Poptávám opravu bagru

Poptávám opravu bagru

Poptávám odborné poradenství. Mám bagr CASE 580 super k a nejde mi pojezd vpřed a vzad.
Nevíte co s tím? Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
29.01.2021 09:55

Platnost poptávky:
28.02.2021 09:50

Kontaktní osoba:
mario hajek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 830 055

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček-montáž, půjčování lešení, stavebního nářadí

Půjčovna Josef Brucháček Staré Město nabízí pro stavební firmy v regionu Uherské Hradiště půjčování lešení a stavebního nářadí. Zapůjčíme levnější hliníkové lešení i dražší z lehkých slitin kovu. Podle typu terénu, stavby i velikosti plochy doporučíme vhodný typ lešení - moderní rychle stavitelné rámové lešení, variabilní trubkové či systémové HAKI lešení. Také je možné dohodnout si samostatnou montáž lešení. Firmy i řemeslníci a kutilové si mohou pronajmout ruční nářadí a stavební mechanizaci - míchačky na beton, vrátky, čerpadla, vibrátor na beton apod. Zákazníky máme převážně z okolních lokalit: Babice, Bílovice, Březolupy, Huštěnovice, Jalubí, Kunovice, Polešovice, Spytihněv, Staré Město, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uherský Ostroh, Zlechov. Půjčování, pronájem, montáž: - systémové HAKI lešení - trubkové lešení - rámové lešení - pojízdné lešeňové věže. Zapůjčení: - malá stavební mechanizace - ruční stavební nářadí. Kontaktujte nás na tel.:602507222.


Půjčovna lešení a elektrického stavebního nářadí v regionu Uherské Hradiště

Půjčovna lešení a elektrického stavebního nářadí v regionu Uherské Hradiště

Široký výběr lešení a elektrického stavebního nářadí má Půjčovna Josef Brucháček Staré Město u Uherského Hradiště. Poskytujeme pronájem, zapůjčení i servis: - malé stavební mechanizace - stavebních míchaček - půjčení míchačky - stavebních vrátků, elektrický vrátek - kalová, ponorná čerpadla - stavebního nářadí - elektrického ručního nářadí - sekací kladiva, kango, vrtací kladiva, elektrická kladiva - elektrické vibrátory na beton, ponorné vibrátory - haki lešení, trubkové lešení, rámové lešení - systémové lešení, hliníkové lešení - pojízdné věže lešeňové.


Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Potřebujete nářadí nebo stavební mechanizaci, ale nechce se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a navštivte firmu Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o, která nabízí půjčovnu nářadí a stavební mechanizace. Vypůjčit si můžete vibrační válce, pěchy, desky a ponorné vibrátory, řezačky asfaltu, elektrocentrály, svářecí a teplovzdušné agregáty, dále pak ruční elektrická a pneumatická kladiva, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, úhlové, vibrační a pásové brusky, kalová čerpadla, elektrické vrtačky, zahradní technika, stavební míchačka a mnoho dalšího. Naši půjčovnu nářadí a stavební mechanizace naleznete ve Veselí nad Moravou, okr. Hodonín.


Půjčovna strojů, nářadí a techniky Dvůr Králové nad Labem, plošiny, nakladače, elektrocentrály

Půjčovna strojů, nářadí a techniky Dvůr Králové nad Labem, plošiny, nakladače, elektrocentrály

Představujeme Vám firmu Lukas trade s.r.o. Dvůr Králové nad Labem, která disponuje půjčovnou stavebních strojů, nářadí a techniky. Potřebujete na kratší dobu si vypůjčit nějaké nářadí, zahradní techniku, drážkovačku, diamantovou pilu či něco většího jako je traktorbagr nebo minibagr? Půjčovna nářadí, strojů, techniky Dvůr Králové, Trutnov S naší firmou Lukas trade s.r.o. si domluvíte cenu pronájmu za den a vratnou kauci. Pro více informací a rezervaci volejte: 725 773 577


Strojní vybavení pro stavby od Vodohospodářské stavby Javorník

Strojní vybavení pro stavby od Vodohospodářské stavby Javorník

Chcete si zapůjčit strojní vybavení pro stavby a rekonstrukce a hledáte firmu, která toto nabízí v okolí Veselí nad Moravou? pak kontaktujte firmu Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o., která má širokou nabídku strojů a stavební mechanizace pro pozemní stavby, rekonstrukce, kanalizace a vodovody . Ve výbavě máme a nabízíme: -JCB JS 210 -Komatsu PW 110 -Caterpillar D5N XL, 428 C, 428 B, 428 E, 315 M, 242 -LIEBHERR A 311 -Bobcat 442 -DH 112 -Dálkově ovládaný vibrační válec -Vibrační válec VVW 3405 -Válec stavostroj 1400 -kráčející bagr -UNC 053, 060 -LIAZ 151 -T 815 -PV3 S -AVIA 31 - valník, cisterna PHM -Tahač SCANIA -Kompresor ATLAS COPCO -MULTICAR -Pojízdná dílna -Drtička stavební suti RESTA -Vibrační pěch WEBER SRV 70. Ke strojnímu vybavení máme i svahovací lopaty, kolové nakladače a bagry, kladiva.


Demoliční elektrické kladivo 25-30 kg 75J – vyšší výkon, nižší vibrace

Demoliční elektrické kladivo 25-30 kg 75J – vyšší výkon, nižší vibrace

Využijte při bourání betonu a při demoličních pracích vyššího výkonu demoličního elektrického kladiva 25-30 kg 75J, které nabízí společnost PROFI-TECHNIK s.r.o. z Liberce. Nový model demoličního elektrického kladiva s parametry příkon 2.000 W, příklep 70 J a počet úderů 1.000 /min. je oproti předešlým verzím nejen výkonnější, ale také znatelně méně zatěžuje obsluhu vibracemi. V porovnání s předchozími modely se může pochlubit vyšším množstvím nabouraného betonu a to až o 32 % a poradí si i s náročnými úkoly. Zaujala Vás nabídka a požadujete více informací? Neváhejte se obrátit na společnost PROFI-TECHNIK s.r.o., kde Vám o vybraném modelu demoličního elektrického kladiva podají více informací.