20-111 Rýže loupaná - pořízení a ochraňování

20-111 Rýže loupaná - pořízení a ochraňování

Předmětem VZ je pořízení 400 tun rýže loupané (dále také „rýže“) a její ochraňování. Rýže bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen na 2 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun rýže, 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun rýže.
Veřejná zakázka vložena:
01.02.2021 09:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa státních hmotných rezerv

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 480 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa státních hmotných rezerv

Zadavatel IČ:
48133990

Zadavatel ulice:
Šeříková 616/1

Zadavatel PSČ:
150 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Leipertová

Zadavatel telefon:
+420 222 806 235

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sshr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63100000-0
Manipulace s nákladem a skladování

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aukční nákupy potravin až s 15% úsporou nákladů pro veřejnou správu

Aukční nákupy potravin až s 15% úsporou nákladů pro veřejnou správu

Společnost eCENTRE, a.s. nabízí službu LICIT Aukční nákupy, která prostřednictvím elektronické aukce vyjednává výhodnější ceny s dodavateli a výsledkem je dosažení poměrně vysokých úspor při nákupu potravin pro jednotlivé subjekty. Tato služba pomáhá ušetřit peníze a snížit tak celoroční náklady, které pro jednotlivé organizace mohou znamenat zvýšení kvality péče o klienty za stejnou cenu. Aukční nákupy potravin až s 15% úsporou nákladů pro veřejnou správu představují menší výdaje za každodenní koupi potravin pro školní jídelny, školky, domovy pro seniory, hotely, restaurace a jiné centra. Za uspořené peníze pak mohou různé organizace pořídit jídlo, které si dříve nemohly dovolit nebo ušetřené peníze mohou použít na jiné potřebné věci. Aukční nákupy jsou z pravidla nejlevnější nákupy, kterých lze dosáhnout. Všechny objednávky jsou evidovány na jednom místě a díky tomu ušetříte svůj čas i peníze.


Zdravá výživa, zdravé pečení, vaření - výroba a prodej zdravých výrobků

Zdravá výživa, zdravé pečení, vaření - výroba a prodej zdravých výrobků

Zajímáte se o zdravou výživu o zdravé pečení či vaření a hledáte spolehlivou českou firmu, která nabízí zdravé výrobky a vy by jste zde mohli nakupovat? Pak je tu pro Vás Náš ALFA mlýn a balírna, která se věnuje zdravému životnímu stylu, který je spojený s vysokou konzumací cereálií a luštěnin. Větší zájem o zdravou výživu nás vede k neustálému rozšiřování sortimentu těchto výrobků. Mezi tyto výrobky patří: -loupaná pohanka -jáhly, ovesné vločky -čočka velkozrnná -fazole bílá, barevná -mák. Všechny produkty v balení: 500g, 5kg, 12kg, 50kg. Pro zdravé pečení Vám nabízíme mouky a chlebové směsi, které jsou vyráběny z naší vlastní produkce. Tyto směsi jsou vhodné pro pečení v domácí pekárně i troubě, jsou čerstvé a neobsahují žádné konzervanty ani barviva.


Bezlepkové potraviny, výrobky - bezlepkové těstoviny, Hustopeče, Jihomoravský kraj

Bezlepkové potraviny, výrobky - bezlepkové těstoviny, Hustopeče, Jihomoravský kraj

Hledáte společnost, která prodává bezlepkové výrobky, potraviny? Potřebujete nakupovat bezlepkové potraviny a chcete zaručenou firmu, od které můžete tyto speciální potraviny nakupovat? Obraťte se na jihomoravskou společnost NATURAL PACK group, s.r.o. se sídlem v Hustopečích, kde vyrábí a prodává bezlepkové potraviny, bezlepkovou stravu - bezlepkové těstoviny. Bezlepkové těstoviny nabízíme: -těstoviny vřetena, mušličky, špagety, penne, tubetti, kolínka a další. Bezlepkové potraviny, bezlepkové kukuřičné těstoviny nabízíme i gastro provedení. Do nabídky bezlepkových potravin patří: -semena, obiloviny, luštěniny, kandované ovoce, brusinky, rýžové vločky, třtinový cukr, ořechy, mák, pohankové vločky, konopné oleje a semínka.


Ječné kroupy, loupaný hrách a luštěniny posílí zdravou složku ve vašem jídelníčku

Ječné kroupy, loupaný hrách a luštěniny posílí zdravou složku ve vašem jídelníčku

Luštěniny patří k významným potravinám zdravé výživy, proto neváhejte s jejich nákupem u společnosti ALFA mlýn. Nabízíme: -fazole bílá, fazole barevná -ječné kroupy, loupaný hrách -čočka, mouka, vaječné těstoviny -směsi na pečení, krmiva, mlýnské výrobky. Balení: 0,5 kg, 1 kg, 5kg, 12 kg, 50 kg Proč konzumovat luštěniny, hrách, fazole a čočku? Obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, tj. tak zvaného hodného tuku. Jsou dodavatelem potřebných minerálních látek do těla- hořčík, železo, měď, zinek, vápník, draslík. Luštěniny patří mezi potraviny vhodné pro prevenci srdečně cévních onemocnění. Bílkoviny luštěnin pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Ve stravě je velmi dobrá kombinace obilovin a luštěnin.


Kvalitní vaječné těstoviny ručně balené vlastní produkce - prodej

Kvalitní vaječné těstoviny ručně balené vlastní produkce - prodej

Chcete nakoupit kvalitní vaječné teštoviny z domácí výroby? Pak nakupujte od firmy ALFA mlýn a balírna Naděžda Feithová, kde nabízí vaječné těstoviny z vlastní výroby. Vaječné těstoviny vyrábíme z mouky v našem mlýně, provádíme přísnou kontrolu a zaručujeme vysokou kvalitu vaječných těstovin i dalších našich výrobků. Vaječné těstoviny nabízíme v balení: -200g -250g -500g -1kg -10kg. Vajčné těstoviny nabízíme ručně balené. Nabídka vaječných těstovin: -vlasové nudle -hedvábné nudle -široké nudle -úzké nudle -mašličky -hvězdičky -mušle -kolínka -vřetena -vřetena barevná -fleky -a jiné. Více informací naleznete na webových stránkách.


Korejské potraviny z našeho e-shopu vám dají poznat exotické chutě

Korejské potraviny z našeho e-shopu vám dají poznat exotické chutě

Korejská kuchyně, to jsou rozmanité chutě, vůně i názvy potravin. Poznejte její kouzlo díky korejským potravinám e-shopu FEME. Kvalitní korejské speciality i potřeby k výrobě sushi můžete nově nakupovat také online. Naše firma se zabývá dovozem a prodejem korejských potravin již od roku 2008. I na české stoly tak dodáváme to nejlepší, co korejská kuchyně nabízí. V našem e- shopu získáte například vše potřebné pro přípravu oblíbeného sushi. Najdete zde vhodnou rýži, wasabi pastu, ale také podložku na přípravu této pochoutky. Korejská kuchyně ovšem nenabízí pouze sushi. Žádané jsou například mořské řasy, které jsou jako zdroj lehce stravitelných bílkovin velmi vhodné pro vegetariány. Mořské řasy jsou nejen velmi výživné, ale mají také léčebné účinky. V naší nabídce najdete také originální ženšenové bonbóny a výrobky vhodné pro mlsání a chvíle odpočinku. Kromě podobných specialit samozřejmě nabízíme i potraviny, které tvoří základ korejského jídelníčku. Vybrat si u nás můžete například kvalitní: - Rýži - Nudle - Polévky - Čaje - Oleje - Tofu - Houby Chcete –li poznat kouzlo korejské kuchyně, nemusíte utrácet velké peníze za návštěvu restaurace. E – shop s korejskými potravinami a sushi produkty FEME vám umožní uvařit si poctivé korejské jídlo v domácích podmínkách.