. trička, polokošile, košile, mikiny, fleece, outdoor, čepice, kalhoty, froté ručníky, osušky, župany, pracovní oděvy, montérky, výstražné vesty


Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Dárkové a reklamní předměty - kvalitní potisk hrníčků, keramiky za příznivé ceny

Chcete někoho potěšit milým dárkem ? Poptáváte firemní upomínkové předměty? Jsme společnost K+L, spol. s r.o. Brna a vytvoříme Vám na přání reklamní a dárkové předměty dle Vašich potřeb. Pro potisk využíváme ty nejmodernější technologie, a to sublimační, digitální, UV a ofsetové, transferové, flokové nebo tamponové metody tisku, které zaručují špičkovou kvalitu výsledku. Na přání Vám potiskneme hrníčky, keramiku, diáře, kalendáře, textil, propisky a klidně i tenisové míčky, sportovní dresy, samolepky, butony, bannery, otvíráky, nebo zapalovače. V případě zájmu provádíme i gravírování laserem.


Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Sítotisková technologie - potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu

Tradiční technologie potisku, kterou využíváme v naší firmě Jiří Křístek - OFSITO, je Sítotisk. Zaměřujeme se na potisk reklamních předmětů, obalů, tabulí z plastu, plechu. Sítotisková technologie je vhodná i pro potisk skla a dřeva. Tiskneme přímými barvami i CMYKem. Barva nanášena na nosný materiál přes síťovinu napnutou na hliníkovém rámu. Potisk: - technické štítky - R.O.P. a R.O.S materiály - světelná reklama - samolepící etikety - reklamní poutače - brandové cenové lišty. Poptávku nám můžete zaslat přímo z webu. Stačí upřesnit materiál, který chcete potisknou, barevnost a zda nám dodáte vlastní grafiku, nebo budete chtít zpracovat celý návrh.