Zlepšení podmínek uložení a prezentace podsbírek Husitského muzea v Táboře regály pro depozitář

Zlepšení podmínek uložení a prezentace podsbírek Husitského muzea v Táboře regály pro depozitář

Veřejná zakázka se uskuteční v rámci projektu s názvem „Zlepšení podmínek uložení a prezentace podsbírek Husitského muzea v Táboře“, který bude realizovaný v pěti objektech Husitského muzea v Táboře (dále „HMT“), jež se nacházejí v Táboře, Sezimově Ústí, Soběslavi a Veselí nad Lužnicí.

Zpracovaná specifikace obsahuje následující úložné systémy, tj.:
- stacionární regály,
- výsuvné rošty na obrazy, příp. zbraně,
- posuvné regály,
- regály se zásuvkami,
- regál na koberce a další obdobné (navinuté) předměty
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Husitské muzeum v Táboře

Originální záznam:

Okres:
Tábor

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 150 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Husitské muzeum v Táboře

Zadavatel IČ:
00072486

Zadavatel ulice:
Nám. Mikuláše z Husi 44

Zadavatel PSČ:
390 01

Zadavatel obec:
Tábor

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Čechtická

Zadavatel telefon:
+420 778 773 568


Zadavatel web:
http://www.husitskemuzeum.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vestavné skříně s posuvnými dveřmi

Vestavné skříně s posuvnými dveřmi

Naše firma Kuchyně Chábera Liberec vyrábí především zakázkové kuchyně, nábytek a vestavné skříně na míru. Vestavné skříně s posuvnými dveřmi dokáží vtipně vyplnit i problematický prostor. Šatní skříně s posuvnými dveřmi opticky zvětšují místnost, mají delší životnost a dokonce jednodušší otevírání. Zakázková výroba vestavných skříní: -montáž vestavby v ceně -návrh v 3D grafice zdarma -doprava po Liberci a okolí zdarma -vestavby vyrábíme do jakéhokoli prostoru na míru -velký výběr vybavení vestaveb -výběr ze 150 designů -velký výběr zašupovacích dveří: z lamina, se zrcadlem, s barveným sklem nebo v jakékoli kombinaci


Vestavěné skříně vyrobené na míru, atypické vestavěné skříně

Vestavěné skříně vyrobené na míru, atypické vestavěné skříně

Hledáte ideální řešení úložných prostorů ve Vašem bytě? Má Váš byt atypické rozměry? Ideálním a skutečně praktickým řešením je vestavěná skříň na míru, která dokonale zapadne do prostředí a bude se vyjímat v každé místnosti. Neváhejte a oslovte firmu Truhlářství Radim Sladký, která působí v okolí Ivančic, Pohořelic, Moravského Krumlova a Brna. V truhlářství Radim Sladký pro Vás vyrobíme klasické i atypické vestavěné skříně přesně podle Vašich představ a individuálních přání. Poradíme s vhodnými dispozicemi, vnitřním uspořádáním i designem. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Vícezásobníkový systém Reca-Kanban, box s velkou kapacitou vhodný pro sériové montáže

Vícezásobníkový systém Reca-Kanban, box s velkou kapacitou vhodný pro sériové montáže

Plánujete regály pro váš sklad? Zvolte si vícezásobníkový systém Reca-Kanban od společnosti Reca spol s.r.o. z Brna, který se přizpůsobí na provozní možnosti, individuální místní či pracovní situaci. Box s velkou kapacitou je vhodný pro sériové montáže. Box, zásobník s velkou kapacitou Reca-Kanban: - dvoj- či vícezásobníkový systém, který je při manipulaci především praktický a víceúčelový - zásobníkový systém s malými nároky na místo - boxy a přehledné skladovací kastlíky, do kterých je díky výklopnému mechanismu lépe vidět - bezpečné rozpoznání pomocí indikátoru - stohovatelnost a bezpečnost při transportu - stabilní, ovladatelný, spolehlivý - robustní a trvanlivá konstrukce s integrovanými rukojeťmi - pravidelné skenování prázdných boxů na odběrných místech - automatický přenos dat - vstupní kontrola zboží - vychystávání zboží přímo do Kanban boxů v centrálním skladě Reca - na výběr jsou 4 velikosti Na přání zákazníků převezmeme naplánování regálů. Převedeme vaše stávající zásoby do Kanban systému při jeho startu, označíme etiketami a zajistíme popis Kanban zásobníků.


Šatny, věšáky, botníky, zrcadla a další vybavení do předsíně - prodej v e-shopu

Šatny, věšáky, botníky, zrcadla a další vybavení do předsíně - prodej v e-shopu

Chcete si pořídit nový nábytek do interiéru? Kvalitní vybavení do ložnice, kuchyně, pracovny, obýváku i předsíně zakoupíte v e-shopu firmy Nábytek Brno - Rostislav Životský. Za příznivé ceny zde pořídíte moderní nábytek, který vdechne jakékoliv místnosti útulný, a zároveň reprezentativní vzhled. Sortiment je dostupný v široké škále barev a rozměrů. Dodáváme botníky (klasické, nízké, patrové, výklopné), šatny (standardní, posuvné, policové, rohové, se zásuvkami), věšáky (stojanové, závěsné, dřevěné, kovové, se zrcadlem) a zrcadla (obdélníková, oválná, čtvercová). Kompletní přehled dodávaného nábytku naleznete ve speciální sekci na webových stránkách.


Štíhlá výroba e-shop – doprava zdarma nad 1000,- Kč

Štíhlá výroba e-shop – doprava zdarma nad 1000,- Kč

Vlastníte firmu? Potřebujete zvýšit efektivitu práce, zlepšit procesy a uspokojit tak Vašeho zákazníka? V Enprag s.r.o. nabízíme zákazníkům vybavení potřebné k uskutečnění štíhlé výroby. Máte-li zájem o naše produkty, stačí nás kontaktovat. Naše společná cesta začíná při návštěvě ve vašem podniku. Prvotní kontakt a schůzka je důležitá k zjištění informací o tom, jak fungujete. My zjistíme, co potřebujete a vy nám řeknete své požadavky, dle kterým my zajistíme nejoptimálnější řešení založené na našich zkušenostech. Všechny tyto poznatky budou později přeneseny do vizuální doby, tak abyste si dokázali přestavit, jak bude zařízení v reálu vypadat a fungovat. Pokud se domluvíme na budoucí spolupráci, stačí už jen a pouze realizovat. Nabízíme také 10letou záruku a kompletní servis zboží. Neváhejte a zavolejte. Spokojenost Vašeho zákazníka je na prvním místě. Volejte bezplatnou linku, navštivte naše webovky nebo přijďte K Holyni 42, Praha 5.


Kvalitní nábytek vyrobený na míru dle Vašich představ a přání

Kvalitní nábytek vyrobený na míru dle Vašich představ a přání

Hledáte v okolí Moravského Krumlova a Brna-venkov spolehlivou truhlářskou dílnu, kde Vám vyrobí nábytek, který odpovídá Vašim představám? Pak navštivte Kuchyňské studio Jan Forman se sídlem v Loděnici u Moravského Krumlova. Tato firma se kromě výroby kuchyní a kuchyňského nábytku na míru věnuje i výrobě dalšího nábytku na míru, a to: - výrobě vestavěných skříní - výrobě atypických vestavěných úložných prostor - výrobě nábytku do dětského pokoje, ložnice (včetně postelí) - výrobě nábytku do obývacího pokoje a mnohé další