Rekonstrukce přístupu na skalní hrad Šaunštejn

Rekonstrukce přístupu na skalní hrad Šaunštejn

Rekonstrukce přístupu na skalní hrad Šaunštejn na parcele č.802/1 Jetřichovice
• Vybudování nových konstrukcí pro přístup a odstranění starých nefunkčních prvků
• Z části odstranění cesty a zamezení přístupu na ni
• Výměna dožilých výstupních plošin a žebříků
• Odstranění původních zábradlí a nahrazení novými z kovu a dřeva (některé prvky z části vyplněny výplety z důvodu bezpečnosti)
• Rekonstrukce se skládá s celkem 3 Etap, které jsou v příloze (PD) rozvrženy
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 10:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa Národního parku České Švýcarsko

Originální záznam:

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.02.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 587 399 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Národního parku České Švýcarsko

Zadavatel IČ:
06342477

Zadavatel ulice:
Pražská 457/52

Zadavatel PSČ:
407 46

Zadavatel obec:
Krásná Lípa

Kontaktní osoba:
Milena Nagelová

Zadavatel telefon:
+420 737 276 871

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.npcs.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zateplení, revitalizace domů a budov Vysočany, výměna oken a dveří, rekonstrukce balkónů

Zateplení, revitalizace domů a budov Vysočany, výměna oken a dveří, rekonstrukce balkónů

Představujeme Vám firmu eSVe Stav s.r.o. Vysočany, která se specializuje na zateplení fasád a střech, revitalizace domů a budov, výměny oken a dveří, rekonstrukce balkónů. Svým klientům garantujeme kvalitní služby díky novým technologiím a dodržováním ekologických postupů. Naše služby: - opravy mezipanelových spár - kompletní revitalizace domů - zateplení fasád - zateplení střech - zateplení sklepů - výměna oken a dveří - nové závěsné balkóny - rekonstrukce balkónů Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vysočany 57.


Zámečnictví, zámečnické práce Jičín

Zámečnictví, zámečnické práce Jičín

Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín Zabýváme se stavebně zámečnickou prací. Díky našim zkušeným pracovníkům realizujeme kvalitní zámečnictví pro naše zákazníky po celé ČR. Zakázky řešíme kompletně od materiálu, přes obrábění, tepelné a povrchové úpravy. Na stránkách si prohlédněte ukázky našich zámečnických prací Působíme hlavně v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji. V případě zájmu realizujeme zakázky po celé ČR.


Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést unikátním designem

Jedinečné kovové jídelní sestavy – nechte se unést unikátním designem

Toužíte po nové neotřelé jídelní sestavě? Pak oslovte Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Vladislavi u Třebíče, která se zabývá výrobou kovového nábytku na zakázku. Práce s kovem je pro nás srdcovou záležitostí. Vyrábíme luxusní kovové stoly a židle, které se skvěle vyjímají v moderních interiérech domácností, restaurací, hotelů i kanceláří. Každý námi vyrobený kousek je originál, navržený a vytvořený tak, aby naplňoval individuální potřeby daného prostoru. Vaše představy a přání jsou pro nás výzvou. Zámečnictví Jaroslav Borůvka je zárukou vysoké kvality a toho nejvstřícnějšího přístupu k zákazníkům. Neváhejte a přijďte se přesvědčit.


Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Výstavba nových bytových jader a kompletní renovace interiérů na přání zákazníka

Nechcete se trápit s technickou údržbou bytu? Pak přenechejte veškeré starosti s rekonstrukcí na nás. Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a zajišťujeme kompletní renovace interiérů a výstavbu nových bytových jader. V rámci služeb realizujeme například lité podlahy (anhydritové), strojní sádrové omítky, zateplování fasád a konstrukcí, malířské a natěračské práce. V případě zájmu se postaráme také o dekorace, vše s ohledem na Vaše přání a požadavky. Garantujeme vysokou kvalitu služeb a profesionalitu našich zaměstnanců. Nechcete si od nás vytvořit byt s dlouholetou životností, kde se budete skutečně cítit jako doma!


Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Firma HSV zámečnictví sídlí ve vlastním výrobním areálu v Jičíně. Firma se zabývá stavebně zámečnickou prací a v současnosti zaměstnává 5 zkušených pracovníků. Působíme hlavně v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji. V případě zájmu realizujeme zakázky po celé ČR. HSV zámečnictví Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody.


Interiérová, exteriérová schodiště a zábradlí Praha, bazénové schody, skládací a půdní schody

Interiérová, exteriérová schodiště a zábradlí Praha, bazénové schody, skládací a půdní schody

Firma KRAS - Mukařov Praha, kterou provozuje pan Jaroslav Tůma, nabízí kompletní realizaci jak interiérových, tak exteriérových schodišť včetně zábradlí. Dále jsme schopni zajistit výstavbu zahradních, bazénových schodů včetně schodů skládacích a půdních. Také provádíme renovace betonových ploch pomocí povrchů Topstone. Na velikosti zakázky u nás nezáleží – realizujeme vše od pár korun až po kompletní celky. Naším hlavním působištěm je Praha a Středočeský kraj. Po dohodě můžeme zakázky realizovat na celém území ČR. Pokud Vás naše schody zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pražská 82, Mukařov, Praha.